Bizim de Samsunbook'umuz olsun mu?

Başlatan Dartagnan, 15 Kasım 2009, 20:02:16

« önceki - sonraki »

AntZ

16 Kasım 2009, 00:38:35 #15 Son düzenlenme: 16 Kasım 2009, 00:40:01 Ant55
Çok fazla bölünmektense sitemizin altında sözlük ya da benzer bölümler olabilir. Forumumuz book olayını kısmen gerçekleştiriyor aslında, video paylaşıyoruz, resim gönderiyoruz... Konulara "beğen" butonu ekleyip profil sayfalarına da duvar yaptık mı olur bu iş  ;D Bir de "dürt" butonu yaparsak tamamdır.  Bol bol dürteriz birbirimizi ;D

red_white

ben facede SAMSUNSPOR sayfasında çift takımlı kadın erkek dayanamıyorum ağzıma geleni sayıyorumm :D bende dayanamam valla

**KaR6**

ama her kişiye veya her eski maça yorum yapamıyoruz, farklı foruma bağlı farklı bi sözluk olursa baya geniş bir konu arşivi sağlanmaz mı :)

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Kasım 2009, 01:12:59
ama her kişiye veya her eski maça yorum yapamıyoruz, farklı foruma bağlı farklı bi sözluk olursa baya geniş bir konu arşivi sağlanmaz mı :)

Onu da ekleriz  ;D
Hem neden her eski maça yorum yapamıyormuşsun? İstediğin maçı ekler yorum yaparsın yahu  ;D

**KaR6**

Alıntı yapılan: Ant55 - 16 Kasım 2009, 01:25:19
Onu da ekleriz  ;D
Hem neden her eski maça yorum yapamıyormuşsun? İstediğin maçı ekler yorum yaparsın yahu  ;D

sadece maç değil ki, eski futbolcu, antrenör, yolu Samsunspor'dan geçmiş ama göz önüne gelememiş, hakkı teslim edilemeyen o kadar insan var ki.. belki hiç değilse bir kısmını onore etme fırsatı buluruz ;) Mesela bir Yüksel Özon gerçeği vardır Samsunsporumuzda, benim diyen SAmsunsporlu bile tanımaz belki kendisini ama bu dünyanın gördüğü en iyi Samsunsporlulardan ve insanlardan biridir, nerede anlatacağız kendisini?

yönetim uyuma, bu işe bir el at ;)

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Kasım 2009, 01:40:43
sadece maç değil ki, eski futbolcu, antrenör, yolu Samsunspor'dan geçmiş ama göz önüne gelememiş, hakkı teslim edilemeyen o kadar insan var ki.. belki hiç değilse bir kısmını onore etme fırsatı buluruz ;) Mesela bir Yüksel Özon gerçeği vardır Samsunsporumuzda, benim diyen SAmsunsporlu bile tanımaz belki kendisini ama bu dünyanın gördüğü en iyi Samsunsporlulardan ve insanlardan biridir, nerede anlatacağız kendisini?

yönetim uyuma, bu işe bir el at ;)

Yahu gel de kızma  >:( Git bir röportaj yap, bir yazı yaz Yüksel Özon kimdir, nedir, nasıl bir Samsunsporludur? Röportajlar ve portreler bölümümüz ne güne duruyor?  ;) Yüksel Özon hakkında bilgi sahibi olupta röportajlar ve portreler kısmında yer vermeyenleri şiddetle kınıyorum.  ;D Hem altına yorum da yapılabiliyor.  ;D

**KaR6**

4 sene önce rahmetli olmasaydı Yüksel Dede, seve seve gider yapardım ancak artık sadece anılarımı anlatabilirim.. zamanında bilemedik böyle olacagını, kaybedebileceğimiz hiç aklıma gelmedi ki.. kaybolup gitmesinler, tanıyan bilen birer cümle yazabilsin haklarında diye söylüyorum zaten abicim..

onun gibi daha niceleri vardır bizim de bilmediğimiz, çıksınlar gün yüzüne, hiç değilse vefa borcumuzu giderelim..

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Kasım 2009, 01:50:23
4 sene önce rahmetli olmasaydı Yüksel Dede, seve seve gider yapardım ancak artık sadece anılarımı anlatabilirim.. zamanında bilemedik böyle olacagını, kaybedebileceğimiz hiç aklıma gelmedi ki.. kaybolup gitmesinler, tanıyan bilen birer cümle yazabilsin haklarında diye söylüyorum zaten abicim..

onun gibi daha niceleri vardır bizim de bilmediğimiz, çıksınlar gün yüzüne, hiç değilse vefa borcumuzu giderelim..

Cahilliğime verin, böyle önemli bir değeri tanımadığım için de özür dilerim, nur içinde yatsın Yüksel dedemiz, ama hala aynı fikirdeyim, röportajlar ve portreler bölümümüzde hakkında yazı eklenebilir ve altına yorum olarak tanıyan bilen birer cümle yazabilir.

Anlatmak istediğim aslında bölünmenin idare ve kontrolü zorlaştırması, ayrı site yerine sitemize bu tür özellikler ekleyip  sitemizi hem daha da zanginleştirip, büyütsek daha iyi olmaz mı? Gerekirse bu tür paylaşımların yapılabileceği yeni özellikler eklenir ya da o yönde düzenleme yapılır yine.

**KaR6**

en kısa zamanda, benim gözümden Yüksel Dedemi anlatabilirim.. ama hakkında benim de bilmediğim birçok şey var, ilk kadromuzun furbolcularındandı, yıllarca da kulüp müdürlüğü yaptı, gerisini yazının başına oturduğumda ne gelirse elimden orada anlatırım abim benim ;)

sen de haklısın aslında, bölünmekten ziyade bir arada toparlamak daha uygun..

Kaya

Ey gidi Yüksel DEDE.....

Mustafa bekliyorum canıım kardeşim...

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Kasım 2009, 20:12:13
:) Ben yine bir şerh düşeyim hemen...

Samsunbook olunca Samsunspor'u tutmayan Samsunlular da orada oalcaktır haliyle... Buna tahammül edebilir miyiz dersiniz? Şahsen ben edemem.

Samsunsporbook olsun diyeceğim ama zaten samsunspor.biz'de bir bakıma o işi görmüyor muyuz? Kendimizi tekrarlamış olmaz mıyız sizce de?

Ertuğrul Sağlam

Trabzonbook olarak kalsın ama biz farklı bir isimle yapalım mesela Samsunface gibi ;)

Ölümüne_Samsunspor

Trabzonbook varsa SAMSUNBOOK TA olmalıdır...!!

AntZ

16 Kasım 2009, 20:41:21 #28 Son düzenlenme: 16 Kasım 2009, 20:41:46 Ant55
Alıntı yapılan: Ölümüne_Samsunspor - 16 Kasım 2009, 19:15:27
Trabzonbook varsa SAMSUNBOOK TA olmalıdır...!!

Ne gerek var, direkt Trabzonbook a üye olalım, hayranız ya o bakımdan ;)

ali ihsan

Samsunspor.biz neyinize yetmiyor yahu  :D

Kızdırmayın adamı akşam akşam  8)