88-Taha Yalçıner

Başlatan germencisse, 04 Temmuz 2013, 18:09:26

« önceki - sonraki »

seyf55

hiç umudum yok bundan

fanatik samsunsporlu

karşıyakadaki performansını sergilerse güzel olur

orucreis

hayırlı olur inşallah  samsunspor_x

isa55

takımımıza hayırlı olsun
fakat çok şey beklemeyelim

Özcan İNAN

Hayırlı olsun bakalım...

celebi

Sadece Samsunspor

İyidir iyi hayırlı olsun

Kodalak

beğendiğim bir oyuncu idi,inşaAllah tutturur.

maviay55

mücadele yönüyle alkışı hak eder inşallah hayırlı olsun

80lerden

Genç oyuncumuz Kemal iyi calışırsa işi zor.

berusa55

SAMSUNSPOR HAYALİMDİ

Adana Demirspor'dan transfer olan Taha Yalçıner, "Kariyerimin önceki döneminde Samsunspor'a karşı defalarca oynadım. Stattaki atmosfer ve şehir beni büyülemişti. Samsunspor'a bu yüzden sempati duyuyordum ve bir gün formasını giymeyi hayal ediyordum. Allah'a şükürler olsun ki hayalim gerçekleşti" dedi

TAHA'DAN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR  
Samsunspor'un yeni transferi Taha Yalçıner,  Haber Gazetesi Spor Muhabiri Muhammet Çavuşoğlu'nun sorularını yanıtladı. Adana Demirspor'dan geçtiğimiz günlerde kadroya dahil edilen 26 yaşındaki orta saha oyuncusu, Samsunspor, Samsun şehri, takımın hedefi ve gelecekle ilgili planları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Sempatik tavırlarıyla ilgi odağı olan Taha, Samsunspor forması giyme hayalinin gerçekleştiği için mutlu olduğunu söyledi.

KULÜP SEMPATİK ŞEHİR GÜZEL
Kariyerinde daha önce birçok takımda forma giydiğini belirten Taha Yalçıner, "Karşıyaka ve Adana Demirspor bunlardan sadece ikisi. Bu takımlarda forma giyerken Samsunspor ile deplasmanda maçlar oynadım. 19 Mayıs Stadı'ndaki atmosfer ve taraftar mükemmeldi. Ayrıca Samsun şehri de çok güzel. O dönem bu durumlar beni çok etkiledi. Samsunspor'a sempati duymaya başladım. Samsun şehrini de çok sevdim" diye konuştu.

HEP DUA ETTİM
Samsunspor'a duyduğu sempati ve sevgiden dolayı bir gün bu takımın formasını giymeyi hayal ettiğini dile getiren 26 yaşındaki futbolcu, "Hep Allah'a dua ettim. Bir gün Samsunspor'da forma giymeyi bana nasip etsin diye. Dualarım kabul oldu ve hayalim gerçekleşti. Yaklaşık bir hafta önce sözleşme imzaladım ve çok mutlu oldum. Bir haftadır Samsun'dayım. Her şey mükemmel gidiyor. Eşimde burada olacak. Çocuğum çok sevdiğim Samsun'da doğacak inşallah" şeklinde konuştu.

HEDEFİMİZ SÜPER LİG
Hedefi olan bir takıma geldiğini ifade eden başarılı futbolcu, şunları söyledi: "Baştan söylediğim gibi Samsunspor'dan teklif geldiği zaman kimseye danışmadım. Anlaşma yaptıktan sonra daha önce Samsunspor'da oynayan arkadaşlarımı aradım. Onlara Samsunspor ile anlaştım dedim.  Kimi aradıysam 'çok iyi yapmışsın' dedi bana. Bu da tabi ki ayrıca bir mutluluk oldu benim için. Samsunspor hedefi olan bir kulüp. Çok büyük camia. İnşallah bu sezon Süper Lig hedefini gerçekleştireceğiz.

BOMBA GİBİYİM
Sezon hazırlıklarına 4-5 gün önce başladık. Şu ana kadarki çalışmalar gayet iyi gidiyor. Hem takımın genel durumu hem de benim performansımı gayet iyi olarak görüyorum. Tabii ki çalışmalara yeni başladık ve zamanla çok daha iyi olacak. Tempomuzu yükselteceğiz. Hazırlık dönemini çok iyi geçirip lige bomba gibi girmek istiyorum. Bu düşüncem takımımız içinde geçerli. Antrenmanlar yorucu geçiyor. Ancak bizim işimiz bu. Formayı kapmak için yılmadan daima çok çalışmamız gerek.

TARAFTAR HARİKA
Samsunspor taraftarı hakkındaki düşüncelerim hep olumlu. Gerçekten harikalar. Son yıllarda Samsunspor'a inanılmaz derecede sahip çıkıyorlar. Takıma çok iyi destek oluyorlar. Taraftarımızdan bu sezon da aynı desteği göstermelerini bekliyoruz. İnşallah bir bütün olup Samsunsporumuzu Süper Lig'e çıkaracağız. Taraftarımızın desteğine çok ihtiyacımız olacak."

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

Kaynak

cgr

Sizin habercilik anlayışınıza ben...  al_sana

King1965

"Hep Allah'a dua ettim. Bir gün Samsunspor'da forma giymeyi bana nasip etsin diye. Dualarım kabul oldu ve hayalim gerçekleşti.

Taner Yalçıner

ugurozkan

bu çocuğa söylememişler mi takımı, taraftarı övmesine gerek olmadığını?

ne de olsa hayalindeki takımlara giderken sevinçten kırk takla atanlar, posası çıkıp geri dönünce kaptan yapılıyor. rahat olsun.

cakir55

şu açıklamayı yaparak baştan 1-0 yenik başladın zaten