? - Sezer Özmen

Başlatan Sadece Samsunspor, 18 Ocak 2015, 21:22:39

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Tuna'dan daha faydalı olur bence.Ama gönül ister ki Ercan oynasın.Ercan'in da üstü çizildi bana göre bu transferle.Kemal transferi gereksiz olur bu aşamada.Kemal de gelirse 5 tane stoper olur ona da hiç gerek yok

Kaya

Tuna'dan kurtulduğumuz için sevindiğim bir transfer..Yoksa hala kapalı kutu.Daha tam performansını hiçbir takımda gösteremedi.Umarım bizde tuttturur.

Ayberk

O macta hareket yaptı mı bilmem de maçtan önce rizeyi tribüne çağırıp "hepiniz ......sunuz" demişti şirinler. Hatta rizenin tüm takımı gitmemisti tribüne, sezer ve bir kac topcu kardeşlik ayağı sanıp gitmişti küfürü yemişlerdi biz de makara yapmıştık. Tek taraflı değildi yani olay, bireysel de değildi.

Sadece Samsunspor

Tam nokta transfer olmuş. Keşke kiralık değilde satın alsaydık. Nazar değmesin

sadece55

Sezer ihtiyacı olan bölgeye geldi.Sol ayaklı sertlik yaratabilen bir stoper.Fatih ile iyi uyum sağlayacaklarını düşünüyorum.

Stoper

Saçlarının, kaşlarının kısaca vücudundaki bütün tüylerinin dökülmesinin sebebi 2009 da kaybettiği dedesinin üzüntüsüyle gerçekleşmiş.İleri derecede saçkıran olmuş.

samsun 55

SEZER'İN YÜREK BURKAN DRAMI
Kırmızı-Beyazlı ekibin yeni transferi Sezer Özmen'in yürek burkan dram yaşadığı ortaya çıktı. 2009 yılında kaybettiği dedesi Yaşar Özmen'in acısına dayanamayan Sezer'in saçları dökülmüş. Sezer, "O an şok geçirdim. Kötü bir süreçti. Kabullenememezlik oldu bende. Dost gibiydik dedemle. Üzüntüden saçlarım tamamen döküldü" dedi

BASAMAKLARI HIZLI ÇIKTI
Samsunspor'un Çaykur Rizespor'dan sezon sonuna kadar kiraladığı 22 yaşındaki Sezer Özmen, zor günlerin ardından bu noktaya ulaştı. Futbola 2005 yılında Bakırköyspor'da başlayan ve kısa süre sonra Beşiktaş altyapısına transfer olan Sezer, Siyah-Beyazlı ekibin çeşitli  kategorilerinde forma giydi.  2010 yılında ise Çaykur Rizespor'a önce kiralandı iki sezon önce ise bonservisiyle birlikte verildi.
KOŞA KOŞA GELDİM
Sezer Özmen, bu sezon ara transfer döneminde Samsunspor'a kiralandı. Milli takımın çeşitli kategorilerinde de defalarca forma giyen Sezer Özmen ile bugünlere nasıl geldiğini, Samsunspor günlerini, taraftarları konuştuk. Başarı futbolcu, Gazetimiz Spor Servisi Müdürü Muhammet Çavuşoğlu'na, 2009 yılında dedesi Yaşar Özmen'in hayatını kaybetmesinin ardından yaşadığı dramı da anlatırken duygulu anlar yaşadı.

SAMİMİ SÖZLER
Neşeli, hayata pozitif bakışlı, duygusal, cesur yürekli, efendi kişiliği ve uzun saçlarıyla henüz 18 yaşında kariyerinin başında...Ancak 1 Nisan 2009'da dedesi Yaşar Özmen'in hayatını kaybetmesi onu alt üst etmiş. Dedesinin acısı saçlarının tamamen dökülmesine yol açmış.
Uzun dalgalı saçlarından eser kalmamış. Ancak o yine pes etmemiş. Gelin bundan sonrasını Sezer Özmen'den dinleyelim.

ŞOK OLDUM, SAÇLARIM DÖKÜLDÜ 
"Benim için dayanılmaz bir acıydı" diyerek sözlerine başlayan Sezer Özmen, saçlarının dökülmesine yol açan o acıyı şöyle anlattı: "1 Nisan 2009 yılında dedemi kaybettim. Hastalığında Türkiye'de değildim. Milli takımla birlikte yurtdışına Avrupa Şampiyonası'na gitmiştik. Dünya kupasına gitme hakkı kazanmıştık. O sevinçle İstanbul'a geldim. Kampta dedemin hastalığından hiç haberim yoktu. Bana söylememişlerdi. Hastalığını öğrendiğimde gece yarısıydı ve ziyaretine gittim. Ama ziyaret saatinin bittiğini söylediler. Yoğun
bakımdaymış o sırada dedem."

