Bank Asya 1.Lig 15.Hafta |Gaziantep B.S BLD 2 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 29 Kasım 2008, 16:37:06

« önceki - sonraki »

jean

alrsak sahane olacak almis oldugumuz iki onemi galibiyetle dikkatlerimizi ustumuze cektik zaten

yesil55

bu mactan galibiyetle dönersek sakarya macında cosarız almamamız için hiç bir sebep yok yeterki isteyelim basarırız gecen sezon son haftalara dogru deplasmanda yenmiştik haydi cocuklar alın su macı

kuzey55

maçın hakemi ÇAĞATAY ŞAHAN...gecen sezon istanbulspora 0-1 kaybettiğimiz maçta görev almış.yönettiği maçlarda deplasman takımları hemen hemen maç kazanamamış.umarım bizim maçta bu seri değişir.adil bir maç yönetmesi dileğiyle...

Ladikli

Kazanırsak iki bayramı birden yaşarız,çok güzel olur.G.antep beld. çok dengesiz bir takım,evinde iyi sonuçlar alamıyor,kazanan taraf biz oluruz  inşallah.

55.hakan

bu arada sercan kart cezalısı yerine murat yıldırım oynayacak galiba...volkan , oktay , murat üçlüsünün farkına vardıysa bizim gibi bu üçlüyü bozmayacağını düşünüyorum

ugrass

ınsallah bu macıda alıcaz kardeşlerim... gençlerden yarar war bize ya.. serkan aykut felan yalan.. adam istediği zman idmana cıkıo istemediği zman cıkmıo.sonra 11 beklio. ayıp yakısmaz bi krala... umarım alırız.. bi hava yakalarız... 8)

tanju55

bu maci aliriz insallah..
o zaman krali gelse durduramaz bizi..
yeterki biz bu maci alip positiv bi hava yakalayalim..

turgutu kayserispor menajeri (eski samsunspor menajeri)süleyman hurma izlemis kasimpasa macinda turgutun disindada samsunspor dan genc ftbolculara takmislar..
tabii buldular gecen sene enayi bir baskani kaptilar bedavaya armagani..
bu sefer size futbolcu da yok baska bisey de...

cem 55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 01 Aralık 2008, 22:07:09
bu arada sercan kart cezalısı yerine murat yıldırım oynayacak galiba...volkan , oktay , murat üçlüsünün farkına vardıysa bizim gibi bu üçlüyü bozmayacağını düşünüyorum
yok dostum sercan kart cezalısı degil sercan hakan oktay murat ve turgut hepsi kart sınırındalar bir kart daha görürlerse cezalı olacaklar gaziantep belediyede orta sahanın önemli ismi mustafa marangoz sarı kart cezalısı bide en golcü oyuncuları mustafa şahintürk 3 haftadır kadroda yok sakatlıgı var herhalde bizim mactada insallah oynamaz.

55.hakan

valla bende okduğum haberin yalancısıyım bi oku istersen

http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=19928

esasında federasyonun sitesinde cezalı gözükmüyor en güvenilir yer tff sitesi o yüzden cezalı değil diyebiliriz

celebi

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: cem 55 - 01 Aralık 2008, 23:41:03
yok dostum sercan kart cezalısı degil sercan hakan oktay murat ve turgut hepsi kart sınırındalar bir kart daha görürlerse cezalı olacaklar gaziantep belediyede orta sahanın önemli ismi mustafa marangoz sarı kart cezalısı bide en golcü oyuncuları mustafa şahintürk 3 haftadır kadroda yok sakatlıgı var herhalde bizim mactada insallah oynamaz.
tam bende bunu diyecektim cem kardeşimiz aydınlattı beni marangozla şahintürk oynamasın samsun fark bile bundan bu kadar eminim

alalım şu maçı kurbanınız olayım sizin

Clint_Eastwood

G. Belediye ligin en dengesiz takımlarından biri... Bizim için puan alınabilecek bir deplasman... Bu maçtan en az 1 puan çıkarırız kanısındayım ama 3 puan neden olmasın?

Kais

esedullah

caneRisse