Bank Asya 1.Lig 3.Hafta | Samsunspor'umuz - Giresunspor

Başlatan MeL_55, 07 Eylül 2008, 19:00:02

« önceki - sonraki »

MeL_55

07 Eylül 2008, 19:00:02 Son düzenlenme: 07 Eylül 2008, 20:24:07 berusa55

-

3. Hafta l SAMSUNSPOR - Giresunspor

Tarih : 13.09.2008               
Saat  :20:00       
Yer : Samsun 19 Mayıs Stadyumu

Yorum : Kartaldan üstün oynadigmiz belli sadece gol atamadik. Giresun evimizde yenecegimizi düsünüyorum.

Sadece Samsunspor

Valla Kartal maçını kazansak çok güzel olacaktı ama olmadı golü çok geç bulduk ama yinede çok iyi mücadele etmişiz. Kaleye Hasan geçerse gol yeme sorunumuz ortadan kalkar diye düşünüyorum

Burhan ve Serkan aynen böyle devam etsin Giresun'u burda parçalarız

berusa55

07 Eylül 2008, 20:16:57 #2 Son düzenlenme: 07 Eylül 2008, 22:16:12 berusa55
Gelecek Cumartesi günü Samsun'da iftar vaki 18,56. Maç ise 20'de. İsteyen insan cok rahat yemeğini yiyip maça gelir.

Samsunspor'umuzu iyi günde kötü günde destekleme vakti. Daha ligin başı...

CurvaSudSamsunspor

07 Eylül 2008, 20:34:00 #3 Son düzenlenme: 07 Eylül 2008, 20:38:09 berusa55
Allahın izni ile gideceğiz...

havzalı55

Kartal macında orucluyken qercekten takıma destek vermek çoq zor oluyor ama Kartalın sansı yanındaydı   

kuzey55

ALLAH ın izniyle samsunda dolayısıyla maçta olacağım.bu maçı kazanıp heyecanımızı yeniden kazanmamız gerek.sonra karşıyaka deplasmanında olacağı.bu sene bütün deplasmanlarda samsunspor bayrağını dalgalandıracağız inş...

maçı zor da olsa kazanacağımızı düşünüyorum.

red_white

madem stad dolmucak diosunuz o zaman herkes tandığı tüm samsunsporluları maça dawet etsinnn  böle stad her türlü dolar

levadiakos

giresunspor çok iyi bir takım değil...altay maçıda onlar için tam bir şok oldu!buna karşılık bugün samsunu dirençli buldum... tahminim samsunspor 2-0 giresunspor

Sol Açık

Bence Kartal maçından daha önemli bir maç. Talihsiz bir sonuç çıkarsa, takımda ve taraftarda kriz başlar. Kazanırsak, takımın ve taraftarın güveni tazelenir.

Taraftara çok iş düşecek...

Kaya

08 Eylül 2008, 02:19:54 #9 Son düzenlenme: 08 Eylül 2008, 14:40:19 berusa55
ya arkadaşlar ben stadta 100 kişi süper lig maçı seyrettiğimi bile bilirim ben artık bu stadın dolmasıyla ilgili çok sinirleniyorum evet stadın dolması güzel büyük destek olur bende istiyorum ama gerçekten samsunsporu sevip oraya o sevgiyle gitmedikten sonra neye yarar kendine büyük diyen takımların maçlarına geliyorsun da diğer maçlarda niye gelmiyorsun be adam nerde samimiyetin son dönemlerde öyle durumlara düştük ki bazen insanlar ne işin var samsunspor un maçında diyebilecek kadar küçüldüler ama biz hala çok büyüğüz ... kısacası bu sadece bir dolmuşluk kimse alınmasın gönlü elveren samsunsporu yanlız bıraksın diğer kemik seyircimiz gerçek samsunsporlular (mazereti olup gelemeyenler dışındakiler hariç) zaten kesin gelecektir

CeLiL_55

Giresun bu sezon itibariyle güçsüz bi takım kendi sahamızda kazanıcamızı düşünüyorum..

cem and naz55

eğerki hoca turgutu sağ kanatta oynatmazsa bu maçı kazanırız oynatsada yine kazanırız :) :)
mazaret yok hepberaber maça

jean

maci d smart veriyormu abiler turkiyeden d smart geldi bana artik samsunsporuma bakacam haberin olan varmi maci verip veremeyeceginden

Tufan

MeL_55

Alıntı yapılan: sBc-55 - 08 Eylül 2008, 21:15:23
Biz yine Her ne Kadar Ramazan Olsada Takımımızı 90 dakika hiç susmadan desteklicez.gerekirse ekmek arası yapıp stadda açıcaz iftarımızı  ;)

helal olsun s.b.c. herzman destek vermeye devam  ;)