9 - Mbilla Etame

Başlatan berusa55, 02 Eylül 2014, 00:23:20

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Gol atamadı, Hatta bu yüzden biraz bencilleşti de ama çok faydalı. Maşallah...
Geçenlerde TD'de Adanalı biri yazmış ve bize ilk 2 şansı vermeyenlere demiş, 'Siz bilmezsiniz, M'Billa varsa umut vardır' demiş.
Formu arttı. Devam Bilo...

Kaya

Müthiş valla müthiş... Bitmek tükenmek bilmeyen enerji maşallah sana Mbilla maşallah

özkan

Bilo,sen insan minsan değilsin,turboya takıp nas kullanıp dribblinglerin,nitroyu açık unuttuğun anlardaki preslerin..Helal olsun sana !

Sercan

Dün bir ara M'billa bitti, adam her tarafa koşmaktan yoruldu dedik. Meğer yıkılmamış, sadece ayak yapmış :) süper Lig'de bile çok rahat oynar..

jean

Bu macta nasil kirmizi yemedi sasirdim dogrusu surekli tartisti

Kaya

Dünyada uzaylı aramasınlar bence...Böyle bir enerji böyle bir yürek insanoğlunda yok.

orucreis

41 kere masallah, yıkılmıyo yılmıyo adamsim adam...

SametYılmaz55

Bu maçta ne yaptığını sen de bilmiyorsundur herhalde.Bu kadar vurdumduymaz olunmaz be kardeşim

Raqua55

İyi topçusun ama adanadaki mbilla değilsin be birader. Kafana göresin canın ne zaman isterse

Atakumlu

ayakta durmayı bi öğren artık , her pozisyonda faul almaya değil takımı ileri taşımaya çalış ...

MeL_55

bazen adilovici ariyorum.. özellikle ic saha maclarinda

özkan

mbillaya kızanları anlamıyorum.bu adam adanada bu rolde değildi bunu unutmayın.yanında bir tiago vardı ona göre yazın bence.şişir allah şişir bu adama bir kere önüne topmu attın bir kere pozisyonamı soktun adam gibi maç devam ederken.yada pozisyona girdide atamadımı ah vah mı ettirdi.hocanın mallığının kurbanı bence.

Ellibeş Numara

Mbilla, iyisin hoşsun da kardeşim ama birçok yabancı gibi sende istediğin zaman oynuyorsun, istemediğin zaman oynamıyorsun. Ayrıca son haftalarda neredeyse her pozisyonda yere atıyorsun kendini. Güçsüz de değilsin güzel kardeşim, numara yapmayı bırak, ayakta kal. Takıma daha çok faydan dokunur.  ;)

beşnumara

Abi yapmayın yaa mbillaya yardımcı olacak yükünü hafifletecek bir tane adam var mı takımda. Bir tane adam yok yaa bir tane. Daha ne yapsın abi mbilla.

55.hakan

Mbilla sarı kart görmeyeyim diye kendini veremiyor maçlara.Agresif oynamayınca da bu adam gol atamıyor.Ads maçında kartını görüp temizlemeli kart geçmişini.