Bank Asya 1.Lig 9.Hafta Samsunsporumuz 0-1 Ç.Rizespor

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 19 Ekim 2008, 16:54:05

« önceki - sonraki »

samsun155

sonuncuyla aramızda sadece 2,1.ile sadece 6 puan fark var.
bu maçı alamazsak vay halimize.
Açıkcası ben Rize'den çekiniyorum

ondestan_11

rize sporun 2 defans oyuncusu 55 numara volkan koçaloğlu ve 4 numara murat ocak çarşambasporun eski futbolcusudur volkan abi çarşambalıdır murat ocakta samsunspor alt yapısından yetişmöiştir
2değerli sevdiğim abime başarılar dilerim ama yenen taraf samsun olsun..

FORZA ÞÝMÞEKLER

Şampiyonluk umudu ile bu sezon son kozlarını oynayan takımlardan biri manisa diğeri rize.Rizesporla  oynadığımız maçlar her zaman zevkli ve çekişmeli olmuştur.Gollü geçeceğine inandığım bir maç.Evimizde kazanmayı öğrenmemiz gereken bir karşılaşma tahminim 2-1 siz nedersiniz.

celebi

insaallah o macta tuyrkiyede olacagim ve ben kazanacagimizi dusunuyorum

europe_55

insallah bu maci alacagiz.
baska yolu yok.

avrupadan selamlar insallah ugurlu gelirim  :)

mehmet yılmaz

Rize'nin Altay ile 1-1 berabere kaldığı maçın ikinci devresinin izledim. Rize'de iyi oyuncular var ama asla bir takım havası yok. Hiç sevmediğim bir isim olan Metin Diyadin, her zamanki gibi yine agresif ve sevimsizdi, hakem de onu tribüne yolladı zaten.

Rize, o kadar çok kontra yedi ki; artık biz ekran başında bu kadar da olmaz, bu da kaçmaz dedik -ki Altaylıları düşünemiyorum bile. Son 10 dakikada en az 7-8 tane çok net pozisyonlardan faydalanamadı Altay. Bu 1-1 Altay'ın son 5 maçtaki 5. 1-1'i oldu bu arada.

Bugünkü Rize'yi gördükten sonra evimizde kazanacağımıza oaln inancım arttı.

cem 55

rizede samsunlu volkan koçaloglu murat ocaktan baska bide benim hiç sevmedigim mustafa çicek var ama bugun altay macında sakatlandı ve 2.yarı oyundan cıktı bizim macta büyük ihtimal oynamaz rize gerçekten bugun samsuni abininde dedigi gibi defansında inanılmaz acıklar verdi altayın hocası feyyaz uçar son dakikalarda kaçan goller yüzünden nerdeyse aglayacaktı insallah rize bizim mactada defansında bu kadar savruk olur genede bolu macındaki oyunu ve hayrettin efendiyi bilmemden dolayı cokta ümitli degilim bu maçtan insallah yanılırım ve galip geliriz

FaT1h

bu rizeyi adam gibi oynarsa takım dagıtıır altayda bizim gibi son vurşlarda etkisiz kaldı rizenin defansı cok hata yapıyo

kuzey55

futbolcular puan durumuna bi göz atsın bolu maçını kazansaydık şuan 5. sırada olacaktık.yazık oldu çok yazık..ama rize maçını kazanacağız eminim...

55.hakan

ben de izledim maçın son bölümlerini son zamanlarda üst üste 6 tane 100 de 100 gol kaçıran bir takım görmemiştim rize defansı kürşatın yokluğunda feci açıklar veriyor umarım kadrodışı bırakılan kürşat bizim maça da kadrodışı olmaya devam eder

ferahkorkut

21 Ekim 2008, 03:02:08 #25 Son düzenlenme: 21 Ekim 2008, 13:26:52 ferahkorkut
 Bugün rize-altay maçını stadyumda takip ettim.Rizenin defansı evlere şenlik,ortasahada ise oyun kuracak oyuncuları yok.Ortasaha-forvet hattı çok kopuk.Tüm ataklarını sağ kanattan yani Serdar samatyalılın kanadından gerceklestiriyorlar.Serdar da bir yerden sonra yoruluyor tabii.Sürekli rakip ceza alanına şişirme tabir edilen ortalarla tehlike yaratmaya çabalıyorlar.Unutmadan,rizenin defansında oynayan 55 numaralı oyuncu,bugün takımın en iyisiydi,savunmada görev yapan bir oyuncu takımın en iyisi olursa,gerisini siz düşünün:)Adı Volkandı yanılmıyorsam,sırt numarasından da anlaşılacağı gibi samsunluymuş kendisi:)

Altay bugün çok rahat 5-1 6-1 alacagı maçı 1-1 le bitirdi.Sadece 5 tane kaleciyle karsı karsıya pozisyonu vardı altayın.Gerisini siz düsünün.Bu kadar beceriksiz bir takım,yazık gercekten..Hayret ettim.Rizenin 2 şutu var kaleyi bulan,biri gol.Altaylı oyuncuya carpıp girdi o da..Diğeri de duran toptan,direkten auta çıkan pozisyon.

Rizesporda ayrıca kondisyon sorunu da mevcut.Saha içi sorunların dışında bir de,taraftar ve metin diyadin arasında yaşanan problemler had safhada.Taraftarların adama etmediği küfür kalmadı,zaten meymeletsiz bir duruşu var adamın..Neyse buarada Metin diyadin,gelecek hafta çok büyük ihtimalle klubede yer alamayacak.Maç sırasında hakem Özgüç türkalp tarafından tribüne yollandı.Sebep de,hakemin dalağını dahi kapsayan küfürler etmiş olması:)Buarada Hayrettin Gümüsdağ da tribündeydi.

Ben Samsunspor'un rizeye karşı mutlaka gol ve goller bulacagını düşünüyorum.Kanat oyuncuları maçın kaderini belirler.Sol kanatta Can ve Sercan,rizeli serdarı kitlerse iş biter..

ferahkorkut

Buarada önceki mesajları okumamıştım,sevgili samsuni'yle aynı doğrultuda yazmışım.:)

ali ihsan

Rize bizim düştüğümüz ilk seneki halimiz gibi.kağıt üzerinde çok iyi ama pek ruhları yok.genelde doymuş futbolcu kadrosuna sahipler.İyi mücadele ve biraz beceri bize galibiyeti getirir bence.

Kais

HoliganSamSunLu

gelirler gelmeselerde samsundaki rizeliler glir mutlaka maça ARENA grubu mesela rizeye destek verebilir