DEDEMİN ACISINI VÜCUDUM KABULLENMEDİ
"Sonra yalnız kalmasın diye babaanneme gittim. Geceyi orada geçirdim. Ertesi gün hastanenin başhekimi aradı. Hastaneye gelmeniz gerekiyor dedi. Bende zaten 10 dakika önce oradaydık, dedemin durumu nasıl dedim. Bir şey söyleyemeyiz dedi. Bir daha sordum yine aynı cevabı aldım. Kötü bir şey olduğunu anlamıştım. Bir anda kala kaldım telefonda. Şok geçirdim. Kötü bir süreçti. Kabullenememezlik oldu bende. Çevremden ilk defa birinin ölümünü gördüm. Dedemle arkadaş gibiydik."

DEDEMLE DOST GİBİYDİK
"Antrenmanlara birlikte giderdik. Yemeklerimizi birlikte yerdik. Dost gibiydik.  Tabi üzüntü, şok birarada olunca bende de kabullenememezlik oluştu. Yavaş yavaş saçlarımda dökülmeler oluştu. Bu çoğalınca doktara gittik. Biyopsi yapıldı. O üzüntüden dolayı saçlarım tamamen döküldü.
Saçlarımın çıkma bağışıklığı tamamen kapanmış. Üzüntüyü vücut bünyem kaldırmadı.  Ancak kendimle çok barışık bir insanım. Şükrettim halime. Bu durumun daha kötü boyutları var. Sonuçta hastalık değil. Veren de alan da Allah."

HERKES AĞABEY KARDEŞ GİBİ
Sezer Özmen, Samsunspor'a transferi, karşılaştığı, hedefleri ve taraftarlar hakkında ise şu ifadeleri kullandı: "Samsunsor'da umduğum gibi bir ortam buldum. Daha önceden şuanki takım arkadaşlarımla karşı karşıya oynadım. Burada inanılmaz bir arkadaşlık ortamı var. Şaşırdım bu duruma. Herkes birbirleriyle ağabey kardeş gibi.

SAMSUNSPOR'U ÇOK İSTEDİM
Zaten bu da ikinci yarıyla birlikte takıma yansıdı. Denizlispor'u yenerek iyi bir başlangıç yaptık. Bu hafta güzel bir maç oynayacağız. Giresunspor ile deplasmanda karşılaşacağız. Derbi niteliği taşıyan maç. İyi sonuçla ayrılacağız, İyi bir çıkış yakalayacağımızı düşünüyorum. Hedefimizin üst sıralar olduğunu diğer rakiplere göstereceğiz.

YÜZLERİ KARA ÇIKMAYACAK
"Trasferimin gerçekleşmesinde başkanımıza, yönetime ve Erhan Altın hocama teşekkür ediyorum. Zaten isteyerek geldim buraya. Erhan hocamı daha önceden de biliyordum. İnşallah beni buraya seçenlerin, layık görenlerin yüzünü kara çıkartmayacağım. Performansımı en üst düzeyde sergilemek istiyorum. Önce takım adına sonra kendi adıma üst düzey performans görmek istiyorum."

SÖZLERİMİZ İMZA GİBİDİR
"Bizim sözlerimiz imza gibidir. İnanmadığımız sözler kullanmayız. Şampiyonluk yaşamak istiyorum Samsunspor'da. Bu coşkuyu mutluluğu  yaşamak hedefindeyiz. Takımda coşkuyu, ağabey kardeşliği gördüğüm için söylüyorum. Sezon sonunda da inşaalah Süper Lig sevincini coşkuyla kutlayacağımıza inanıyoruz."

GURUR VERİCİ
"Transfer sürecinde taraftarımız bana çok destek oldu. Sağolsunlar, hepsine teşekkür ediyorum. Beni daha çok hırslandırdı onların söylemleri. Coşkulu taraftar topluluğu var. O taraftar karşısında oynamak gurur verici olacak. Takımı 90 dakika destekliyorlar. İnşallah onlarında karşısında aynı performansımı sergileyip onlarla daha iç içe olup başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Ocak 2015, 15:47:59
Tam nokta transfer olmuş. Keşke kiralık değilde satın alsaydık. Nazar değmesin

geçen hafta yazmıştım yine yanıltmadı. ;)

isa55

Performansini golle süsledi.
Fatihle iyi bir ikili oldular.

ngonge

Tam aradığımız adammış Sezer.

eprianu

Birkaç pozisyonda çok kritik müdahale yaptı. Kumaşı sağlam besbelli.

yavuzselim

Takıma çok ayrı bir hava getirdi topu bilerek oynuyor nazar değmesin

GençKozluklu

Harika ve yerinde bir transfer oldu. Yıllardır bu takımda gibi hemen adapte olmuş. İnşallah böyle devam eder, Allah nazardan korusun

mehmet yılmaz

Mükemmel oynuyor. Helal olsun. Tam aranan kan oldu Sezer.
Bugün iyi savundu, yetmedi gitti bir de gol attırdı :)

GurbetciFanatik

Bu sezonun en iyi transferi