Bank Asya 1.Lig 16.Hafta | Samsunspor'umuz 3-1 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 08 Aralık 2008, 00:31:13

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

16. Hafta l Samsunspor'umuz - Sakaryaspor

Tarih :  14.12.2008
Saat  : 14:00           
Yer :  SAMSUN 19 Mayis Stadyumu

Yorum :

europe_55

Meteor

inşallah alırız ama önemlı olan dostluk ...sakaryayada basarılar dılerım...  ;)

beşnumara

içerde normalde bu tip maçları hiç kaçırmamamız lazım ama biz genellikle bu durumda olan takımlaraa puan veryoruz.inşaallah alırız

kuzey55

sakarya bu sene son derece kötü durumda ilk yarı puan almaları çok zor gibi görünüyo.bu maçta turgut yok.hakan akman oynar büyük ihtimal.eğer golcülerimiz gününde olursa rahat kazanırız ama sezon başından beri bikaç maç dışındaki kazmalıkları devam ederse zorlanırız ama yine de kazanırız diye düşünüyorum.

CurvaSudSamsunspor

sirin_polis25

kesin almak zorundayız yoksa dibe yaklaşırız ki sakaryada alt tarafta hem puan olarak bize yaklaşır hemde inanc azalır cocouklar nolur kazanın bu macı size güvenioruz

Sadece Samsunspor

Kaya

iki takım açısından da zor bir maç sakarya nın durumu orta da bana beraberlik gibi bir sonuç olacakmış gibi geliyor ama her zaman kazanacağımızı söylerim yine söyleyeceğim bu maçı alacacağız başka yolu yokk

Sercan

az önce 90 dakika programını izliyodum Hıncal Uluç bu hafta oynanan bjk - Ankara maçı için az daha yeni bir SAMSUN faciası olacaktı dedi.Eğer Samsun beşiktaşı hezimete uğratmasaydı kesinlikler bjk o sene şampiyondu dedi....

jean

bu tur karsilasmalarda rakip samsunspora patlar umarim bu sefe boyle olmaz ve iyi uir galibiyet aliriz

Sol Açık

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 08 Aralık 2008, 23:13:13
az önce 90 dakika programını izliyodum Hıncal Uluç bu hafta oynanan bjk - Ankara maçı için az daha yeni bir SAMSUN faciası olacaktı dedi.Eğer Samsun beşiktaşı hezimete uğratmasaydı kesinlikler bjk o sene şampiyondu dedi....

Ben de seyrettim ve yine hüzünlendim. Nereden nereye...  :'(

Sakarya maçı için ise, bence skor hiç önemli değil, ama MUTLAKA kazanmalıyız... Bu maç Samsunspor'un ligdeki hedeflerini belirleme niteliğinde. Kaybedersek kesinlikle hedefimiz kümede kalmak olur. Berabere kalırsak, 2 hafta içerisinde hedefimiz kümede kalmak olarak netleşir. Kazanırsak, düşme korkusunu en az 2 hafta üzerimizden atarız ve Adana-Erciyes deplasmanlarından alacağımız olası puanlarla play-off hedefine yönelebiliriz...

Sol Açık

Alıntı yapılan: 35ama55 - 08 Aralık 2008, 00:50:29
Sakarya taraftarı her zaman iyi bir tribündür , eğer gelirlerse Samsuna , iyi ağırlanmalar gerekir ..

Aynen katılıyorum. Vefalı olmamız gerekir...

Sakarya seyircisini iyi ağırlamak Samsunspor taraftarının görevi olmalı...

mehmet yılmaz

Sahada biz kazanalım, tribünde dostluk kazansın...

Tatangalarla geçen yıl çok iyi bir ortamımız olmuştu; bu yıl da devam edeceğine inanıyorum.

cem 55

sakarya bugun 30. dakikasını 3-1 önde geçtigi altay maçını 4-3 kaybetti kadro dısı olaylarından sonra 2-3 tecrübeli oyuncunun yanında tamamen genç oyuncularla oynadılar ve defansında inanılmaz acıklar verdiler bugun 1 gol atıp sezon basından beri sakaryanın en etkili hücüm oyucusu olan özgürcanda 90.dakikada kırmızı kart gördü ve bizim maçta oynamıyacak ben özgürcanın da  yoklugunda sakaryanın bizim maçta cok zorlanacagını ve gol yemeyecegimiz kanısındayım ama gol atabilirmiyiz bu tam bi soru işareti ben artık burhandan ümiti kestim tek umudum turgutunda cezası nedeniyle hocanın zoraki de olsa hakan akmana sans verecek olması bu cocuga cok güveniyo ve inanıyorum insallah bu maç onun takıma kazandırılma maçı olur ayrıca geçen sene tatangalar bizi sakaryada cok güzel karsılamıslardı insallah aynı güzellikleri bizde onlara samsunda gösteririz ayrıca tatangalar ligde bulundukları yeri hiç haketmiyolar bizim maçtan sonra en kısa zamanda toparlanmalarını diliyorum