Bank Asya 1.Lig 3.Hafta | Samsunspor'umuz - Giresunspor

Başlatan MeL_55, 07 Eylül 2008, 19:00:02

« önceki - sonraki »

tolga

09 Eylül 2008, 16:33:38 #30 Son düzenlenme: 10 Eylül 2008, 00:06:33 berusa55
AlıntıSAMSUNSPOR Kulübü sporcusu SEFA AKSOY'un 03.09.2008 tarihinde oynanan ÇANKIRI BLD. SPOR - SAMSUNSPOR Fortis Türkiye Kupası futbol müsabakasında; müsabaka hakemine hakareti nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

SAMSUNSPOR Kulübünün 03.09.2008 tarihinde oynanan ÇANKIRI BLD. SPOR - SAMSUNSPOR Fortis Türkiye Kupası futbol müsabakasında; takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 12.000.-YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

hoca efendi ilk önce takımda disiplini sağlayacak bu samsunsporun suçu değil bulunduğu takımın başında dirayetsizliğin ve lider olmayışının eseridir

kuzey55

bizim genclerimizin 2 maçta bi tarafı kalıo zaten.hakan ve sefa bunun ilk örnekleri bakalaım sezon boyunca neler göreceğiz.bu resmen takıma ihanettir yönetim tarafından gerekli ceza verilmesi sefaya...

yaman55

direk kadro dışı hiç uğraşmican madem top oynamaya niyeti yok

SametYılmaz55

Sağ kanatta murat oynarsa Turguttan daha faydalı olur ve ataklarda tehlike yaratma şansımız artar burhan ve serkana top taşımamız lazımki gol atalım yoksa kazanamayız.....

tolga

09 Eylül 2008, 18:45:37 #34 Son düzenlenme: 09 Eylül 2008, 18:46:52 samsuni
Alıntı yapılan: kuzey55 - 09 Eylül 2008, 16:37:04
bizim genclerimizin 2 maçta bi tarafı kalıo zaten.hakan ve sefa bunun ilk örnekleri bakalaım sezon boyunca neler göreceğiz.bu resmen takıma ihanettir yönetim tarafından gerekli ceza verilmesi sefaya...

hoca bi kere tutarlı olacak bu kadar kaldırırsan gençlerin bir tarafını böyle sorumsuz olurlar budaha 1.perde

Tufan

sefaya ceza verilmeliki diğerlerinin gözü korksun onlar yapmasın
giresun maçında favori biziz umarım bizimkiler ciddiyetlerini korurlar

Alıntı yapılan: tolga - 09 Eylül 2008, 18:45:37
hoca bi kere tutarlı olacak bu kadar kaldırırsan gençlerin bir tarafını böyle sorumsuz olurlar budaha 1.perde

felaket tellalı tolga efendi bu sezonda sahnede

tolga

09 Eylül 2008, 19:04:45 #36 Son düzenlenme: 09 Eylül 2008, 19:53:18 samsuni
Alıntı yapılan: SPectre - 09 Eylül 2008, 18:56:41
sefaya ceza verilmeliki diğerlerinin gözü korksun onlar yapmasın
giresun maçında favori biziz umarım bizimkiler ciddiyetlerini korurlar
felaket tellalı tolga efendi bu sezonda sahnede

hahahahaha

gozgoz yýlmaz

hocayı savunmak gibi bir derdim yok, kaldı ki bu sitede en çok eleştrenlerden birisi de benim ama Sefa'nın Hakan'ın bu tür saçmalılkarını hocanın tasvip ettiğini nereden çıkardın? Daha geçen gün, gençlerimiz külhanbeyi gibi. Ya kendilerine hakim olacaklar ya da yollarımız ayrılacak şeklinde açıklamaları vardı. Yani o da memnun değilken bu tür cin olmadan adam çarpan gençleri hocaya bağlaman çok saçma olmuş. Başka yerden vurabilirdin mesela. Şunu diyebilirsin, sorunlu futolcu istemiyoruz denildi ama bu gençler de az sorunsuz değil.

