25 - Kemal Bayraktar

Başlatan cembaba, 27 Ocak 2013, 02:14:50

« önceki - sonraki »

emre

Bu gün güzel oynadı özellikle bir topta defansı hatayı zorlayıp aldığı topta kaleciyle karşı karşıya atsa çok daha fazla konuşulurdu. Bu yaşta böyle oynaması ilginç umarım genç yaşta parlayıp sönen topçulardan olmaz. Çalışmayı asla bırakmayıp fiziğini geliştirmeli.

Sadece Samsunspor

Karsi karsiya atsa guveni iyice gelecekti tebrikler

Özcan İNAN

Helal sana Kemal bizim işte bu gibi gençlere ihtiyacımız var formanın hakkını verdin umarım sahip çıkılır değerlerimize...

oguzhann555

Bugün gerçekten çok iyiydi.Sakin ve olumlu oynadı sanki yıllardır 11de oynuyormuş gibiydi.Yaşıda daha çok genç ve bildiğim kadarıylada sağlam Samsunsporlu :) En çokda bu yüzden sevdim Kemal'i :) Aslında bir ara keşke oynamasaydı dedim şimdi İstanbul takımları görüp koparmasınlar bizden diye  :(

özkan

önümüzdeki sene bir mustafa kayabasından fazlasını verecegi kesin.ama kesinlikle kemal bayraktar üzerime projeler olusturulmamalı orta sahamızda.iyi bir yedek olabilir.genellikle 4-5 oyuncuyla baslanılan sezona orta sahada çok iyi bir üçüncü yada dördüncü orta saha elemanı olabılır.

GurbetciFanatik

:_nazar :_nazar :_nazar :_nazar :_nazar
hemen sisirmiyelim sonra elimizde patliyor >:(
insallah böyle devam eder uzun yillar hizmet verir

seyf55

Allah kemal i ve bizleri utandırmasın kendini kaybetmesin menajerlerin tuzağına düşüp elimizden kaymasın, ben çok beğendim Mustafa Kayabaşı yerine bu çocuğu oynatsak daha iyiymiş bu maçta mustafa oynasaydı,kemal kadar etkili olamazdı sağlam oynuyor kemal ve tam bir profesyonel gibi heycan yok kendine güveni tam çok sevindirdi bu beni inşallah daha iyi bir fizikle kendine bakarak kendini yüksekte görmeden uzun yıllar Samsunspor u başarılara taşırsınız

GökhanÇağlar

Mustafa Kayabaşının kahrını boşuna çekmişiz, bu çocukta iş var.

Shane_Falco

Yaşından dolayı yapabiliyor muyuz bilmiyorum ama 5-6 senelik bir sözleşme imzalatmak lazım kesinlikle.

kalptenþimþek

55_OrHaN_55

13 Mayıs 2013, 00:17:50 #40 Son düzenlenme: 13 Mayıs 2013, 00:21:14 55_OrHaN_55
Kemal sadece Samsunspor'umuzun değil, Milli Takımımızın da yıldızlarından biri olacak İnşallah. Spiker de övgüyle bahsetti ve "Samsunspor Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmaya devam ediyor." dedi. Bu cümleyi duymak gurur verici. İnşallah altyapımızdan yetiştirdiğimiz oyuncularımızla adımızdan söz ettiriririz yine. Fatih Şen'lerle falan olmuyor bu işler...

cembaba

Sol Açık

Tamam şişirmeyelim ama hakkını verelim. Harika oynadı.

Ayrıca oyun tarzı da bence "özel". Dikine oynuyor, topla savunmanın üzerine gidebiliyor, iyi ara pasları atabiliyor, sakin... Daha ne olsun. 15 yaşında birisi için şaşırtıcı bir performans.

Kemal üzerine bir takım inşa edilemez, ama Kemal'in çevresine 2 deneyimli ortasaha konulursa Kemal'den ilk 11 oyuncusu olur! Ve olmalı!

orucreis

helal olsun.elde tutulmalı gelecekte iyi iş yapar ama kendine bakarsa

yirmiuc

Cok umitliyim. insallah bozmaz kendisini..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2