27- Orhan Taşdelen

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:38:40

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Bu çocuk bile futbolcu olmuş, yılda 100-120 bin lira kazanıyor. İnsan inanamıyor doğrusu.

kuzey55

bugün gördüğüm adam malesef Can Ulun'un yerine transfer edildi bu takıma..kaprisleriyle Can'ı gönderen tahsin kosif aldığı adamı izleyince gurur duyuyor mu acaba? hangi gözle izlemişler bu adamı akıl sır erdiremiyorum.

gozgoz yýlmaz

30 Kasım 2009, 02:16:58 #17 Son düzenlenme: 30 Kasım 2009, 02:17:42 gozgoz yýlmaz
Herşeyi bilen adam, yüce şahsiyet Tahsin, futboldan anlasa hiç futbola bulaşmazdı zaten. Can'ın yerine hiç değilse bir futbolcu alırlardı. Bu çocuk, -bir yandan da üzülüyorum ama- futbolcu falan değil. Koşarken endişe eden birşey!

mahkumsun

BEN ASLA ORHANI KOTULEMIYORUM TAMAM BU HAFTA BI HATASI OLMUSTUR AMA O HATA SADECE ONUN DEGIL TUM TAKIMINDIR VALLA KARTALSPOR KADAR OLAMADIKK

kuzey55

ne hatası hocam allah aşkına..nasıl bir sol bek bu adam...resmen sol tarafımız koridor oldu bugün.yahu bir tane adam gibi müdahale bi topu oyuna sokma bikaç defa olsun bindirme olmaz mı? ya ben körüm yada siz polyannasınız...

Yaman55

senin yerine ölü ali akdenizi tercih ederim

ata55

Sol bek deniliyor. Solda beklediği kesin.  ???

Kaya

kaplumbağa süratinde amatör de dahi şans bulması güç olan takımın mevcut sol beki... >:(

ali ihsan

Bu adamda futboldan para kazanıyor ya ne diyeyim ...Haydarpaşa tren istasyonunun Samsun şubesi ...

mehmet yılmaz

İddia ediyorum, arkadaşlar da şahittir, gözlüklerim olmasa, 8-10 kilo versem daha iyi sol bek oynarım!!!

kuzey55

01 Aralık 2009, 18:05:03 #25 Son düzenlenme: 01 Aralık 2009, 18:07:16 kuzey55
Alıntı yapılan: samsuni - 01 Aralık 2009, 17:51:31
İddia ediyorum, arkadaşlar da şahittir, gözlüklerim olmasa, 8-10 kilo versem daha iyi sol bek oynarım!!!

bence gözlüklü halin bile daha faydalı olur abi...resmen 3 4 1 oynadık dardanel maçında.diğerleri yoktu sahada olanlar da bişey yapamadı ya neyse.

berusa55

Boş değil bomboş adam...

doðan

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Aralık 2009, 17:51:31

:)
iddia etmene gerek yok dostum ya;
can neden gitti o zman ki
en azından ruhu vardı
bence orhan gereksiz

cgr

12 Aralık 2009, 02:55:41 #28 Son düzenlenme: 12 Aralık 2009, 02:56:43 cgr
Orhan...!!!

Yine bir maç arifesi...

Ve yine karşılaşacağız gibi görünüyor...

Hazırlıklı gel... ;) :)

kavak_55

evet can ulun orhan ilhan uymak gibi topçulara bakınca hakketen süper lig topçusu orhan ve ilhan devre arasında derhal gönderilmeli gelenlerin içinde en kötüleri ama mecburiyetten oynuyolar keşke onların yerine genç çocuklarımız oynasa ne iyi olur gelecek adına.herşey samsunspor için