Bank Asya 1.Lig 12.Hafta | Altay - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan Sempatik Bengülü, 09 Kasım 2008, 21:49:46

« önceki - sonraki »

celebi

altay maçı bizim için zor mu zor olur. ancak her zamankiş gibi taratfar olarak ümitvarım

cem 55

10 Kasım 2008, 08:45:47 #16 Son düzenlenme: 10 Kasım 2008, 08:50:16 cem 55
Alıntı yapılan: berkayy_55 - 10 Kasım 2008, 03:07:16
fatıh napcaz altay macına otobus kaldıracakmıyız cem abıden sen var mı
o kutsal forma için arma için gidebilecegimiz her deplasmanda takımın yanında olacaz 1-2 güne organizasyon için grup baslıgında yazı yazılır yeterli ilgi olmazsa bile 5-6 kişi özel otoylada olsa heryerdeyiz pankartımızla birlikte izmirde olucaz maçla ilgili ben takımda 4-5 tane kaliteli adam oldugu kadro kalitemizin geçen seneden cok daha iyi oldugu kanısındayım bu 4-5 oyuncunun hepsi sahada olsa bu ligde her takımla kafa kafaya oynarız manisa deplasmanında sefa sercan ve hakan koçaslan kart cezalısı zaferde kadro dısıydı hoca mecburiyetten oktay volkan murat yıldırımı oynattı ilk yarı manisayı sahadan sildik ikinci yarı hoca oktayla volkanı 50. dakikada kenara almıstı artık her hafta kart cezalılarına bakıyorum su turgut zafer hakan sefa ne zaman cezalı olucak diye baska türlü bu adamlar bu takımdan kesilmeyecek bu belli bizde maç kazanamıyacaz

55erhan55

malesef umut sadece bu maç değil yok kalan maçlarımızda mağlubuz gibi duruyo bu maç için yapılacak tek şey dua etmek

selahattin55

Söylemesi zor ama ilk yarı daha puan kimseden alamayız zannedmiyorum ama inşallah yanılırım.

Pergani 55

maalesef benimde hiçbir maçtan ümidim yok. bu gidişle liğden düşeriz

europe_55

arkadaslar benim pek fazla umudum yok ama insallah yanilirim.

belki yeni hoca ile bir sürpriz yapip puan alabiliriz ama gercekten cok zor!!!

Kaya

tabi ki durumumuz çok kötü belkide SAMSUNSPOR tarihinin en kötü kadrosuna sahibiz ne kadar doğru olsa da bu sene düşeriz demeyelim lütfen insanın opkuyunca içi acıyor ne kadar gerçek olsa da söylenenler ne kadar görünen köy klavuz istemese de söylemeyin rica ediyorum

samsunmania

Bugün Diyarbakır'a 4 1 yenildiler. İki oyuncuları sakatlandı. Ama çok iyi top yapıyorlar. Forvet ve ortasaha çok iyi. Defansları biraz zayıf. İşimiz çok zor. Ama futbol bu. Belli de olmaz.

jean

altaydan puan alamayiz sansimzi yok denilecek kadar az

tolga

Alıntı yapılan: 35ama55 - 11 Kasım 2008, 03:36:13
İnsanı kalkıp maça gitme hevesini bırakmadılar ;

önce başarısızlıklar sonra yönetimin üçkağıtçılığı sonra da Ercüment bombası !!

senin samsunsporluluğundan şüphe ederim samsunun öz çocuğu gelmiş  dışardan gelen tatlı oluyo herhalde adamı elşeştiriyorsun vicdanlı olun azcık  maça gitmiceksende bence kayıp olmaz

GençKozluklu

Bu maçta her zamankinden daha fazla ümitliyim. Futbolcular üzerine düşeni yapıp cansiparene oynayacaklardır.

Ercüment hocanın kalitesini bilmem ancak uamrım takıma bir ruh katar, heyecan verir.

Her şeye rağmen biz SAMSUNSPOR'uz. İzmir'den galibiyet almak sürpriz olmayacaktır. Yeter ki futbolcular inansınlar ve yüreklerini koysunlar sahaya.

Baskent_Samsunspor

samsunspor bu maçı rahat alacaktır bundan hiç şüphem yok umutsuzluk biz samsunsporluların değil zavallıların durumudur biz samsunsporluyuz biz deki sevda kimsede yok

seni sevdiğime hiç pişman olmadım

celebi

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 11 Kasım 2008, 10:24:06
samsunspor bu maçı rahat alacaktır bundan hiç şüphem yok umutsuzluk biz samsunsporluların değil zavallıların durumudur biz samsunsporluyuz biz deki sevda kimsede yok

seni sevdiğime hiç pişman olmadım

tam bir Samsunspor taraftarı bir açıklama. bende aynı düşüncedeyim fakat objektif olarak söylemek gerekirse çok zor. ama birazda duygusal olmak lazım değil mi ;)

beşnumara

defansımız iyi konsantre olursa ve iyi de oynarsalar puan alacağımıza inanıyorumm

berkay55

insallah abıı solee guzel bı organıze olsa takımdaa altaydan puan cıkarsak