Bank Asya 1.Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Orduspor

Başlatan MeL_55, 05 Ekim 2008, 22:12:59

« önceki - sonraki »

Donbay

06 Ekim 2008, 15:20:07 #15 Son düzenlenme: 06 Ekim 2008, 15:21:48 L$_ReBeL
ARKADASLAR herkes arkadasına solesin bu macta stadı tıklım tıklım yapalım gruplar artık birleşior...her hafta ayrı grubun yerdinde...bu mac ve bundan sonraki maclarda hep beraber takımımıza destek verelim.....

kuzey55

kimse 3-0 a bakıp maça gitmemezlik yapmasın lütfen.takım iyi oynuyo manisa gibi favori takım karşısında çok etkiliydik.ordusporu yenicez allahın izniyle takımı yalnız bırakmayalım lütfen.genclerimize destek olalım...eminimki gecen yıllardaki futbolcuların yaptıgı gibi parayı sorun etmeyip yürekleriyle oynuyolar...HEP DESTEK TAM DESTEK...

HaSaNCaN

manisadan 1 puan alsaydık stad tıklım tıklım olurdu ama bi seriyi yakalayamıyoruz. galiba bu yıl yerimiz ilk 10 ama inş. yanılıyorumdur.

kuzey55

bize biraz sabır bi de devre arasında sağlam bir golcü lazım.burhanla turgutla bu iş gitmez ama hoca hakan akmana şans verirse bence bu çocuk çok iş yapar.bu arada hakan koçaslanı çok aradık sefa etkisizdi o bölgede hakanın hava toplarındaki hakimiyeti defans uyumu çok iyi.sercan da kesinlikle bu takıma lazım.ben umutsuz değilim ilk 10 olursa yerimiz ilk 6 da olmamız olanak dışı değil...ben sahada yüreğiyle oyanayn futbolcular görüyorum ezilmeyen mücadele eden formasını ıslatan genç futbolcular.tecrübe kazandıkça oynadıkça iyi işler çıkaracaklardır.ümitsizliğe kapılmaya gerek yok.manisa gibi favori bi takıma ilk yarı 1 pozisyon veren bizim genclerimizdi.ama dedimya bize golcü lazım...

FaT1h

arkadaşlar samsunsporumuz orduyu yenecektir manisada cok güzel oyu nsergilediler ve üstüne kendi seyircimizi alıcagız arkamıza yenmememiz için bi sebep göremiyom ama inşl turgut oynamaz kralım 11 de girer bu macı ilk dakkalrda koparırız
SAMSUNDAKİ ARKDAŞLAR HEP DESTEK TAM DESTEK SAMSUNSPORUMUZU YANLIZ BIRAKMAYIN!!!

havzalı55

Béyler bu maç c.tesi qününe qelıyor dimi ins. oledir oleyse Maratondan macı mı izlerim   55 istanbul qenclik ;) 

Sadece Samsunspor

AlıntıSAMSUNSPOR, MANİSA YENİLGİSİNİ, ORDUSPOR MAÇIYLA UNUTMAK İSTİYOR

Manisaspor'a deplasmanda 3-0 mağlup olan Samsunspor, kaybedilen 3 puana rağmen oyundan memnun kaldı. Külup Başkanı Fuat Köktaş, yakaladıkları pozisyonları gole çevirememenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Samsunspor Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, kadro yapısı olarak ligin kalbur üstü ekiplerinden biri olan Manisaspor karşısında ilk yarıda 4 net gol pozisyonuna girdiklerini, bir toplarının da direkten döndüğünü belirtti. Ev sahibi ekibin bir ölü toptan, henüz pozisyon bile bulamamışken golü bulduğunu vurgulayan Başkan Köktaş, "Buna rağmen bizim baskılı oyunumuz devam etti. Oyun disiplininden kopmadık. Manisaspor 4 kez geldiği kalemizde 3 gol buldu. Biz ise hiçbir pozisyonu gole çeviremedik." dedi.

Başkan Köktaş, Samsunspor'un seyir zevki veren gönüllerin takımı olma yolunda büyük adımlar attığını ifade ederek, "Fikstür gereği güçlü takımlarla maçlar yapıyoruz, emeğimizin karşılığını alacağımız gün yakındır. Cumartesi oynayacağımız Orduspor maçında elde edeceğimiz galibiyetle iyi bir çıkış süreci yakalamak istiyoruz." diye konuştu.

http://haberler.com/samsunspor-manisa-yenilgisini-orduspor-maciyla-haberi/

Manisa mağlubiyetinden sonra bu maçı mutlak kazanmak gerekli eğer kaybedersek olay bitmiş demektir ki ben bu maçtan önce demiştim en gerekli maçlarda biz yeniliyoruz manisayıda yenemeyiz diye ve genelde böyle takımlara yenildiğimiz zaman sonraki haftada puan kaybediyoruz ama ordu maçından umutluyum inşallah 3 puan bizim olacak o muhteşem birleşik taraftarımızla

taraftarın yanında
bağrıyor kolkola
delirdik biz aşkınla
süperlige çıksana

gozgoz yýlmaz

Şu sıralar bir Ordu mağlubiyeti hiç çekilmez valla. Dostça bir maç olsun, sonunda yine biz kazanalım.
Ordu'da geçen sezon Şenol Karagöl, Uğur Akdemir, Ümit Tütünci gibi pislik futbolcular vardı. Bu sezon kadroları çok değişti. Az gol atıp az yiyorlar. Bize de taş çatlasa 1 gol atarlar diye düşünüyorum, Kral Serkan geçen yıl 4 tane atmıştı, bu yıl da Hayrettin Beyler müsaade ederler de oynarsa yazar yine gollerini.

SamsunluReis

turgut oynamasın biz bu maçıı alırızz  ???

Burak55

Taraftarlar Arasında Bişi Cıkarmı Sizce ? Bizi Cok Hos KarsılamamısLardı Orduda !!!

FaT1h

mac saati görürsün dostum orduspor taraftarı gelirse

Burak55

Alıntı yapılan: FATIH - 06 Ekim 2008, 19:26:46
mac saati görürsün dostum orduspor taraftarı gelirse
Kesin Geliceklermiş Sölenilenlere Göre...

FaT1h

Alıntı yapılan: Buraq55 - 06 Ekim 2008, 19:38:56
Kesin Geliceklermiş Sölenilenlere Göre...

ozmn olay var dostum herşey karşılıklıdır bu alemde

red_white

arkadaşlar hakan akman süper tekniğe yeteneğe sahip destek werelim hayrettin gör bunu çıkar şu turgutuuu ah turgutt ne olur yalwarıyorum sana oynama sakatlan yada gitt

ali ihsan

Normal şartlarda kazanırız.Hoca Serkan inadından vazgeçerse farklı kazanırız...