6- Erdem Şen

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:55:31

« önceki - sonraki »

alfredo55

nasıl bir futbolcu olduğu hakkında bi bilgim yok ama son 3 gündür balkonda sabah 5 e kadar konuşmasıyla beni uyutmayan bi arkadaştır..bizim karşı komşu futbolcu menajeri ve yaklaşık 3-4 gündür onlarda kalıyordu.evler yakın olduğundan yüzünü çok iyi görebildiğim için bukadar kesin konuşuyorm.her gece hayallerini dinledim  :D bu sene iyi olup seneye süper ligde oynamak istediğini kesinkes kendi kulağımla duydum.allah utandırmasın.Samsun'un tekrar süper lig e çıkmasında faydası olsun da gerisi bizi ilgilendirmez  ;)

Ollivanders

Sioux iyi diyorsa iyidir :) tespitleri yerindedir her zaman :)

lucarelli

İnşallah faydalı olur. Hoca eski takımından getirdiğine göre bir bildiği vardır illaki.

Jnr.Serkan

Ceyhun Eriş tarzı futbolcular alacağına böyle futbolcular almak daha mantıklı.Umarım kendisini geliştirir ve takımımıza katkı sağlar

hala kızı

Alıntı yapılan: germencisse - 31 Temmuz 2012, 18:55:31
Tam adı:Erdem Şen

Doğum tarihi:5 Ocak 1989 (23 yaşında)

Doğum yeri:Belçika

Boyu:1,82 m

Mevkii:Orta Saha

Geldiği Takım:Giresunspor

umarım objektife baktığı gibi ürkek bir futbol sergilemez.Yahu arkadaş SAMSUNSPOR'a geldiniz canlanın biraz 8)

Sercan

Oktay Delibalta da ilk geldiğinde kim bu falan demiştik ama iyi futbolcu olduğunu göstermişti. İnşallah Erdem Şahin'de öyle olur..

Ekrem

İnşallah dediği gibi kendini gösterir faydalı olur takıma

europe_55

Hayirli olsun.
Insallah faydali olur...

Serkan

01 Ağustos 2012, 17:05:02 #23 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2012, 17:42:19 Serkan
Müthiş iyi referanslar aldım Rize'li arkadaslardan Allah utandirmasin

samuray

hayırlı olsun katk verecek diye düşünüyorum

twitter

Bu adamin gozunde adamlik var. Burak calik ta bu izlenimi vermisti bana ilk geldiginde. Bakalim ben hakanla orta sahanin degismezi olur diyorum.

Cheregi

Alıntı yapılan: twitter - 01 Ağustos 2012, 21:43:50
Bakalim ben hakanla orta sahanin degismezi olur diyorum.

Hakan, Erdem Turgay oynarsa stoperede gerek kalmaz, 2-5-3 oynarız bu sene  :hnk:

twitter

Kim oynayacak ki erdem-turgay-hakan var iste  .:.:. Bi tane daha alirlar top ceviren adam orta sahada biter muhtemelen.

Sioux

Hocanın eski öğrencisi, bir bildiği vardır elbet.

orucreis

samsunspor_x hayırlı olsun umarım güzel günler görürüz beraber  :evet: