yol üstü lezzet durakları/samsun bölümü

Başlatan Bafralı, 10 Temmuz 2008, 17:44:27

« önceki - sonraki »

Bafralı

veis

yanlız dikkat ediyorumda bafralılar damaklarına çok düşkün hani :P

Bafralı

Alıntı yapılan: veis - 10 Temmuz 2008, 18:00:10
yanlız dikkat ediyorumda bafralılar damaklarına çok düşkün hani :P

Valla benim için doğru.
Şimdi bi porsiyon pide olsa da yesem.

Sempatik Bengülü

10 Temmuz 2008, 18:26:47 #3 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2008, 18:28:19 sempatik bengülü
Alıntı yapılan: Bafralı - 10 Temmuz 2008, 18:08:34
Valla benim için doğru.
Şimdi bi porsiyon pide olsa da yesem.

offf offffff valla bafra pidesini hiç birşeye değişmem tabi bafra pideside öyle heryerde yenilmiyor 1 ay sonra samsundayım allah izin verirse gittiğimde ilk işim bafra pidesi yemek olucak  ;D ;D

Bafralı

Alıntı yapılan: hala kızı - 10 Temmuz 2008, 18:42:57
Bafrada fatoşun yeri diye bir yer vardı güzel ev yemekleri bulmak mümkün şiddetle tavsiye ediyorum hem leziz,hem temiz hemde nezih ortam;)

Ben de gördüm orayı ama hiç gitmedim.
Tabi Ballıbaba ve Halis köfteciye de uğramak lazım.

Cadde55

Balkaymak ballıbabanın tahtını sallayacak gibi, daha güzel dondurma yapmaya başladılar. Halis köfteye diyecek yok tabi..

esedullah

ben çakallı menemenini hiç bişeye değişmem

south_london

so sa benzin istasyonu bi ara kapanmisti.oranin ustalari fatosun yerine gecti ama sosa yeniden acilicakti ustalarida geri donucekti oraya acildimi acaba ora tekrar

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: esedullah - 25 Temmuz 2008, 18:00:20
ben çakallı menemenini hiç bişeye değişmem

şahsen bende kavak lı olduğum için yol üstü nede olsa

Baþkent_55

çarşamba şehir lokantası geldiğimde uğramadan gitmem.......bide dikbıyıktaki özdemir pide nefistir.....şiddetle tavsiye ederim ;)

eLLis

Alıntı yapılan: Başkent_55 - 13 Ağustos 2008, 18:58:38
çarşamba şehir lokantası geldiğimde uğramadan gitmem.......bide dikbıyıktaki özdemir pide nefistir.....şiddetle tavsiye ederim ;)
O lokanta tam olarak nerede.

Baþkent_55

lokanta belediyenin karşısındadır......özdemir pide çarşamba-samsun yolu dikbıyık kavşakta jandarma karakolunun yanıdır

eLLis

Teşekkürler şimdi hatırladım orayı merkezdede öztürk pide var kasdal giyimi(akkayaların ilersinde) bilenler hemen ondan bir önceki arada normal bir yer ama çok güzel yapıyor.