38 - Galin Ivanov

Başlatan berusa55, 02 Şubat 2015, 21:00:55

« önceki - sonraki »

özkan

bunun oynadığı yerde eren tozlu,musanın yerinede İvanov oynasa cuk oturur bence.muhteşem faydalı bir adam.

Desiqner

orucreis

Sen boyle bi oyuncuyu cikar hocasinda sen simdi jose erhan

binikalamadım

bunu bir daha gol atmasın diye çıkardı herhalde...

GençKozluklu

Adam golu atmış, morali yerinde bırak adam sahada kalsın. Erhan Altın'ın iş bilmediğinin göstergesi. Adeta takımla dalga geçiyor.

MeL_55

03 Mart 2015, 15:39:48 #35 Son düzenlenme: 03 Mart 2015, 18:38:32 MeL_55
son yillarda izledigim en güzel goldü..  8)

http://youtu.be/XSI7vu_tz9I

brigand

Oyundan neden çıkarıldığını anlamamışsındır büyük ihtimalle. O konuya daha da girip günah sahibi olmaya gerek yok. >:(

Yalnız biraz daha güçlenirse çok büyük katkısı olur sezon sonuna kadar.

s_uzunkaya

Bilerek ataydı "yeni bir Hagi doğuyor" diyebilirdik :)

kamuri

erhan altın golu atınca senı taraftara alkışlatmak için cıkardı sakın yanlış anlama nıyetı tamamen oydu ben gol atan futbolcumu ta adanaya deplasman yapmış taraftarıma alkışlatırım

Kaya

Erhan Altını bir odaya kapatıp, İvanov'un golden önce 4 antalyalıyı ekmeğe gönderdiği pozisyonu saatlerce izletmek lazım.Muhteşem bir asist yaptı.Sanırım fiziken bitik görüntüsü onun oyun stili.İkili mücadeleleri kaybetmiyor ve oyun zekası da üst seviye.Maşallah diyelim.

isa55

Müthiş bir asist. Maçta  hakemden sonra akılda kalacak ilk pozisyon bence.

özkan

Hoca forması pislenmesin diye çıkardı bence

Raqua55

Birebirde çok iyi fakat oyun içinde çok güçsüz kalıyor değişik bir topçu

Dartagnan

Ben çözemedim . Ancak bu arayı M. Sevgi ve İvanov un iyi geçirmesi bizim açımızdan kilit nokta . Orta saha da Oluşan yükün azaltılması ve pas döngüsü üzerinde çok çalışılması Lazım ...

nomak55

İvanovun forvetin arkasında oynaması lazım bizim hocamız da saolsun adamı kanatlarda oynatıyor hangi akla hizmet bilemiyorum taib