88-Taha Yalçıner

Başlatan germencisse, 04 Temmuz 2013, 18:09:26

« önceki - sonraki »

germencisse

04 Temmuz 2013, 18:09:26 Son düzenlenme: 02 Eylül 2013, 01:33:18 germencisse
Tam adı:Taha Yalçıner

Doğum tarihi:12 Ocak 1987 (26 yaşında)

Doğum yeri:Üsküdar, İstanbul, Türkiye

Mevkii:Orta saha

Son Takım:Adana Demirspor

İlk transferlerimiz hayırlı olsun,insallah tum takıma katkı sağlamaları dileğiyle..

fındık

Taha'yı tanırım karakterli çocuktur izmir'de bir akrabamızın evinde oturmuştuk sahada terinin son damlasına kadar akıtır

_Jack Daniels_

04 Temmuz 2013, 18:19:05 #2 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2013, 18:25:37 _Jack Daniels_
Mavi reklamındaki oğlana benzettim Taha'yı. :D Mücadele gücüyle faydalı olacaktır takıma.

Ollivanders

oyun karakteriyle tam bir hüseyin kalpar transeri. Turgaydan iyidir.

mehmet yılmaz

Taha, 2008-09 sezonunda Karşıyaka'da harika bir performans sergilemişti. O sezon KSK'den Süper Lig'e terfi eden Cihan Yılmaz ve Kıvanç Karakaş gibi o da Süper Lig'e gidecekti ancak kulübü onu bırakmadı. Sonra gençliğinin de etkisiyle olsa gerek bir küskünlük dönemine girdi ama sonrasında tekrar form tuttu. Play off oynayan KSK'nin önemli ismiydi. Gecen sezonu ADS'de oldukça verimsiz ve kötü geçirdi. Ancak yetenekli, iyi bir futbolcu. İnşallah katkı sağlayacaktır bize.

Aslankaya

biraz kilo sorunu var sanki.yoksa bana mı zayıf geldi.

Kaya

Ksk performansını gösterirse en büyük surprizi Taha yapar..Hayırlı uğurlu olsun...

BigBadMama5552

Takımımıza hayırlı olsun. İnşallah başarılı olur.

teksas3455

Twitter üzerinde çok koşan, mücadele eden bir oyuncu yorumları yapılıyor.
Yeni bir Murat Yıldırım mı çıkıyor acaba?

Jnr.Serkan

Hakan arslanin top teknigi olmayan hali bana kalirsa.hakandada yok bunda hic yok : )

Gorkem

Ölümüne_Samsunspor

Hoş Geldin İnşallah Hayırlı Olursun

Kais

gerçekten hyalimin takımı demişmi acaba

ngonge

Turgay'dan iyidir gene. Hayırlı olsun.

Stoper

Erdem Şen gibi koşar mücadele eder. Yıllardır beklenen patlamayı yapamadı,yapacağınıda zannetmiyorum.Menejeri sağlammış,2.ligde bundan çok var. Başarılı olur,futbolunun üstüne birşeyler koyar beni de mahcup eder inşallah.