Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 19 Nisan 2010, 22:34:33
biz kendi işimizi kendimiz görürüz.. içerde konyayı yener deplasmanda kartaldan 1 puan alırız ya da tam tersi olur.. benim için sezon bitti, düşmemiz için özel olarak ugraşmamız lazım..

Haklısın Mustafam.Ama geçen sene de son 4 maçta ite kaka 1 puan almıştık ya. O tırstırıyor insanı. Yoksa sana tamamen katılıyorum.

**KaR6**

abi rakiplerin fikstürü çok kötü, bize bişe olmaz.. önümüzdeki iki maçtan bir puan bile alsak son maç içerde orduyu vura vura yeneriz yine bişe olmaz..

vanlioglu

rize el sallamaya başladı zaten en kötü fikstür onların yanılmıosam dardanel rize giderler gibime gelio

samsunmania

İşi yine de son maça bırakmamamız lazım.
Ordu kardeşi Rize için oynar o zaman.
Konya maçı. 3 puan.Gerisi traş.

brigand

evet iş son maça kalmamalı..en kötü lobi bizde çünkü bağlayamayız maç falan..evinde kazanacaksın bitirceksin

celebi

Alıntı yapılan: brigand55 - 19 Nisan 2010, 23:15:37
evet iş son maça kalmamalı..en kötü lobi bizde çünkü bağlayamayız maç falan..evinde kazanacaksın bitirceksin

Kral SAMSUN

dardanel gibi ezik bi takımı yenemedik ama konyanın kaliteli futbolcuları var iş zor zor 1 puan alsak iyi gerçekci olalım

Ollivanders

Tese macındaki bariz penaltıda dudugunu agzına goturupte calamayan sereften yoksun hakem allah senin belanı versin!!!!

55.hakan

Hacettepe'de Karabük'ü yenecek hiç rehavete kapılmaya gerek yok...Rize'ye de kötü fikstür diye güvenmemek lazım biz kendimize bakalım bu takım geçen seneki kadroya göre daha tecrübesiz bakalım kaldırabilecekler mi bu stresi

Kral SAMSUN

Koskoca Samsunspor Klubünde Forma Yok ehh be Ömür  :D

tankut

Yanlız rize ve miy. ikisininde kocaeli ile maçı var. Bence baraj 40 olur. h.tepede kalan 3 maçın ikisini alır 40 yapar. bizim en az 41 yapmamız lazım. Bu hafta Karabük H.tepe maçını cav cav bağlamıştır büyük ihtimalle.

babasamsunlu

Eveeet..Mersin yendi alt karıştı...Şimdi zor günler bizi bekliyor..Neden..Altta dardanel bu hafta kazanmazsa düşer.. O kesin.. Diğerleri hacettepe rize mersin ve biz...
Hacettepe de İlhan Cavcav bir şekilde yolunu bulur takımı ligde tutar...Rizede başbakan torpilli...Bi şekilde ligde kalacaktır..Çıkaramadılar en azından düşürmezler..
Kaldık mersin ile biz...
Eğer bu hafta kaybedersek işimiz çok kötü arkadaşlar...Tam bir karmaşa oldu alt taraf..çoğunuz kazanmak üzerine düşncelerinizi yoğunlaştırdığınız için rahatız gibi düşünüyorsunuz ama ne teşvikler gelir bu hafta Konyaya rizeden mersinden ilhan cavcavdan..

Bence Konya maçı busezon ki en zor maçımız...

40 puan yetmeyebilir ligde kalmaya...

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 19 Nisan 2010, 22:37:03
abi rakiplerin fikstürü çok kötü, bize bişe olmaz.. önümüzdeki iki maçtan bir puan bile alsak son maç içerde orduyu vura vura yeneriz yine bişe olmaz..

İnşallah kardeşim. Dünkü Maçta mersinin bucayı yenmesi beni oldukça endişelendirdi. herkes birbirine al gülüm ver gülüm yaparsa biz düşeriz korkusuna kapıldım.

55.hakan

Alıntı yapılan: tankut - 20 Nisan 2010, 10:02:53
Yanlız rize ve miy. ikisininde kocaeli ile maçı var. Bence baraj 40 olur. h.tepede kalan 3 maçın ikisini alır 40 yapar. bizim en az 41 yapmamız lazım. Bu hafta Karabük H.tepe maçını cav cav bağlamıştır büyük ihtimalle.

evet baraj 41 olacak gibi geliyor bana da

kuzey55

alttaki takımlar birbiriyle oynayacak ve öyle 3 maçtan 7-9 puan alacak takım değiller.alabilecek güçleri olsa son 3 maça kadar alırlardı. bence mersin-rize maçında rize yenilirse hacettepnin karabükten alacağı 1 puan rizeyi kümeye gönderebilir veya rize hacettepe arasında geçer mücadele.biz bu hafta konyayı mağlup edip kendi işimizi kendimiz görmemiz gerek.olmadı kartal 1 ordu 3 puan veya kartal 3 ordu 1 puan her türlü kalırız.