Bank Asya 1.Lig 9.Hafta Samsunsporumuz 0-1 Ç.Rizespor

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 19 Ekim 2008, 16:54:05

« önceki - sonraki »

Arena

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 21 Ekim 2008, 20:35:05
ne beraberliğinden bahsediyosun sen ya rizeyi burda EZE EZE EZE EZE EZE EZE yeneceğiz ...

inşsallahhh   :)

jean

bu sefer icimde bir his var sene basindna beri ilk defa yenecegiz diyorum

celebi

Alıntı yapılan: jean - 21 Ekim 2008, 20:46:54
bu sefer icimde bir his var sene basindna beri ilk defa yenecegiz diyorum

yenecegiz Allahin izniyle

ÇaÇa

Bu maçta mutlak 3 puan almamız gerekli gerilere düşeriz moral açısından da Rizeden puan almak takım içinde iyi olur en kötü beraberlik ama düşünmek bile istemiyorum 3 puan almamız şart

bezgınbekır

bu atakum arenanın olayını cozemedim baba ben ya :D ben arenada yonetim degisti saniyodum :D

Kaya

Alıntı yapılan: Arena - 21 Ekim 2008, 20:17:26
Tmm Bişey diyeceğim Peki SamsunLu bir Kişi Hiç mi Beşiktaş Galatasaray ve Fenerbahçeyi Tutan yok mu...

Birader ilk önce bu site samsunlu lar olarak geçen insanlar değildir bu site SAMSUNSPOR luların sitesidir ve bu sitedeki herkes in tek takımı ve tek düşüncesi vardır oda SAMSUNSPOR dur. Öyle şu takımı destekliyorum bu takım hoşuma gidiyor muhabbetlerini bu sitede kimseden de okumadım okuyacağımı da zannetmiyorum.
İkinci olarakta bu atakum arena ile ilgili bir samsunlu ve SAMSUNSPOR lu arkadaş geniş bir açıklama yaparsa seviniriz bu ne ya arena nickli arkadaş SAMSUNSPOR luyum demiyor samsun u destekliyorum diyor arena grubu sesin çıksın buna bir açıklam getir haklıysan bu nick i başkalarına kullandırma 

Arena

Alıntı yapılan: 35ama55 - 22 Ekim 2008, 00:19:39
sevgili kardeşim senınle msn de konustugumuzda rize tarafına gidicem demedin mi delikanlı gibi söyle ?

Söyledim söylemedim Değil...ama Herşeyin zamanı var Maç gunu bi geldiği zaman kararlastırcam...

kuzey55

ya zaten rizelilerin hangi takımı tutuuğu belli değil ki gs,fb yada bjk lidir geneli...arada da yaşadıkları şehrin takımını detskeliyo gibi yaparlar..durumları karışık yani.

Ömrüm Tribünlerde Geçti

trabzon ile dost olan takımla (rize) aramızda hiç bir dostluk,bağ olamaz.bunlarlada bağ kuran taraftar grubu ilede işimiz olmaz.
rizelilerin arasında trabzonlular olacakmış.bordo mavi atkıları bayrakları gören şaşırmasın.

Yalnızca BİZ

SAMSUNSPOR haricinde bir sürü muabbet var...

SamsunUlaN

Haydi Samsunum...Devir Rizeyi ßu Deplasmana Gitmiyoruz Belki Uğurlu Gelir Yen Yen :)

cembaba

22 Ekim 2008, 18:23:46 #56 Son düzenlenme: 24 Ekim 2008, 22:21:34 yönetici
Alıntı yapılan: Arena - 21 Ekim 2008, 20:17:26
Kardeşim Ben Rizeliyim ve Samsunda Oturuyorum...Her SamsunSpor Maçına GeLen Taraftarım...Benim Düşüncem Beraberlik oLsun Dedim Skor oLarak diyorum....

Haklısın Aslında Ama Öyle Olmaz Bu İşler.. Ben Rize "TRİBÜN GRUBUNUN" bizim bir tek maçına geldıgını gormedım.. Rize' de Adamlar Grup Halinde Gitmişler.. Ve Kınıyorum.. Ayrıca Dost Olmaz Gibi DÜşüncelerde Değilim.. Eğer Birşey Yapılıyorsa Karşılıklı Olunca Güzel Olacağını Düşünüyorum.. Bu Benim Düşüncem.. Tşk

SerhaT55

ondestan_11

HoliganSamSunLu

Bizim destekçiye ihtiyacımız yok sempatizan değil taraftarız taraftarlarla işimiz olur çakma samsunsporlu istemiyoruz..... ARENA zaten kimin grubu çözemedim şahsen