19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

**KaR6**

mecburiyetten sağ kenar oynadı karabuk macında, eski yerine geldiğinde yine bildiğimiz Murat olacagının sinyallerini de verdi ama..

ugrass

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Ağustos 2009, 22:27:21
mecburiyetten sağ kenar oynadı karabuk macında, eski yerine geldiğinde yine bildiğimiz Murat olacagının sinyallerini de verdi ama..

katılıyorum..!

BekiRcaN_5s

takımın en iyi oyuncularından biri olduğunu düşünüyorum neden bilmiyorum ama seviyorum bu çocuğu :) turhan hocayla iyi bir çıkış yakalayacağına inanıyorum

kalptenþimþek

Forma savaşı iyice kızışacak..Aman Murat! salma kendini diyorum..

Dartagnan

Bu takimda  Samsun'un öz çocuklarinin yaptiklarini gordukten sonra acikcasi bu Murat enayi mi  ? diyorum kendi kendime.Ama sen sevgimizi kazandin.Samsun un oz evlatlari torpille,yardimlarla oynarken ve onundeki topa karı gibi basarken,sen olumune basarak bu formayi hak ediyorsun !!!Miy macindaki olumune topa atlayip gol yaptirmani unutmayacagim.Birileri gorsunde ders cikarsin !!!

Helal olsun murat sana...

cem 55

miy maçının özetlerinde bile hırsı mücadelesi farkediliyo golde topa ölümüne atlaması topun hakan akmanın önüne düşmesini saglıyo aynen devam kardeşim sen böyle oynamaya devam et bu taraftar seni hep başının üstünde taşır seviyoruz seni

Sadece Samsunspor

Bence hala geçen sezonki performansına ulaşamadı

şimşek_55

Gecen senekı performansını  yakalaması zor. O gun oynadıgı yerle bugun oynadıgı yer farklı. SImdı oynadıgı mevkıı kendısınden  daha fazla bıreysel yetenek bklenen  bır mevkıı.

55JNR55

Murat Yıldırım'ın kişiliği hakkında bir bilgim yok ancak bu kadar saçma bir kadro yönetiminde kendini bu kadar zorlayıp elinden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışan adamın porfesyonelliğinden pek şüphe etmiyorum şu takımda kime güvenirsin denildiğinde aklıma ilk gelen isim olur...

mehmet yılmaz

Bugün Rize'de yine canla başla mücadele eden, bir penaltı yaptırıp bir de gol attıran ve deplasmanda alınan bir puanda başrol sahibi olan futbolcumuz, canımız, ciğerimiz...

Sadece Samsunspor

Bgünki rize maçıyla geçen sezonki performansına dönüşünü andırdı, hadi hayırlısı

supernatural_55

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Eylül 2009, 18:00:38
Bugün Rize'de yine canla başla mücadele eden, bir penaltı yaptırıp bir de gol attıran ve deplasmanda alınan bir puanda başrol sahibi olan futbolcumuz, canımız, ciğerimiz...

Sioux

mahkumsun

aynen ınsallah takımdan ayrılmazz cunku o kucuk dev adamımız

serdaryavuz

bu adamın adı pire murat olsun kardeşim bu ne enerji adam zıp bsağda zıp bi solda bi ortada bi ceza sahasında bu adam 4 kişilik oynuyo muratta olmasa bizi ateşleyecek başak da adam kalmayacak