Bank Asya 1.Lig 4.Hafta | Karşıyaka - Samsunspor'umuz: 0-0

Başlatan kuzey55, 13 Eylül 2008, 23:29:43

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

kabus gibi bi geceden sonra sakin bir gün eğer bu şakaysa hafta sonu bi şakada biz yapsak  ;)

celebi

en az 5 yeriz bu gümüşdağla biz ve daha çok yeriz

selahattin55

gönül isterki yenelim.ama giresun karşısındaki samsunspora karşıyaka 5 atar.inşallah düşündüğümüz gibi olmaz yeneriz.

guvensolmaz

Samsunsporluluğumuza kimse laf edemez, bu sevgi ne yazık ki lanet olsun ki gönlümden silinemez. dünya karmasına karşı oynasınlar yine de galibiyet ister insan, ama artık bi gram beklentim yok, atamadım kızgınlığımı bebeleri bize güldürüyorlar ya daha ne bekliosunuz bu maçtan ki ... ALLAH B.... Versin..

furkan88

bu takımdan iyi futbol bekliyosak üç topçunun ayağına bakacaz demek.sercan volkan murat.kaderimiz bu üç topçunun elinde.(nedini çok açık.volkan ve muratın oyuna girmesinden sonra takımın rakip sahaya geçmesi.neden geçti.bu iki topçu topa hakimdi.ömürün,turgutun yapamadığını yapıyodu.topu saklayabiliyodu).zaten hoca ikisini oynatmıyo.sonra dün akşamki gibi görüntü oluyo.neden oynatmadığını bi anlayabilsem.hele muratı.bu takım üç topçunun ayağına bakıyosa vay halimize.özetle volkan murat ve sercan oynamazsa bu takım sadece mücadele ederek maç kazanabilir.oda ayda yılda bir.

kumkoylu ahmet

Alıntı yapılan: guvensolmaz - 14 Eylül 2008, 12:43:22
Samsunsporluluğumuza kimse laf edemez, bu sevgi ne yazık ki lanet olsun ki gönlümden silinemez. dünya karmasına karşı oynasınlar yine de galibiyet ister insan, ama artık bi gram beklentim yok, atamadım kızgınlığımı bebeleri bize güldürüyorlar ya daha ne bekliosunuz bu maçtan ki ... ALLAH B.... Versin..

tamamen ayni fikirdeyim

harbisamsunsporlu5517

14 Eylül 2008, 15:39:56 #21 Son düzenlenme: 14 Eylül 2008, 17:49:28 harbisamsunsporlu5517
bu maçtan hiç umudum yok bari fark yemesek

Recep

t. direktör hayrettinse
kaleci eraysa
kanatta turgut varsa
hiç bişe değişmemiş demektir
inşallh fark yemeyiz 2-0 yenilmek bile fena sayılmaz giresundan kendi evimizde 4 yersek
izmirde Allah muhafaza ben düşünmek istemiyorum

furkan88

hazırlık kampında karşıyaka ile iki hazırlık maçı yapıldı.rakibin iyi analiz edildiğini düşünüyorum.karşıyakada eser,yunus,zafer demiray,zafer uysal,bide yabancı var.gerisini boşverin.bu takımda bizim gibi bi kaç futbolcuya bağlı.bu takımı hiç büyütmeyelim.şu anda bizim ilk 6 ya girmemiz ne kadar zorsa aynen onlarında zor.hoca futbolcu tercihindeki takıntılarından vazgeçerse bu maç rahat kazanılabilir.ama ömürü turgutu mesutu turgayı hakanı yine 11 de oynatırsa o zamanda çok daha büyük fark yiyebiliriz.yani iş hocanın kuracağı kadroda bitiyo.iş muratla volkanı 11 de oynatmasında bitiyo.

CeLiL_55

Ksk çok sağlam bi kadro kurdu deplasmanda zor bi maç olucak gerçi bizim takımın garip bi potansiyeli var istediği zaman maça asılan rakibi boğan bi Futbolda sergiliyor istemediği zaman oynamıyorlar yada biz oynayamıyorlarda diyelim herneyse bu maçta herşey olabilir kesin bi sonuç kestiremiyorum Süprize açık bi maç olur diyorum ve inş 3 puanı alan taraf biz oluruz.

serkancengiz

Birimiz gidelim hocanın yanına kadro nasıl yapılır öğretelim bu salağa kalırsak karşıyaka fena benzetir. Bir takım bukadar bozulur

ILUVATAR

Hayrettin Gümüşdag'ın varlığı malubiyet demektir....Fazla soze gerek yok.

Sadece Samsunspor

tamam beyler hoca bütün suçu kendi üstüne aldı zaten daha konuşmaya gerek yok bence hoş yeni hoca gelse ne olacak ilk hafta kan değişikliği gibi laflarla galibiyet alacaz sonra yine mağlup olacağız, 2 sene önce levent eriş geldi deplasmanda ilk maçta elazığı yendik sonrası ortada ;)

harbisamsunsporlu5517

takım adamın oyuncagı olmuş kardesım canı ısterse guzel kadro kurar maçı kazandırır ıstemezse dun gecekı gıbı rezıl rusva eder bızı yeter lan futbol sogudum artık

jean

gecen macta oynadigimiz gibi oynamicagimiz kesin beraberlik iyi netice olur