Bank Asya 1.Lig 11.Hafta Samsunsporumuz-Kdç.Karabükspor

Başlatan samsunmania, 03 Kasım 2008, 00:49:53

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Serkan Aykut'un önderliğinde en az 3 olur bu maç.Kabustan uyanalım artık.

celebi

bu hoca değişikliği maça kadar olursa hoca değişiklikleri daima takımlara ayrı bir motive kaynağı olmuştur işin açıkcası ben bundan çok ümitliyim

ali ihsan

celebi

samet

CeLiL_55

artık kaybetmeye tahamülümüz yok mutlaka 3 puanı almamız lazım biraz olsun yukarılara çıkmak için umarım futbolcular bu maçta adam gibi oynayıp kazanmak için herşeyi yaparlar Serkan Aykut sana ihtiyacımız var senden başka bizi kurtarıcak kimseler yok....

europe_55

04 Kasım 2008, 16:27:31 #51 Son düzenlenme: 04 Kasım 2008, 16:29:16 europe_55
Hayrettin gittigine göre KRAL SERKAN AYKUT bu macta takimi sirtlar ve biz Insallah 3 puani aliriz

Ben avrupa´da oldugum icin maclara gidemiyorum ama sizden Takimimizi cok desteklemenizi istiyorum!!!

Kaya

artık bu maç çok kolay olacak banko kazanaırız hiç çıkar yolu yok bu hafta futbolcuları
oynadığı oyunu seyredin bakın nasıl farkedecek bir güngören maçı gibi 3-0 bile bitebilir

kuzey55

bu maçı ardından altay maçını kazanacağızzz...

celebi

Sempatik Bengülü

bence bu hafta 3 puan bizim.1-0 bu maçı alırızzzzz

Sadece Samsunspor

bu maçı alırız serkanda ilk 11de başlar - karabükte murat bölükbaşı kadro dışı bırakılmış - yeni bakşan seçecekler onalrın işi karışık 3 puan alacaz

Recep

Karabük'te Bölükbaşı kadro dışı!
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Kardemir Karabükspor'da kulüp yönetiminin, Altay maçında kırmızı kart gören bir futbolcuyu süresiz kadro dışı bırakarak 8 bin YTL, diğerlerine de 2'şer bin YTL ceza verdiği bildirildi.

Kardemir Karabükspor Futbol Şube Sorumlusu Metin Yılmaz, yazılı açıklamasında, geçen hafta sonu sahalarında karşılaştıkları Altay maçında Fair-Play'e aykırı hareketinden dolayı Murat Bölükbaş'ı süresiz kadro dışı bıraktıklarını belirtti.

Bölükbaş'ın PAF takımı ile antrenmanlara çıkacağını anlatan Yılmaz, şunları kaydetti:
''Bölükbaş'ın aykırı hareketi nedeniyle başta Altay kulübü olmak üzere sporseverler ve kamuoyundan özür diliyoruz. Tarihinde başarılarla dolu, Fair-Play'i kendine şiar edinen kulübümüzün bundan sonra da futbolun güzelliklerini gerek sahada, gerekse sporun her alanında göstereceğinden şüphemiz yoktur. Diğer futbolcularımıza da alınan yenilgiden dolayı 2'şer bin YTL para cezası verildi.''

Bu arada, protokolün, Altay maçının ardından istifa kararı alan kulüp başkanı Hikmet Feridun Tankut'u ikna çabalarını sürdürdüğü bildirildi.

Recep

biz bu maçı rahat kazanırız arkadaşlar
artık futbolcularında kafası rahat ve en önemlisi bi el freni kalmadı
iyi oynayan her futbolcuyu çıkartıyordu futbolcular iyi oynamaya korkuyordu

Alemci İsmail

Hayrettin gittiyse oynamadanda alırız biz bu maçı.