Ayrıca bir kere de şöyle yürekten bir samsunspor yazını okuyalım be Tolga. mesela geçmiş malardan bahset, eski futbolcular; vardır sende eminim.

hayal_gozlum

Çok zor mac olucak Giresun bırazdaha yakın kazanmaya..ıyı olan kazansın

harbisamsunsporlu5517

tolga hersey gulluk gulıstanlıkken bırkez bıle iyi yorum dahı yazmıyorsun işler kotuye gıttımı a.çaglayan gıbı elestırıye baslıyorsun bıraz ınsaflı ol lutfen

CeLiL_55

aslında bakarsanız maç büyük ölçüde berabere biter gibi ancak Samsunspor bi süpriz yapıp golü bulursa iş deişir puan alırız kesinlikle..

kuzey55

tolga

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 09 Eylül 2008, 19:48:24
tolga hersey gulluk gulıstanlıkken bırkez bıle iyi yorum dahı yazmıyorsun işler kotuye gıttımı a.çaglayan gıbı elestırıye baslıyorsun bıraz ınsaflı ol lutfen

sevgili kardeşim gülistanlıkken herkes yazıyo kendimce karagün dostuyum ben hocayı yanlış buluyorum bu bir görüştür adamın geçmişi bana göre hocalık anlamında bozuk samsunspor için elverişli değil yani. araştırdım söylenenler hiç te iyi değil benim takımıma yakıştıramıyorum o kadar. bu söylenenler ankara dan gelen haberler dir.soğudum  ısnamıyorum hiç samimi gelmedi bana.

kuzey55

biz de eleştiriyoruz ama hep eleştirmekle olmuyo malesef en azından bişeyler netleşinceye kadar destek vermeliyiz.durumumuz çok da karamsar olunacak kadar değil.sabır ve destek lütfennnn

Kafkasoglu

bayram var heralde ne yapıyosunuz beyler siz yaa yok sefa 3 maç ceza almış oohhhhhhhhhhh çekenler var

bu ne hıyanettir bu ne futbolcusuna sahip çıkmamaktır dahası bu ne rezalet.adam samsunspor için canını dişine takacak haksızlıklara dayanamıyacak ve güvendiği taraftarı arkasında durmayacak

hoca istediğini der yönetim cezasını verir ama taraftar asla hırsından samsunspor için bi şeyler yapmak için kendini yırtan adaamı arkasından vuramaz bu çocuk bizi yaktı demeye hakkı yok

erciyes maçında oynayan futbolcu kimdi çankırı maçının 118 dk sına kadar çırpınan kim bu ne nankörlüktür yaa o adam üstündeki formayı ıslatıyorsa canını dişine takıyorsa daha ne iistiyosunuz bu çocuklar gencecik tab iki sinirlerine hakim olamayacak ama herşeyi zamanla öğrenecek

takım 2-0 geri düşmmüş kartal maçında yazılanları üzülerek okuyorum nası taraftarlıktır bu hani söz vermedikmi biz oynayan takımı son düdüğe kadar desteklemeyecekmiydik hemen yelkenler fora vur abalıya

beyler böyle taraftarlık olmaz kusura bakmayın ama iyi gün dostu olmayın en ii dost kötü gün dostudur ii günde herkes var beyler

arkadaşın bi tanesi de çıkmış sanki bu takım kaybetsede inanın sevinicek misali bu 1.perde  şu 2.perde

arkadaşım bu SAMSUNSPOR ÖYLE BÜYÜKTÜRKİ  o perdelerin altında adamı bırakır bu takımı kimse bitirmedi kimsede bitiremez KİMSEDE BU TAKIMIN ÜSTÜNDEN ARTIK NEMALANAMAYACAK

sonuna kadar arkasındayım 5 te yise 10 yise amatörede düşse samsunun gençleriyle gençlerle bi şeyler yapmak isteyeni sonuna kadar arkasındatyım

ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR

EZELDEN EBEDE HER ZAMAN HERYERDE SENİNLEYİZ SAMSUNSPOR