Bank Asya 1.Lig 11.Hafta Samsunsporumuz-Kdç.Karabükspor

Başlatan samsunmania, 03 Kasım 2008, 00:49:53

« önceki - sonraki »

alperen_55

bu maçı öyle yada böyle alırız.hiç bir heyecanı yok benim için.heyecan bırakmadılar ki insanda. taraftarda ilgi göstermez bu maça. oynasınlar avareller tek başlarına en büyük SAMSUNSPOR taraftarı . >:( >:( >:(

gozgoz yýlmaz

Biz kötü Karabük bizden kötü.
Hayrettin kalırsa da bu maçı alırız ama doktor giderse eğer o moralle farklı alırız.
Hayrettin kalırsa Karabük'ü yensek ne olur? Pek birşey olmaz!

seckin55

cem 55

hayrettin giderse kazanırız internet basında heyecanla kovuldu haberini bekliyoruz bizde gökhan kolomoç sarı kart cezalısı karabüktede murat bölükbas kırmızı kart cezalısı karabük deplasmanlarda iyi kapanıyo cok gol yemiyo ama kilidi acacak oktay gibi murat yıldırım gibi adamlarımız var insallah iyi oynayanı cezalandırıp kenara alan hayrettin efendi basımızda olmazsa kazanırız.

Mert

kuzey55

yok artık bu maçı da alırız.bu kadar hayırseverlik yeter...

Mert

Bence bu adama son bir şans daha verirler.Karabük e yenilrsek kesin gider diyorum ama karabük maçına kadar kalmasın bu herif

Kaya

Benim şahsi düşünceme göre daha evvel de yaşadıklarımızın da tecrübesi olarak düşünürsek sanki futbolcular malatya maçında mesaj verdiler gibi geldi ; biz istersek maçı 3-1 alırız ama almıyoruz der gibi bunun bir örneği de geçen sene ki kartal maçı o maçı herkes biliyor kartal ın bize 3-0 dan 3-3 yapması çok zordu ama biz istersek 3 gol yiyebiliriz ...
Şimdi diyorum ki acaba futbolcuların büyük bir kısmı hoca yı istemiyor da bu yüzden mi böyle sonuçlar ortaya çıkıyor inşallah tez'imde yanılıyorumdur ve çürütrseneiz sevinirim

HoliganSamSunLu

bilmiyorumda bu ma.ı alamazsak samsun yanması lazım bu böyle gitmez ne hallere düştük yaaaaa nelerden medet umuyoruz nelere kanaat ediyruz

GençKozluklu

Yukardaki tespitin doğru olma olasılığı çok yüksek. Geçen yılda benzer şeyler yönetime karşı olmuştu.
Bu yılda Serkan oynatmıyor diye ve hoca çok antreman yaptırıyor diye bu şekilde davranış gösterilmesi mümkündür.

Ancak yapacak bir şey yok. Futbolcunun sesine de kulak vermek gerek. Bugün onların sesini dinlemek gerek. Ancak bunu yapan futbolcular yavaş yavş takımdan elenmesi de bir gerçektir.

Futbolcular bunu yapabiliyorsa yönetim zaafiyeti olduğu sonucu çıkabilir.

3-1 den 4-3 kaybetmeyi kaldıramaz bu bünye. Hocaya mutlaka fatura kesilmelidir. Futbolcuları disipline edememek te kendi sorunudur.

Daha da başarı gelmezse futbolcular bilsinlerki bu taraftar kafalarına binecektir.

Saygılarımla

jean

cembaba

zaten ne kaldı kı baksana bır t.dırektor bıle gonderemıyoruz.. yazıklar olsun ıcımızde kı samsunspor sewgısını bıle bıtırecekler yazıklar olsun..!!! zaten gurbetteyım.. ankaragucu burda sondan 2. bı protesto yaptılar fener macında stada gırmedıler. dışarda bagırdılar.. bomboştu ıcersı.. içeriye adam sokmadılar.. bizde ise bi tribün protesto edio obur taraf ayrı telden.. bu işler böyle olmaz.. cok sogudum cok..

FaT1h

Mesudiyeli

Samsunspor'da fatura Gümüşdağ'a kesildi!

Samsunspor Yönetim Kurulu, Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ ile yola devam etmeme kararı aldı.

04 Kasım 2008 , 10:58

Samsunspor Yönetim Kurulu, dün akşam 5 saat süren bir toplantı yaptı. Saat 18.00'de başlayıp 23.00'te biten toplantıya 2. Başkan İsmail Türedi başkanlık etti.

Yönetim kurulunda, kötü gidiş ve başarısızlık masaya yatırıldı. Toplantı sonunda kötü gidişin faturası Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ'a kesildi. Yönetim kurulu, hocayla yolları ayırma kararı aldı.

2. Başkan İsmail Türedi, Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ ile yola devam etmeme kararı aldıklarını açıkladı. Kararı henüz kendisine tebliğ etmediklerini kaydeden Türedi, "Oturup konuşacağız. Ona ve bize yakışan şekilde, profesyonel şekilde gereğini yapacağız. Samsunspor'da işler yolunda gitmiyor ve buna çözüm bulmak gerekiyordu. Puan cetveline bakınca durumumuz ve aldığımız puan ortada" dedi.

Türedi, toplantıda 3 konu daha görüştüklerini; ancak bu konularla ilgili açıklama yapamayacağını sözlerine ekledi.

celebi