25 - Kemal Bayraktar

Başlatan cembaba, 27 Ocak 2013, 02:14:50

« önceki - sonraki »

seyf55

FourFourTwo Dergisine  röportaj vermiş Kemal :)

SametYılmaz55

tartışma yaratmak için yada eleştirmek için değil de sadece merak ettiğim ve tam anlamıyla bilmediğim için soruyorum.Kemal'in lisansı hala gözükmüyor Tff'nin sitesinde.Lisansı çıkacak mı Kemal'in yada çıktıda Tff'nin sitesinde mi gözükmüyor?

Ayberk

altyapıya geri döndüğü için profesyonel lisans çıkmamıştır.

Sadece Samsunspor

Mactan once stadin etrafinda turluyordu niye prof lisans cikartilmaz anlamis degilim

seyf55

bu ne şimdi ya bu çocuğu neden küstürüyoruz inşallah bir bildikleri vardır

Sol Açık

Belki de nakit para ile ilgili bir durumdur (sanırım lisans çıkartırken de ödeme yapılıyor). Çünkü geçen sezon kadroda olanlardan sadece Kemal Sabri Bayraktar değil, Mehmet Yılmaz, Erdi Dikmen, Enes Köktaş ve Burhan Arman da listede görünmüyor. Ancak bu oyuncuların tamamının ikişer yıllık sözleşmeleri olduğu görülüyor...

SametYılmaz55

Armağan'ın lisansı gözüküyor.armağan'a lisans çıkartacağımıza keşke bu çocuğa lisans çıkarsaydık

Ayberk

armağan yaşını başını almış daha u19'a mı yollayalım? ha bu takımda neden tutuluyor onu sorgulayalım ama altyapıya gönderemeyiz neticede. ben de maçtan sonra gördüm kemal'i sbç'den çocuklarla yürüyordu

SametYılmaz55

u19'a yollayalım diye demedim zaten kardeşim.takımdan gönderelim,takımda armağan gibi birine lisans çıkartacağımıza gönderip Kemal'e lisans çıkartsaydık anlamında söyledim

Ayberk

o konuda hemfikiriz :evet:

Çılgınlar1984

24 Ağustos 2013, 00:57:38 #55 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2013, 01:04:46 Çýlgýnlar1984
Yazık Ediyorlar Gençlerimize Bir Kemal Bayraktar Turgay Gölbaşı Bir Musa Aydın Etmezmi?Bu Topcuyu Alt Yapıya Gönderene Kadar Kiralik Olarak Güzel Bir Takıma Ver Kendini Geliştirsin.Kemal Kadroya Giremediği Zamanlar Her Zaman Vip Tribünü Yerine Maratonda  Yerini Alıyor ve Takımına Oda Bizim Gibi 90 Dakika Destek Oluyor.Böyle Samsunsporluları Kazanmak Lazım.Küstürmek Değil.

Desiqner

Dur bakalım 16-17 yaşındaki çocuk nasıl küsüyor ? neye küsüyor ?
Altyapıya gönderildiyse "daha fazla çalışmalıyım" diye düşüneceği yere bu yaşta küsmeler başlarsa yarın birgün parayla tutamayız elimizde...

MeL_55

24 Ağustos 2013, 02:08:42 #57 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2013, 02:11:47 MeL_55
Alıntı yapılan: Desiqner - 24 Ağustos 2013, 01:36:42
Dur bakalım 16-17 yaşındaki çocuk nasıl küsüyor ? neye küsüyor ?
Altyapıya gönderildiyse "daha fazla çalışmalıyım" diye düşüneceği yere bu yaşta küsmeler başlarsa yarın birgün parayla tutamayız elimizde...

yeteneklerim ve oyunculugum turgayi 100e katliyorsa ve hala turgay oynuyorsa bende küserdim
bunun yasla alakasi yok. elin yabancisi 18 yasinda geliyor kral yapiyorsunuz bizim genclere gelince hop kimmis küsüyormus diyemezsiniz

Sol Açık

Yapmayın arkadaşlar. Adam 15 Ocak 1998 doğumlu. Daha 16 yaşına gelmemiş. 16 YAŞINDA DEĞİL! Ne zaman büyüdü de, Samsunspor'a küsecek duruma geldi?

Bir yere yollandığı, gözden çıkarıldığı falan yok. Kemal 35 yaşında halen Samsunsporlu olmak istemeli ve bu da daha önünde 20 yılı (şu ana kadar yaşadığından çok daha uzun bir dönemi) olduğu anlamına gelir.

Genç oyunculara şans verilmeli, evet. Ama onlar da çalışmalı ve çalışmalı. Küsmek de ne?

cembaba

Kemal ile birebir konuşan bir insan olarak diyorum. Küsme, darılma gibi bir durumu yok. Hatta; "Abi yaşım daha ufak. Kiralık gideyim de maç oynayayım" diyor. Abartmayın şu işleri...