Bank Asya 1.Lig 14.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 1 Kasımpaşa

Başlatan MeL_55, 23 Kasım 2008, 17:14:01

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

İnşallah Mecidiyeköye gelirim. Yeri netleşsin buradan haberdar edersenzi sevinirim. Biraarda maç izlemek keyfili olur.
Kar6 nın Baskette hiç resmin çekmek nasip olmamış. Yayınlamaığım resimler arasında da yoktu. Burada resim çekip ufak bir düzeltme yapmış oluruz inşallah.  ;D

samsunmania

24 Kasım 2008, 01:02:03 #16 Son düzenlenme: 24 Kasım 2008, 01:05:19 samsunmania55
Alıntı yapılan: GençKozluklu - 24 Kasım 2008, 01:00:09
İnşallah Mecidiyeköye gelirim. Yeri netleşsin buradan haberdar edersenzi sevinirim. Biraarda maç izlemek keyfili olur.
Kar6 nın Baskette hiç resmin çekmek nasip olmamış. Yayınlamaığım resimler arasında da yoktu. Burada resim çekip ufak bir düzeltme yapmış oluruz inşallah.  ;D

Kardeşler özelden konuşsak da burada maçla ilgili bilgi alış verşinde bulunsak daha iyi olmaz mı?
Konu da bölünmez böylece. Teşekkürler.

GençKozluklu

24 Kasım 2008, 01:13:31 #17 Son düzenlenme: 24 Kasım 2008, 01:20:03 GençKozluklu
Haklısınız arkadaşlar. Dikkatsizliğim için kusura bakmayın lütfen. Mesaj alınmıştır

Arkadaşlar
aşağıdaki linkte FB-SAMSUN BAsketbol karşılaşmsındaki taraftarımızın video görüntüleri vardır. İlgilenen arkadaşlara duyrulur

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=5011.new#new

Tufan

kasımpaşa kadro olarak baya deneyimli oyunculara sahip geçen senede bu senede tvdeki nerdeyse tüm maçlarını izledim.batista fatih akyel gibi ama fatih akyelin ahı gitmiş vahı kalmış sadece adı var o sercan turgut çok koşarak onları bozabilir ...
erhan küçük diye bi adamları var o iyi oynuyor...

Kaya

kasımpaşa kadro bozmayan takımlardan birisi ve oldukça iddialılar bence o takımda erhan denen oyuncu çok etkili süper lig de iken bile bir çok takımda olmayan bir oyuncuydu inşallah biz kendi oyunumuzu ortaya koyup galip geleceğiz çünkü başka yolu yok

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SAMSUNSPOR

celebi

SamsunluReis

pitbul055

bu maçı alacağız başka yolu yokkkkkkkkkkkkkkk

yusuf celebi

24 Kasım 2008, 13:40:33 #23 Son düzenlenme: 24 Kasım 2008, 13:46:21 yusuf celebi
Kasımpaşa'nın istanbulda kendi sahasında oynadığı Malatya maçını trübünden seyretmiştim.
O maçta ilk yarı bayağı baskılı oynayan Kasımpaşa ikinci yarı Celil'in oyuna girmesiyle Kasımpaşanın bütün oyun planı alt üst olmuştu.Celil'in atakları karşısında bunalan Kasımpaşa bir pozisyonda Celil'in soldan sürüklediği pozisyonda kalecinin solundan vurmuş top direğe vurarak Malatyalı bir oyuncunun önüne düşen topu tamamlayarak skoru 1-1 'e getirmişti.

Özetle Kasımpaşa Sertan ile atak yapmayı deniyor genelde rakip kanatlardan bastırdığı zaman sıkıntı yaşıyor.
Birde Onur Çubukçu isminde oyuncuları var bu oyuncuyada dikkat diyorum.

Bana göre bu maç çok zor olmaz golü attıktan sonra skoru koruma telaşına düşmeden sol bekimizinde Sertan'ı iyi marke etmemiz durumunda son vuruşlarda becerikli olabilirsek Allah'ın izni ile bu maçtan 3 puan alacağımızı düşünüyorum.

Taraftarımızdan ricam oyuncularımızın hataları esnasında homurdanmamaları oyuncularımıza tepki göstermemeleri.
Bundan etkilendikleri ve demelarize oldukları yönünde izlenimler var.

Nuri Asan

Kasımpaşanın siyasi desteğinden çekiniyorum açıkcası.
son 8 maçın 6 sını rakip takımları 11 kişi tamamlayamadı.

yesil55

bu macta paşası kralı farketmez yenmemiz lazım hemde cok acil beraberlik bile işimize yaramaz
tabi kadro farkı var onuda müthiş olan taraftarımızla kapatacagız taraftar cok önemli tek ses tek yürek olacagız tek amac var galibiyet

SapýnaKadar 55

Çok zor bir maç,Diyarı yebseydik bu gazla Paşa maşa duramazdı önümüzde ama napalım artık.

Kais

herkez bı yerden destek alıyor pasa sıyası destek rıze erdogandan altay federasyon baskanı eskı klup baskanları dıyarın nerden aldıgı bellı zaten soylemeye gerek yok bu destek alanlarda lıderlıge oynıyor bıze ne beledıye ne valı ne baska bırsey bır destek goremıyoruz yapıyorlarda bızmı bılmıyoruz yeter artık bu takım bır marka ulkemıze kupa getıren bır takım sahıp cıkın tabı sahıpsız degılız ama sehrın onde gelenlerı bır kac kısı harıc destek veren yok

ali ihsan

İçeride taraftarımızla bu maçı alacağımızı düşünüyorum.Lakin zor maç olacak.İnşallah kazanan biz oluruz.

bluegreen55

Kalan 4 maçtan evimizde oynayacağımız Sakarya ve Kasımpaşayı kesinlikle yenersek antep belediye ve adanaspordan birini yenebileceğimizi düşünüyorum.İlk yarıyı 23+ puan ile kapatırsak süper olur ikinci yarı için.Çocuklara destek vermek lazım ne zaman izlediysem iyi ve gayretli oynadılar.Yavaş yavaş oturup eksiklikler giderildiğinde seri galibiyetler gelecektir...