9 - Mbilla Etame

Başlatan berusa55, 02 Eylül 2014, 00:23:20

« önceki - sonraki »

Kaya

Adam oyunuyla bas bas bağırıyor beni kenar forvet oynatın diye.Adam geçeyim,faul alayım,penaltı yaptırayim,yeri geldiğinde de gol atayim diye..Duyan kim boğuşsun dursun rakip stoperlerle dimi  :kafa:

55.hakan

Mbilla nın harika olduğunun farkında mısınız ? Sadece nazar değmesin diyorum .

orucreis

Erhan hoca rakip defansta su adami kaybettiriyosun ya bisey demiyorum

brigand

Resmen tavan performans gösterdi. Ligin 6.haftası için oldukça iyi oyun çıkardı. Maçın her anında bir şeyler üretti. Penaltıyı kaçırması yaptıklarını alıp götürmüş gibi görünebilir ama ileri üçlü olması gereken gibi olduğunda çok ekstra işler yapacağı çok açık.

orucreis

Adil krizi cikar bu adami rakip defansta kaybet amac ne bilinmiyor forvetsiz bi takim mi kurmaya calisiyo

ngonge

Uzun zamandır M'billa gibi bir oyuncuyu Samsun'da görmedim. Bu ne hırs, bu ne mücadele. Gerçekten izlemesi çok keyifli.

AhmetDenizci

sadece55

Takımın en iyisiydi kesinlikle.

fanatik samsunsporlu

beşnumara

Bu adam bi harika dostum :) maşallah diyelim nazar değmesin. Ceza alanı içinde daha etkili. Kanatlarda zorlanıyor ama öyle olunca adilovic oynayamiyor. Hoca düşünsün artık :)

brigand

Dikine oynamayı çok seviyor. Ptt'de bu tip adam sayısını bırakın isim saymak bile çok zor. Bu adama attırabildiğimiz en uzun süreli sözleşmeye imza attırmak gerek : )

beşnumara

Yeni yönetim gelsin biraz ödeme yapsın sonra sözleşme uzattirmak için gündem oluşturalım ;)

brigand

Kemik kadro düşüncemi az buz biliyorsun zaten. Bazı oyuncularımızı kandırmamız da gerekbilir, ihya etmemiz de gerekebilir. Ama o kemik yapıyı oluşturamazsak yakın geleceği kaybedeceğiz. Şu saçma sapan saha dışı sorunları atlatabilirsek o konulara da en profesyonel şekilde inicez : )

jean

Su adami ne yapip edip tutmaliyiz elimizde

mehmet yılmaz

Sen de başını alıp gitme ne olur...