Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

FK_SAMSUN

Bende az önce izledim onu ... Onlar "Şampiyon Karabük" dedikçe içim burkuldu. Onun yerine Samsunsporlu futbolcuların çıkıp "Şampiyon SAMSUN " diye bağırmalarını o kadar çok isterdim ki ...

beşnumara

bu site bize yeter de artar.bu site de bağımsız samsunspor taraftar sitesi.ayrıca kutsal emanettir

Ollivanders

Ntvsporda espanyol barcelona derbisi var . Gercekten cok zevkli bir mac. Barcelonayı ilk kez yarı sahasına hapsolmus goruyorum :)

55.hakan

buca 1 mersin 2 mersin kazanırsa işler gerçekten kızışacak

Ollivanders

hadi ya :S buca satıslarda nasıl olsa adanaspor berabere kaldı ya ver sen macı buca ... Bizimde ahımız tutar asansor takım olursunuz.!

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serpico55 - 19 Nisan 2010, 20:29:52
hadi ya :S buca satıslarda nasıl olsa adanaspor berabere kaldı ya ver sen macı buca ... Bizimde ahımız tutar asansor takım olursunuz.!

İnşallah o günleri görürüz.

Kral SAMSUN

ARKADAŞLAR ASLINDA BİZİM DURUMUMUZDA KRİTİĞE GİRİYOR mersin kazanınca AMA BAKARSINIZ rize KÜME DÜŞER  ;D :D

**KaR6**

haftaya mersin rize maçı var, kaybeden düşünsün, bize bişe olmaz..

beşnumara

kardeş mardeş ayağına yine puan alabilir karabük deplasmanındaki gibi.buca isterse mersine 4 atar.rize düşünsün hacettepe düşünsün.

beşnumara

2. yarı bekir yılmaz girdi bucadan.iyi topçudur atar golünü.batdaldan da gol bekliyorum.her ne kadar skor şuan böyle olsa da buca oyununa bakar.gerçi bucanın kalan maçları çok kolay her türlü çıkar süper lige

Kral SAMSUN

travzanla kasımpaşanın maçı var maç 0-0 paşa gol gol gol :D :D

beşnumara

paşa kalecisi murat şahin ilk yarı neler kurtardı neler.paşanın defansı S.O.S veriyor.inanılmaz hatalar var defansta ama kaleciyi geçemiyorlar.3e 2 geldiler yine atamadılar.paşa gol gol gol cenk işler gol gol gol... :)

Kral SAMSUN

cenk dedinde şu cenki inşallah alırız bu sene :-\

Kral SAMSUN

**KaR6**

number5 ne ağız var sende bee.. >:(