28- Yenal Tuncer

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Ağustos 2011, 00:10:19

« önceki - sonraki »

Ollivanders

en azından savunma yonu iyi.

maviay55

iyi savaştı hep böyle oynar inşallah  >l<

kamuri

uzun sakatlık doneminden sonra beşiktaş maçında gerçekten çok iyi oynadın umarım hep böyle devam edersin penaltı için canın sağolsun ne diyelim biraz da talihsiz bi pozisyondu

GökhanÇağlar

iyi oynadı özellikle savunma anlamında,penaltı yaptırmasaydı kazanacaktık maçı.

FaTiH_HaN

Yenal gibi bir sol bekimiz vardı da bu zamana kadar biz neden ergünü seyrettik, taş gibi sol bekimiz varmışta haberimiz yok

HoliganSamSunLu

ben çok beğendim üstüne koyarak devam edecektir inşallah

babasamsunlu

ilk yarıda zenkeye attığı her top tehlikeli pozisyon oldu..
gerçi bizim güvendiğimiz dağlara hep kar yağar aam inşallah hep daha iyiye gider..

ChucKeR

en azından fizikli. defansta idare eder. ama formunu koruması lazım.  penaltıda yapabileceği bi şey yoktu.

mehmet yılmaz

Foyası Sivas'ta ortaya çıktı bence...  :( :(

cgr

Maç eksiği kendini çok belli ettirdi...

Harbiden foss oldu bi anda.

TeRMeLee

Uçarlı sal Allah'ını seversen ya hala Ergün diyorsun. Tövbe estağfurullah.

LisandroLopez

Bence o kadar da kötü oynamadı rakibin 2.golünde hatası olsa da asıl mevkinin sol bek olduğunu unutmamak lazım.
Allah aşkına Bahia  ile Yenal birlikte oynar mı.. Petkovic iyi düşünüyor ama ayrıntılara pek dikkat etmiyor.
Bahia çok ağır bi adam, rakibin sağ taraftan gelen her pozisyonu tehlikeli oldu.Bence Yenal sol bek oynamalı.
Bakınız Ekigho Bahia nın önüne geçince daha hareketlendi takım.. İki sol bek den önlü arkalı faydalanamazsın

Musti

Her hafta rotasyon olmasında o da nasibini aldı. Sabit bölgesi sol bek olmalı. Her hafta önündeki arkasındaki sağındaki adamlar değişirse süreklilik beklemek hayal olur. Yine de fena oynamadı. Onun yerine Bahia çıksaydı soldan daha çok bindirme izleyebilirdik.

atakan

Alıntı yapılan: TeRMeLee - 22 Aralık 2011, 00:16:21
Uçarlı sal Allah'ını seversen ya hala Ergün diyorsun. Tövbe estağfurullah.

inanamıyorum ya.ergün teberi aramakmı.

Kaya

Top rakipteyken 5'li gibi saçma sapan bi defans bloğuyla oynadık..Şimdi ben Yenal'a ikinci golde hatan var sol beksin desem Bahia ne iş yapar ? Ya da Akaki.