Teknik Direktör | Engin Korukır

Başlatan Sadece Samsunspor, 29 Ocak 2016, 19:41:39

« önceki - sonraki »

muzaffer4

AhmetDenizci

GurbetciFanatik

Bu adamin 2 hafta sonra Adanspor deplasmanina cikaracagi kadroyu düsenebiliyormusunuz.
Tam defans Liderden 1 puan almak onun icin büyük basari sayilir kafasiyla.
8 mac kalmis birisini sunun kafasini soksun play off icin artik 1 puan bile kayip.

brigand

Bu adamdan ne bekliyorsunuz anlamıyorum ki. Adam refakatçi olarak geldi. Maddi açıdan cuzi rakamı, bütün şartları kabul ettiği için geldi. İnsanın birazcık mantığı varsa tek doğruyu yapar ama bu adam onuda becerebilecek seviyede değil. Bu nedenle bir beklentiniz oluşmasın bence üzülen yine siz biz olacağız.

orucreis

Takimi dusurmeden ve playoffa cikarmadan orta siralarda bitirmek onun icin basaridir. Ancak azcik azim ederse playoff yapabilir bir umitle ki bu onun icinde guzel bir reklam olur sir erhan ornegi gibi.

korayxyz

Takıma katkı vermek açısından seninle benim aramdaki tek fark, senin maçı daha yakından izliyor oluşun.

özkan

Ofi konusunda hoca haklı.Ama sadece ofi konusunda..

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: özkan - 03 Nisan 2016, 18:28:09
Ofi konusunda hoca haklı.Ama sadece ofi konusunda..

Ofi deki olay ney takip edemedim. Yine ne yapmis

orucreis

Hoca falan degilsin sen. Sana lisans veren tffninde ...

5trawberry

Maç zevkimizin içine ettin gene vasifsiz

cakir55

Eyvallah ligde bıraktığın için

Sent from my iPhone using Tapatalk

orucreis

Bu mantite ve dusunceyle bu futbol zekanla nasil bu isten para kazaniyorsun bilmiyorum demekki biz gidip lisans alsak super ligde takim yonetecek durumda oluruz turkiyede

GurbetciFanatik

:( >:( :( >:( :( >:( :( >:( :( >:( :( >:(
basiretsiz korkak ötlek pisisrik herif
Halen su 19 Mayis stadyumunda hic bir taraftarlardan tepki görmeden o kenarda durabiliyon ya helal olsun bizim taraftarlara.

Raqua55

Elazığspor maçında kapandık yedik yine aynı boku yaptın senle play off kalsak ne olur

özkan

Adam kenardan çıkın da çıkın derken sol adelesi resmen eskidi.Takımımızda bu algı ve olgu oluştu.Yapacak bişey yok.Hoca ile ilgili degil bu sorun.Kenardan hocayı dinleyen ve gozleyen birisi olarak bunu çok net soyluyorum.Hem kendisi hem yardımcıları bunu cok defa yapmaya calıstılar kenardan ama takımda o yapı yok ne yazık ki..