Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Nisan 2010, 16:28:51
başkanıma anti diyen zihniyeti kınarım.. ben ki elimdeki resmini avatar yapmamaya direniyorum, herkes dikkatli olsun ;D ;D

@SnowSix
Seni hızlandırılmış İngilizce kursuna göndermek lazım  :D
Türkçe meali, Ne anti Samsuni, ne anti Maraton, tek gerçek anti Trabzon  ;D

babasamsunlu

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

**KaR6**

sana demedim güzel abim, sen fantezilerden haber ver, üstüne oynarım bak :D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Nisan 2010, 16:28:51
başkanıma anti diyen zihniyeti kınarım.. ben ki elimdeki resmini avatar yapmamaya direniyorum, herkes dikkatli olsun ;D ;D

Birden sahneye Samsuni çıkar ( tecahül-ü arif bir eda ile, salağa yatarak yani :) ) sorar

- Fekat , cicim karaltı, hangi resimden bahsediyorsunuz siz kuzum? Yoksa... Yoksa... N'ayır... N'olamaz!   :P :D

**KaR6**

kimliği belirsiz bir şahıs tarafından tarafıma mail duhul etmek şartıyla yollanmış, nadide bir eser ;D

revolution of yzy ;D

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Nisan 2010, 16:33:05
sana demedim güzel abim, sen fantezilerden haber ver, üstüne oynarım bak :D

Fantazi deyince millet yanlış anlayacak sıpa  :D Bana demediysen sorun yok istediğine sallayabilirsin  :D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Nisan 2010, 16:34:40
kimliği belirsiz bir şahıs tarafından tarafıma mail duhul etmek şartıyla yollanmış, nadide bir eser ;D

revolution of yzy ;D

salağa yatma durumu devam eder...

nası yani?.. YZY ile bizim ne ilgimiz olur kuzum? senin başkanın bir melekti yavrum...  :D :P

**KaR6**

yzy başkanıma yalakalık yapmış ama yüz vermemiş diye haberler aldım.. helal olsun başkanıma..

**KaR6**

Alıntı yapılan: Ant55 - 16 Nisan 2010, 16:35:31
Fantazi deyince millet yanlış anlayacak sıpa  :D Bana demediysen sorun yok istediğine sallayabilirsin  :D

ehehhe :D tamam ozaman ;)

berusa55

17 Nisan 2010, 10:50:40 #5079 Son düzenlenme: 17 Nisan 2010, 10:52:30 berusa55
Şafak: 29 >l< >l<

Tufan

gözün aydın abi birşey kalmamış :)

berusa55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 17 Nisan 2010, 10:54:38
gözün aydın abi birşey kalmamış :)

Teşekkürler kardeşim. Bitse de gelsek artık  ;)

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: berusa55 - 17 Nisan 2010, 10:50:40
Şafak: 29 >l< >l<

Abi yarın bir Giresun'lu bul akşama kadar inme sırtından Şafak 28 diye bağırt bartabildiğin kadar...

Hayırlı tezkereler diliyorum...

berusa55

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 17 Nisan 2010, 11:22:20
Abi yarın bir Giresun'lu bul akşama kadar inme sırtından Şafak 28 diye bağırt bartabildiğin kadar...

Hayırlı tezkereler diliyorum...

Aynen... Yalnız ölür geberir benim altımda. Neyse eğitim zaiyatı der geçeriz.  :D :D

**KaR6**

vay arkadaş, şu karabük şampiyon oldu da kutluyor ya ne diyeyim.. ntvspor da takım ile taraftar karşılıklı tezahürat yapıyorlar.. hayatta hiçbir şeyi kıskanmadım, şu şampiyonluk yaşıyan taraftarı kıskandığım kadar.. asacam kendimi sonunda..