32- Murat Akyüz

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Temmuz 2013, 21:30:01

« önceki - sonraki »

ali ihsan

İşini temiz yapıyor.Bu lig için fazlasıyla yeterli bir sağ bek...

Ellibeş Numara

Bu sezon benim en çok korktuğum topçuydun.. Bu transfer, fos bir transfer diye bakıyordum ama takıma iyi alıştın maşallah.  :D

Integral

adam hem sağ bek, hem forvet arkası. helal olsun.  :oyun:

alperen_55

Sahada basmadık yer bırakmadın.Senin tempona 3-5 kişi daha ayak uydursa maçı almıştık.

fındık

Bu maç beni şaşırttın bir de üstüne sahada basmadık yer bırakmadı harbiden.Mücadelen takım içinde üst seviyedeydi.

Uğur Yıldız

kuzey55

yürekten ve güzl oynuyo helal olsun

Musti

Güzel maç çıkardı yine ama tek bir hareketi beni üzdü.

Canberk ile bire iki yaptığında sağdan bomboş bindiren Canberk'in koşu yoluna atmaması ve uzak mesafeden orta yapması hatası oldu.

Yaptığı ortanın tehlike yaratması çok düşük bir ihtimaldi ve topun rakibe geçmesi kaçınılmazdı. Öyle de oldu. Ama Canberk'e verse sıfırdan yapılacak orta belki de golü getirecekti.

ugurozkan

adam kral top oynuyor. toptan kaçmıyor, insiyatif alıyor. başkaları da örnek alsın bunu, kaptanlık pazıbantla olmuyor.

mehmet yılmaz

Murat'a sallayanlar da oluyor ama bence bu ligde nasıl oynanması gerekiyorsa aynen öyle oynuyor. Ben gayet başarılı buluyorum Murat'ı..

Burak

Sahannı en iyilerinden birisiydi hatta sezonun en iyilerinden belli bir standardı var ve bunu her maç sergiliyor :ok

cakir55

Bu maçta mücadelesi iyiydi ancak ben pek beğenmedim, Tisdell ve Dilaver karşısında çok zor durumlara düştü.

AllydeenleaR

adiloviç erdem ve murat takımın en iyileriydi.
diğer defans adamlarımız murat kalitesinde olsa mücadele etse bu zamana kadar bu kadar gol yemezdik.

özkan

Bu adamda negatif bişey bulan maç falan izlemesin.

kamuri

bi insanın maç içindeki performansı nasıl olur da 360 derece değişir ilk yarı takımla beraber sahada yoktun ikinci yarı takımın en iyisiydin