Bank Asya 1.Lig 9.Hafta Samsunsporumuz 0-1 Ç.Rizespor

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 19 Ekim 2008, 16:54:05

« önceki - sonraki »

METE_55

ARKADAŞLAR HEPİMİZ SAMSUNSPORLUYUZ BUNU BİLİYORUZ TARAFTARIN İÇİNDEN BİRİ GELSİN DİYORSUNUZ O ZAMAN YAPSINLAR ESKİ KAPTANIMIZ ERCAN KOLU MENEJER ÇOCUKLARA ABİLİKTE YAPSIN BİRDE TAMAM ŞAFAK GEDİKOĞLUNU ANLADIKTA SAMSUNSPORU NE KADAR SEVDİĞİNİ VE TRÜBÜNDEN OLDUĞUNU FAKAT BAHADIR SARAÇ NERDEN ÇIKTI YİNE ALLAH AŞKINA  BİZE BİZİM GİBİ GERÇEK SAMSUNLU VE SAMSUNSPORLULAR LAZIM ADAMINA GÖRE OLANLAR DEĞİL ARKADAŞLAR...55 :-\

guvensolmaz

Allah tan bugün iş güç vardı olaya rastlamadım,yeni yeni pkuyorum sayfaları... şu an bile deli olmuş gibiyim gündüz çıldırırdım yaaa.. Arkadaşlar bu REZİL leri artık bu sayfalarda anmayalım,,, ya da en delikanlıları çiftliğe gelsin, bak ben ismimle şanımla yüz resmimle varım bu sitede,,onlar klavye çocuğu !

Sadece Samsunspor

AlıntıÇAYKUR RİZESPOR Kulübünün, 27.10.2008 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 12.000.-YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ÇAYKUR RİZESPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2.500.- YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların içtimaı ile ÇAYKUR RİZESPOR Kulübünün neticeten ve takdiren 14.500.-YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

hahaha bize yine ceza yok onlara var ;D ;D ;D

FaT1h

HoliganSamSunLu

ya bunların kötüşüğünüde konuşmayalım reklamları oluyor adilerin

veis

Alıntı yapılan: seckin55 - 30 Ekim 2008, 01:58:47
biz artık taraftarın ıcınden birilerini istiyoruz.sizde istifa edin.bir kuruş vermeyin kulube sakın...şafak abiyi istiyoruz.bahadır abiyi istiyoruz.kaybolun gidin.hepiniz.bu hocayı başımıza getiren tahsin kosifide istemiyoruz.

şafak gedikoglu gibi insanları küstürdüler.kim istemezki gelsin kaldıki tribünlerden yetişme bir insan ve taraftarın isteklerinden ençok o anlıyor.

samet

ama biz rizeyede gideriz...o zaman görüşürüz...