Bank Asya 1.Lig 14.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 1 Kasımpaşa

Başlatan MeL_55, 23 Kasım 2008, 17:14:01

« önceki - sonraki »

maviay55

AlıntıKöktaş'tan taraftara sitem
Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, Kasımpaşa maçına sadece bin 400 taraftarın gelmesinin kendilerini son derece üzdüğünü söyledi.

Nuri Asan Tesisleri'nde haftalık olağan basın toplantısı düzenleyen Başkan Fuat Köktaş, Kasımpaşa maçı ve yapılacak olan olağanüstü kongreyle ilgili açıklamalarda bulundu. Kasımpaşa galibiyetinin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Köktaş, "Kasımpaşa ile oynadığımız maçta hem skor hem de futbol itibariyle herkes mutlu oldu" dedi. Futbolcuların tecrübe kazanmasıyla Samsunspor'un daha iyi bir takım olacağını belirten Başkan Köktaş, yönetim olarak bugüne kadar yaptıkları çalışmaların karşılığını almalarından dolayı mutlu olduklarını kaydetti. Kasımpaşa maçında bekledikleri seyirci desteğine ulaşamadıklarından dert yanan Köktaş, "Bin 400 taraftarımızın karşısında top oynadık. Bu bizi gerçekten üzmüştür. Her ne olursa olsun seyirci desteğine ihtiyacımız var. Ekonomik yardımın gelmediği gibi, seyirci desteğinin de arkamızda olmamasını görmek bizi son derece üzüyor. Kulüp başkanı olarak görevim olduğunu düşünmemden dolayı bu uyarıyı yapmak istiyorum, mutlaka ve mutlaka bundan sonraki maçlarda herkesin Samsunspor'a ayıracak 3 saatlik bir zamanı olmalı. Taraftarlarımızdan takımına gelip destek vermesini arzu ediyoruz" diye konuştu.

Köktaş, gelecek hafta oynanacak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında alacakları galibiyeti bayram nedeniyle tüm Samsunlulara armağan etmek istediklerini ve gelecek haftalarda oynayacakları Sakaryaspor ve Adanaspor maçlarından da puanlar alarak ligin ilk yarısını iyi bir yerde bitireceklerine inandığını ifade etti.

Geçen hafta çoğunluk sağlanamaması nedeniyle yapılamayan olağanüstü kongreyle ilgili de değerlendirmede bulunan Başkan Köktaş, yeni kongreyi 4 Aralık Perşembe günü gerçekleştireceklerini, şu ana kadar yeni bir yönetimin göreve talip olmadığını kaydetti. Köktaş, "Samsun, güçlü bir şehir. Zaman geldiğinde taşın altına elini koyacak kişilerin olacağından hiçbir endişemiz yok. Futbolcularımızın transfer borçlarının bir bölümünü bayramdan önce ödeme gayreti içerisindeyiz. Para arayışlarımız devam ediyor.

Futbolcularımıza olan sorumluluğumuzu yerine getiremediğimiz takdirde futbolcuların çoğu lisanslarından dolayı serbest kalacaklar. Birkaç futbolcumuzun alacakları ile ilgili ihtarnameleri bize ulaştı. Bu durum federasyona ulaştığında futbolcular lehine karar vereceğinden dolayı serbest kalacaktır. Bugün biz varız, yarın bir başkası olacak, ama Samsun halkı mutlaka kulübü desteklemelidir. Her yönetim şehirden destek almak zorunda, aksi takdirde kulüp ayakta kalamaz" ifadelerini kullandı.

01.12.2008
Kaynak : İHA

Ladikli

Geriye düşüpte maç kazanmakta bi başka güzel oluyomuş.Genelde iki takımında kontrollü oynadığı,bizim girdiğimiz net pozisyonları cömertçe harcadığımız,uzatmalarda da olsa galip gelmemiz herşeye değdi.3-4 maçta keyfi  kaybettiğimiz puanlara insanın içi gidiyor.                                                                                                                    Maçı izlemek için fatih e gittim.Otobüsten Edirne kapıda indim,tranvaya doğru yürürken yola arkadaşımızın birisi SAMSUNSPOR  yazmış.Çok güzel olmuş ellerine sağlık...                     

Sercan

ya herkes gol attığı zaman o şehrin bir türküsü ya da güzel bir marşı çalınıo artık bende Samsunsporumuz gol attıktan sonra Çarşamba'yı sel aldı ya da başka bir Samsun türküsünün çalmasını istiyorum var mı acaba aranızda bana katılan birileri...

55_power

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 02 Aralık 2008, 13:04:30
Bank Asya 1. Lig'de zirve mücadelesi yapan Kasımpaşa, Samsunspor yenilgisi nedeniyle hakem Mustafa İlker Coşkun'u suçladı. Şube sorumlusu Süha Sidal, "Uydurma penaltı ve gereksiz uzatma kurbanı olduk. Ancak yılmayacağız" dedi
arkadaşlar sanki haksız da değiller.bugün onlara yarın bize sonuçta.bize birraz hakem yardım etti gibi geldi.ama burda tabii ki futbolcuların da emeğini gözardı etmemek lazım

kuzey55

yuh artık bari kural hatası var deyip 3-0 hükmen mağlup sayalım kendimizi.sezon başından beri hakemlerden canımız yanan biz değilmiyiz.hatta seozn başını bırakın 3 senedir çekmiyormuyuz bu hakemlerden.şimdi 1 maçta(bence penaltıydı) hata yapıldı diye hakem yardımıyla kazanmış olduk...süper ligde ve bank asyada hekem yardımıyla işini götüren o kadar takım varken buna mı takıldı aklınız...kasımpaşa t.direktörü maçı izlesin tekrar kaç tane pozisyona girdiğini saysın sonra konuşsun.bileğimizin hakkıyla kazandık.kimse de kılıf uydurmaya çalışmasın...

jean

gerksiz uzatmada kasimpasada gol atabilirdi penaltiya gelince yuzde yuz penaltiydi

edmontdante

celebi

ya arkadaşlar maçın tekrar görüntüleri(özet görüntüleri) nereden seyredebilirim acaba

jean

cnn turkun sitesine bak ne zaman yenileyecegi belli degil ama su aralar diyarbakir macinin ozetini veriyor surekli yenilik yok yani