9 - Mbilla Etame

Başlatan berusa55, 02 Eylül 2014, 00:23:20

« önceki - sonraki »

Mert

Telefonlara cevap vermiyormuş.Ülkesinden dönmemiş hala durum ile ilgili bilgisi olan var mı? Bu adam parası ödendi diye biliyorum.

beşnumara

Cezalı olması nedeniyle tatile erken çıktı. İnşallah bi aksilik olmaz.

Kaya

Ben ülkesinde futbolcu baktığına inanıyorum..Menejerlik özellikleri var  :hnk: :--*

jean

Arkadaslar ilk yari neden bu hafta bitiyor daha bir mac var normalde

Musti

orhan

Geçmiş olsun Mbilla Eserin yaptığı insanlik dışı bir hareketti bilerek yüz kısmına o şekilde vurulmaz eser seni allaha havale ediyorum.

Kaya

Formunun zirvesinde.Basıyor,pas atıyor gol atıyor,faul alıyor..Bir hücum oyuncusu ne yapması gerekirse onu yapıyor.Helal olsun Mbilla...

fanatik samsunsporlu

Eser kasıtlı yaptı faulu.İnşallah çok ceza alır.

minci

İnşallah ciddi birşeyi
yoktur. Durumuyla ilgili haberi olan arkadaş varsa lütfen bilgilendirsin. Geçmiş olsun Embila.

GençKozluklu

Çok formda. Ofeodu ile iyi bir ritm yakaladı. Allah nazardan saklasın. Çok geçmiş olsun. Eser'in yaptığı bir katillikti resmen.

jean

Ofeudu ile iyi anlasiyor ins sakatlik olmaz

Aslankaya

KAHRAMAN MBİLLA

Samsunspor'da dünkü maçta herkes yüreğini ortaya koydu. Ancak biri vardı ki adeta rakip oyuncularla kahramanca savaştı.

Samsunspor'da dünkü maçta herkes yüreğini ortaya koydu. Ancak biri vardı ki adeta rakip oyuncularla kahramanca savaştı. Kırmızı-Beyazlı ekibin golcüsü Mbilla, sahada tekmeye kafa uzattı, golünü attı. İyi futboluyla takdir toplayan Kamerunlu futbolcu, Eser'in tekmesiyle yerde kaldı. Kaşı şişen ve açılan Mbilla oyuna devam edemedi.  Başarılı oyuncu o anda herkesin yüreğini  ağızlara getirdi. Takım arkadaşları feryat ederek sağlık görevlilerini sahaya davet etti. Dilinin boğazına kaçmaması için oyuncular büyük çaba harcadı. sahayı sedyeyle terk eden ve durumu iyi olan Mbilla'yı taraftarlar alkışladı. Eser bu pozisyonda kırmızı kart gördü.

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/44832/kahraman-mbilla/

jean

Harbiden guzel topcu allah nazardan saklasin iyiki tutabimdik elimizde

55(tuncay)55

kırbinkere maaşaallah boluya da koy etame  ;)

orhan

Allah seni nazardan korusun iyi ki varsın mbilla adamsın adam.