Bank Asya 1.Lig 3.Hafta | Samsunspor'umuz - Giresunspor

Başlatan MeL_55, 07 Eylül 2008, 19:00:02

« önceki - sonraki »

köprülüler

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 08 Eylül 2008, 04:34:21
Giresun bu sezon itibariyle güçsüz bi takım kendi sahamızda kazanıcamızı düşünüyorum..
Önceki iki maçtaki tahminlerini hatırladıkça eyvah diyorum... :-\

mehmet yılmaz

Samsunluyum, Samsunsporluyum ama ben de hem anne tarafından hem de eş kontenjanından Giresunluyum.
İlki neyse, geçiştirilebilir de, ikincisinden mecburen sempatimizi var :)

Çekişmeli bir maç olacağı kanaatindeyim. Geçen sezon iki maçta da bizim takım hemen hiç bir şey oynamamıştı Giresun'a karşı. Bu kez mücadele gücünün üst seviyede olacağını düşünüyorum. Nitekim Kartal maçını kaybetmemize rağmen kötü oynamamışız.

Yalnız hocanın Turgut'u kanatta oynatma saplantısından kurtulması gerekiyor. Turgut'tan bilgisayar programcısı olur, nükleer mühendisi lur, simitçi olur ama kanat adamı olmaz! Ayrıca ilk maçta çok çaba sarf etmesine karşın takımı yakmayı başaramayan Eray'ın amacına İstanbul'da ulaştığını öğrendik. Bir an önce Hasan'ı yetiştirmek lazım; olmadı fotokopisi bile iş görür.

Atakumlu

hasan ın antrenmandaki kıyafetleri turgutun degilde orda volkan cekic in ayakkabıları oynarsa bu macı alma ihtimalimiz %99.9 devirli olur..samsuni abi bende senin gibi azıcık giresunluyum kutugum ordan ama gonullerimiz tabiki SAMSUNSPOR dan yana bunu da herkez biliyor.mac skoru tahminim 3-0 belki biraz havadan gitmis olabilirim ama icimden gecen skor bu..

CeLiL_55

inş kendi sahamızda kazanıcaz ve 3 puanı alan taraf biz olucaz haydi Serkan Aykut göster kendini güldür bizleri..

O.YILMAZ

Alıntı yapılan: berusa55 - 07 Eylül 2008, 20:16:57
Gelecek Cumartesi günü Samsun'da iftar vaki 18,56. Maç ise 20'de. İsteyen insan cok rahat yemeğini yiyip maça gelir.

Samsunspor'umuzu iyi günde kötü günde destekleme vakti. Daha ligin başı...

Maça gideğim garanti ama. Sadece samsun merkezden maça gelenler dışında benim gibi ilçelerden gelenlerde var. Erken gelip iftarı Samsun'da yapılacak artık öle görünüyor.

OrduluGencliq

büyük ihtimal bende geleceğim maça. giresun un kadro bu ligi kaldıracak bi kadro değil. bence güngören le birlikte giresun da gidici olabilir. bu maça dramatik bir altay yenilgisi ve 2 de 0 yapmanın moralsizliğiyle geliyorlar. eğer samsun giresun u yenerse giresun da teknik heyette falan bi yerinden oynama falan görülebilir. kovulma istifa falan. bunalr normal şeyler artık bizim memlekette. daha antalya ve ordu lig başlamadan. adana ise 2. haftada daha 2. hafta yav. 2. haftada hoca gönderiosa giresun td si sanrıım mehmet birinci ydi adı onun için kritik bi maç olur bu. ama samsun alır. giresunlularda her zamanki gibi kendilerine ayrılan yerde ordu ya sövmeye devam ederler samsun da.

celebi

SamsunluReis

valla ne yalan sölimm kartal maçınıı izledikten snra ya beraberlik bekliyorum (1-1)(0-0) gibi yada (2-1) almamızı bekliyorumm  :-\

celebi

bizim takım esasında iyi oynuyor ancak bu kartal maçında skora yansımadı gibime geliyor ancak giresun maçında erciyes maçı gibi olcağını düşünüyorum

ali ihsan

Bizim takımın mücadele gücü iyi.Ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar.Kadro kalitemiz üst düzey değil ama hiç değilse ismi olup cismi olmayan önceki senelerdeki topçular yok.doğal olarak beklentilerimizde ona göre oluyor.Orta sahada Sefa ve sağ kanatta M.yıldırım veye volkan olursa giresunu rahat geçeriz bence.

celebi

harbisamsunsporlu5517

bu macada gıdemezsem artık evdekılere dunyayı dar ederım heralde ;D

yaman55

harbisamsunsporlu5517

jean