27- Orhan Taşdelen

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:38:40

« önceki - sonraki »

sadece55

aslında etkili dağlara taşlara vurduğu için bayağı etki yapıor :)

Sadece Samsunspor

Bugün gol attı ama bana hala bu adam antipatik geliyor ;D

YaşarDoğu

Orhan o kocakafan bi işe yaradı da gol attın ama yine adam kaçırdın yine çok kötüsün

kerem55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 22 Mart 2010, 00:39:57
Orhan o kocakafan bi işe yaradı da gol attın ama yine adam kaçırdın yine çok kötüsün

SAMSUNuLaNN!

Takımdan Gönderilmeli başka Söze Gerek yok!

celebi

orhan iyi bir yedek olur bence geliştirebilir kendisini

YaşarDoğu

Kapsitesi belli , bundan fazlasını beklemek bizim suçumuz.

Burak

orhaaaaaaaaaaaaaaaaaan sesini duymaktan sıkıldım artık

emre

orhan'a kızmıyorum çünkü sıra ona gelmiyor!!  :D ilhan,abdulaziz,caner...  >:(

Atakumlu

Kendine guvenini kazanması lazım son ordu macında nerdeyse orta sahadan kaleciye geri pas verdi ve o ataktan golu yedik ,genede ben Orhan ı seneyede kadroda gormek isterim.Oz guvenini kazanırsa taıma faydalı olcagını dusunuyom.Hakan Balta ya da oyun yapısını cok benzetiyom insALLAH Hakan a benzer de balta ya benzemez...

YaşarDoğu

11 Mayıs 2010, 00:23:07 #85 Son düzenlenme: 11 Mayıs 2010, 00:29:45 YaþarDoðu
Aslında ordaki suç Kenan ın.Ayağından hemen çıkarması gerekirken çalıma girşiyosun.Presi yiyen Kenan kalemize golü attı.Sonra ordu kalesine golü attı geminin kaptanı oldu.Böyle kaptanlık olmaz !!!

Orhan bu takımın kesinlikle oyuncusu değil.Orhan gibi Samsunda onlarca adam bulursunuz .

brigand

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 11 Mayıs 2010, 00:23:07
Aslında ordaki suç Kenan ın.Ayağından hemen çıkarması gerekirken çalıma girşiyosun.Presi yiyen Kenan kalemize golü attı.Sonra ordu kalesine golü attı geminin kaptanı oldu.Böyle kaptanlık olmaz !!!

Orhan bu takımın kesinlikle oyuncusu değil.Orhan gibi Samsunda onlarca adam bulursunuz .

Yansahaların yoğun zamanı 1 hafta takıl20 - 30 tane adam bulursun bank asyada oynayabilecek

edmontdante

Güçlü ve cesur.Ama çok gol yedik yerleşme hataları yüzünden.Yanından araya atılan  her top pozisyon oldu.Aynı örnekten 5-6 tane gözümde canlanıyor.Daha iyisi olsa tabiki çok daha iyi olur ama yine  de defansın ortasındaki adamlar daha iyi olsa Orhan da biraz daha düzelir sanırım

kaptan 55

benim için tam bir fiyasko,elimde sadece orhan varsa yedek kaleciden sol bek yaratırım yine orhanı koymam o bölgeye.

Ertuğrul Sağlam

Çağrı'ya inat seviyorum lan seni sol ayaklı Maicon :)