Bank Asya 1.Lig 11.Hafta Samsunsporumuz-Kdç.Karabükspor

Başlatan samsunmania, 03 Kasım 2008, 00:49:53

« önceki - sonraki »

samsunmania

03 Kasım 2008, 00:49:53 Son düzenlenme: 03 Kasım 2008, 02:22:26 samsunmania55

-

11. Hafta l Samsunsporumuz - Kdç.Karabükspor

Tarih :  09.11.2008  
Saat  : 14:00           
Yer :  Samsun 19 Mayıs Stadyumu

Yorum :Çok kritik bir maç.Kesinlikle kazanmalıyız.

Sadece Samsunspor

Bu maçı alacaz ve hayrettin galibiyet aldım diye sevinecek, yönetimde bakın işte galibiyet aldık diyecek hayrettin yine rahat bi nefes alacak diğer maça kadarda çok iyi oynadık bu hafta deplasmandan puan veya puanlar alacağız diyecek biz yine deplasmandan sıfır yapıp döneceğiz

alın size 2 haftanın özeti

Kaya

03 Kasım 2008, 01:18:21 #2 Son düzenlenme: 03 Kasım 2008, 01:19:55 iak5529
 Yine söylüyorum biz hayrettin gümüşdağ olmadan herhangi bir futbolcunun yönetiminde bile daha fazla puan kazanırdık takıma el freni görevi gören biir hoca getirenleri uyanmaya davet ediyorum.
SAMSUNSPOR un teknik direktörünün kalıp kalmaması karabük maçıyla orantılı tutulmamalı ey bizi yönetenler duyun adamın hiç bir özelliği yok AMBALAJI JAN JAN'LI İÇİ BOŞ BİR ÇİKOLATA gibi hayrettin dış görünüşüne bakarak hem yemek isterisn ama hiç bir zaman tad vermez siz de bu rüyanın peşinden gidiyorsunuz  okumak üniversite bitirmek yeterli değil açın artık gözlerinizi takımın durumu çok kötü
ALLAH yardımcımız olsun

maçı kazanırız ama neler kaybettiğimizi sadece gerçek SAMSUNSPOR lular görür

celebi

karabükükn başkanı istifa etti şu an için öalaklanıyor umarım bizde toparlanma süreci geçirmezler. ve biz bu maçı banko alacağız diyorum

veis

akıllı oyun sergilerse karabükde bizden puan alır bunda enbüyük etken hocamızıdr.dizilişden oyun sistemine kadar sürüyle yanlışlar ordusu içerisindeyiz.

celebi

hayrettine rağümen bu maç bizim olacak inşaallah

veis

bazı maçlar vardır puandan sa anlam açısında çok önemlidir ve malatyada öyleydi.vede vahim sonuçla yenşlince gerçekden önemi kalmadı göz boyamak adına karabügü yenmenin.aldıgımız sonuçlar ve oldugumuz rezil durum gerçekden bize agır geldi.

Yalnızca BİZ

celebi

Meteor

valla arkadaslar bence fazla sevınmeyelım derım bu adamla bıyere varılmaz hadı bunu aldık eee dıgerlerı neyse karabukde kötu takım deıl hayrlısı neyse o olsun ama almassak bu adamı taslayalım derım ben....istıfa ıstıfa hayrettın ıstıfa....

sBc-55

Meteor

Yalnızca BİZ

harbisamsunsporlu5517

deli olmamak elde degıl karadenız enbuyugu olan samsun ikinci ligde surunsun trabzon super lıgde fırtına gıbı essın çıldırıyorum l....... bızım yerımız burası olmamalı bizi buhale dusurenlerden hesap sorulmalıı

Yalnızca BİZ