Bank Asya 1.Lig 14.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 1 Kasımpaşa

Başlatan MeL_55, 23 Kasım 2008, 17:14:01

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

jean

55.hakan

Alıntı yapılan: jean - 24 Kasım 2008, 22:46:47
maci verip vermedigini nerden anlicaz abiler
cumartesi 13,00 maçlarını veriyo d smart ayrıca o gün başka maç yok kesin veriyor demek oluyor bu

gozgoz yýlmaz

Kasımpaşa çok sağlam takım, zor gol yiyorlar. Eğer galip gelebilirsek çok büyük bir iş başarmış oluruz. Ayrıca Can'ın yerine oynayacak olan Mesut'un çok iyi oynayacağı kanısını taşıyorum.

samsunmania

Kasımpaşa maçını seyrettim. Goz Goz da demiş gerçekten defansları sağlam. Orta saha da iyi basıyor. Bugün Altay top oynamadı desek yeridir. Mücadeleyi çok üst seviyede tutarsak yeneriz ancak.

cem 55

öncelikle macımız kesin olarak cumartesi günü saat 13 de d sporda bizim gibi gurbette olanlar için cok güzel bi haber bu.bu aksam kasımpasa altayı 2-0 yendi yenmesinden ziyade gozgoz yılmazında dedigi gibi cok saglam savunmaları var ve altay gibi bu ligin güçlü takımlarından birine pozisyon bile vermediler toplamda 13 maçta  6 gol yemişler sadece güngören macında 2 gol yemişler bu maçın  hariçindede ligde yenilgileri yok  savunmalarının en etkili oyuncusuda 2 sene önce bizdede cok basarılı maclar cıkaran evren kürkçü ikinci dikkat etmemiz gereken konu etkili bi forvetleri yok ama duran toplarda ve kornerlerde erhan kücük sayesinde cok etkililer bugun ilk golde erhanın adrese teslim serbest vurusundan geldi bizimde en zayıf noktamız yandan gelen toplar yani ceza sahasının kenarında gereksiz fauller yapmamalıyız ve kornerlerde adam paylasımına cok dikkat etmeliyiz yoksa canımız yanabilir son olarak ben can ın kart görmesine cok sevindim diger türlü mesutu oynarken göremeyecektik ben mesutun candan cok daha faydalı olacagı kaanatindeyim hatta diyarbakır macı sonrası hemen kart gören oyunculara baktım keske hakanda kart görseydi o da cezalı olsaydı diye içimden geçirdim ayrıca bence takımın en önemli 2 oyuncusu murat yıldırımla oktay delibaltada kart sınırında insallah cok dikkatli olurlar ileriki maçlarda bu 2 oyuncuya cok ihtiyacımız olacak.

mehmet yılmaz

Kasımpaşa'ya karşı çok bariz bir üstünlüğümüz var. Ayrıca profesyonel maçlar göz önüne alındığında elde ettiğimiz en farklı galibiyet de onlara denk gelmiş; 7-0...

Alıntı
Samsunspor - Kasımpaşa

1965-66   2.Lig

2-0   1-1

1966-67   2.Lig

2-0   2-1

1967-68 2.Lig

3-0   3-1

1990-91 2.Lig

7-0   2-0

2006-07 1.Lig

0-1   1-0

O   A   Y   G   M   B
Toplam    10   23   4   8   1   1
Samsun   5   14   1   4   1   0
İstanbul    5   9   3   4   0   1

Kaya

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Kasım 2008, 18:17:47
Hakem Bilgi Kartı
MUSTAFA İLKER COŞKUN  
Kişisel Bilgiler
Ad Soyad : MUSTAFA İLKER COŞKUN 
Meslek : 
Lisans Bilgileri 
Lisans No : 13246 
Klasman : Üst Klasman Hakemi 
Bölge : ANKARA 

Yönettiği Maçlar

TRABZONSPOR A.Ş.  0-0  SİVASSPOR            Dördüncü Hakem Turkcell Super Lig
KONYASPOR  0-1  DENİZLİSPOR                    Hakem Fortis Türkiye Kupası
KARTALSPOR  3-0  GÜNGÖREN BELEDİYESPOR  Hakem Bank Asya 1.Lig
KAYSERİSPOR  1-0  BEŞİKTAŞ A.Ş.                 Dördüncü Hakem Turkcell Super Lig
ALTAY  4-1  MALATYASPOR                          Hakem Bank Asya 1.Lig
SAKARYASPOR A.Ş.  3-1  KARŞIYAKA              Hakem Bank Asya 1.Lig
ESKİŞEHİRSPOR  2-1  KOCAELİSPOR                Dördüncü Hakem Turkcell Super Lig
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR  0-1  GİRESUNSPOR  Hakem Bank Asya 1.Lig
ADANASPOR A.Ş.  2-1  DİYARBAKIRSPOR           Hakem Bank Asya 1.Lig
SİVASSPOR  3-1  BURSASPOR                           Dördüncü Hakem Turkcell Super Lig

çoğunlukla ev sahibi ekiplerin kazandığı maçları yönetmiş bir hakem devam eder bu geleneği inşallah

ali ihsan

Mert

Kasımpaşa çok iyi bir takım.Epeyce zorlancaz ama samsunsporumuz bu maça asılacak.Takım bence toparlandı ama sonuç alamıyoruz.Farkındaysanız diyarbakır maçında sağlam oynadık.İnşallah bu maçta evimizde iyi sonuç alıp kasımpaşayı göndeririz.

celebi

kasımpaşa deplasmanlarda daha iyi oynaayn bvşr takım ancak bizim bu maçı alacak gücümüz var

veis

defans blokları gerçekden iyi ama orta sahada biz topa basar ve onları kontraya çıkarmazsak paşa paşa yeneriz.ama bankasyada gerçekden şuan en kaliteli takım olan paşayı çok boşlamakda olmaz.

King Of The North

Girdiğimiz gol pozisyonlarında becerikli olabilirsek,taraftarımızın da muhteşem baskısıyla Paşa'yı eli boş gönderebiliriz yeter ki inansın çocuklar.

Recep

biz zoru severiz ve inşallahta galip gelmeyi başarırız

kumköylü ahmet