? - Sezer Özmen

Başlatan Sadece Samsunspor, 18 Ocak 2015, 21:22:39

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

18 Ocak 2015, 21:22:39 Son düzenlenme: 18 Ocak 2015, 21:28:42 Sadece Samsunspor
Sezer Özmen (d. 7 Temmuz 1992, Bakırköy, İstanbul) Sol stoper, libero.

Çaykur Rize'den aldık hayırlı olsun. Kampa katılmış.

AlıntıSamsunsporla sene sonuna kadar anlaştık inşallah istenilen şampiyonluğu sene sonunda takım olarak yaşarız :)

#samsun #samsunspor #şehrisamsun #futbolşehri #karadeniz #blacksea #football #team

Böyle yazmış galiba kiraladık. Sezon sonuna kadar dediğine göre

kuzey55

Tunadan kurtulduk çok şükür :)

Stoper

Alıntı yapılan: YaSeF55 - 18 Ocak 2015, 23:39:17
Hangi sezon olduğunu tam hatırlamıyorum ama biz rize ile oynadigimizda sen şirinler'in o taraftaki kale arkasinda ısınırken rize gol attiktan sonra bize dönüp yaptığın o hareket unutulmadi Sezer Özmen

Lige çıktığımız sezon ki maç. Henüz 19-20 yaşında çocuktu.
Nasıl bir hareket yapmıştı? Ben unuttum da.

5trawberry

Alıntı yapılan: YaSeF55 - 18 Ocak 2015, 23:39:17
Hangi sezon olduğunu tam hatırlamıyorum ama biz rize ile oynadigimizda sen şirinler'in o taraftaki kale arkasinda ısınırken rize gol attiktan sonra bize dönüp yaptığın o hareket unutulmadi Sezer Özmen

unutmadıysan ilk macta sahaya in hesabını sor.

orucreis

Hayirli olsun insallah

Sadece Samsunspor

Birakalim gecmisi arkadaslar. Sanki takimin hassiyeti mi kaldida bu adama takacaz simdi. Neler gorduk son 2 senedir. Takilmiyoruz artik onumuze bakalim.

beşnumara

Sirinlerin içinden çıktı denilen sefaya yaptıklarının hesabı sorulsun önce. Sefa kadar değildir bu çocuk.
Ne yaptı bilmiyorum. Yaptığını onayliyorum demiyorum.

YaSeF55

Alıntı yapılan: Stoper - 19 Ocak 2015, 00:11:26
Lige çıktığımız sezon ki maç. Henüz 19-20 yaşında çocuktu.
Nasıl bir hareket yapmıştı? Ben unuttum da.

Rize gol attiktan sonra  bize doğru dönüp sinsice sırıtıp güya ısınma hareketi yapıyormuş gibi iki elini havada birleştirip yuvarlak oluşturmuştu biz tepki verdikçe o daha çok tahrik etmeye devam ediyordu abicim

YaSeF55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 19 Ocak 2015, 00:18:26
unutmadıysan ilk macta sahaya in hesabını sor.

neden bu yazdığıma böyle bi cevap verme gereği duydun ki kendi kişisel görüşümu yazdim. Mesajin icerignde acaba senin düşündüğün gibi bir ima oluşturmak istedim mi ki ?
Neyse buda senin düşüncen ikili diyolaga girmek istemiyorum yorumun için teşekkür ederim

Inşallah tüm temennimiz hayırlı olur

5trawberry

Alıntı yapılan: YaSeF55 - 19 Ocak 2015, 04:54:39
neden bu yazdığıma böyle bi cevap verme gereği duydun ki kendi kişisel görüşümu yazdim. Mesajin icerignde acaba senin düşündüğün gibi bir ima oluşturmak istedim mi ki ?
Neyse buda senin düşüncen ikili diyolaga girmek istemiyorum yorumun için teşekkür ederim

Inşallah tüm temennimiz hayırlı olur

Mesajin içeriği hos değildi. Tribunler.kendi formasi altındaki topcusuna ana avrat küfür ederken unutuluyo, topcu o zamanlar senin forman altinda değil stres haliyle sana yaptigi hareket mi sorun olacak. Taraftara şeyini gosteren adam gelsin gelsin diye mesajlar giriliyordu, el kol ceken adama 55 verildi neymis Sezer'in hareketi unutulmamis. gerek yok bu tip mesajlara. Polemik olusturma amacinda değilim yanlış anlama

germencisse

Bu ligin iyi stoperlerinden, alabileceklerimizden en iyisini aldık diyebilirim. Fatih ile iyi ikili olurlar.

özkan

Tuna ve ercan varken kemal ve sezer neden alındı diye düşünce olmaması lazım.Zira kemal önümüzdeki sene için alındı tunayı seneye gönderirler büyük ihtimal.E sezerde kendini göstermek zorunda olan ve zaten iyide oynayan bir stoperken almış olmamız bence doğru bir transfer stratejisi.Tebrik ediyorum yönetimi.

Raqua55

Alıntı yapılan: özkan - 19 Ocak 2015, 16:38:17
Tuna ve ercan varken kemal ve sezer neden alındı diye düşünce olmaması lazım.Zira kemal önümüzdeki sene için alındı tunayı seneye gönderirler büyük ihtimal.E sezerde kendini göstermek zorunda olan ve zaten iyide oynayan bir stoperken almış olmamız bence doğru bir transfer stratejisi.Tebrik ediyorum yönetimi.

Kemalde bir problem var henüz daha alınmamış :(

AhmetDenizci

92li olduğunu öğrenince çok şaşırdım. Hiç göstermiyor.

Hayırlı olsun.

Ercan umarım kadroda yer bulur.

Ellibeş Numara

19 Ocak 2015, 18:05:27 #14 Son düzenlenme: 19 Ocak 2015, 18:17:27 Ellibeþ Numara
facedeki sayfalarda yazılan yorumlara bakıyorum, sonra kendi kendime acaba ben mi yanlış sezeri yaklaşık 4 yıldır izledim? diyorum. Çoğu sezer'in hangi takımdan kiralandığını, milli bir futbolcu olup olmadığını bile bilmiyor. Anca boş transfer, fos transfer yazıyorlar. Sezer stoper ama yer yer sol bekte de oynadı diye hatırlıyorum. Ha birde unutmadan sayfalarda bazı kendini bilmezler beyin özürlüler, sezer'in fotosunun altına Lösemi diye yazıp dalga geçiyorlar. Ayıptır ayıp.! Size son 4 sezon baz alınarak sezerle ilgili istatistikleri paylaşayım.

2010-2011 Futbol Sezonu | 16 lig, 7 milli, 2 A2 ligi, 1 türkiye kupası
2011-2012 Futbol Sezonu | 27 lig, 1 milli, 2 türkiye kupası
2012-2013 Futbol Sezonu | 23 lig, 4 milli, 1 türkiye kupası
2013-2014 Futbol Sezonu | 14 süper lig, 2 milli, 1 türkiye kupası
2014-2015 Futbol Sezonu | 1 süper lig, 3 milli, 6 türkiye kupası (Yarım sezonda)

Sezer, 4 sezonda toplam 111 maça çıkmış.