Bizim de Samsunbook'umuz olsun mu?

Başlatan Dartagnan, 15 Kasım 2009, 20:02:16

« önceki - sonraki »

Dartagnan

15 Kasım 2009, 20:02:16 Son düzenlenme: 25 Ocak 2010, 13:59:11 samsuni
Abiler ve arkadaslar

ne kadar ilgilenilirsiniz,ne kadar   dikkat ceker bilemem.Belki de tepki bile cekebilirim:)

Paylasmak ve gorusunuzu almak istedim sadece.Sizin dusunceniz ne  bu konu hakkinda ?

Samsunbook umuz olsun mu ?:P

http://www.trabzonbook.com/

Sercan

Kesinlikle olsun kardeşim.Eğer yapabilecek abilerimiz ve kardeşlerimiz varsa harika olur.Samsuni abimiz Facebook'a gelmedi ama Samsunbook'a kesin gelir hemde Maraton başkanı yanına alarak  :D :D :D

mehmet yılmaz

:) Ben yine bir şerh düşeyim hemen...

Samsunbook olunca Samsunspor'u tutmayan Samsunlular da orada oalcaktır haliyle... Buna tahammül edebilir miyiz dersiniz? Şahsen ben edemem.

Samsunsporbook olsun diyeceğim ama zaten samsunspor.biz'de bir bakıma o işi görmüyor muyuz? Kendimizi tekrarlamış olmaz mıyız sizce de?

Jnr.Serkan

Sercan

cılgıntürk55

aynen kaılıyorum burda samsunbook sitesini kötü amaçla kulanmak isteyen insanlarda olcaktır ama samsunbook sitesinin olması güzel birşey

Sioux

trabzon bokkun büyk kısmı tsli olur ama bizde adam gs,fb ormalı arkada 55, o işin booku çıkar. ben dayanama bulaşırım öylelerine.

Fecr_55

ilk olarak bizden cikmadigi icin böyle birseyin, Trabzonbook'u taklit etmis oluruz..
o takimin taklitcisi olmak hic hos bir durum degil bence..ama güzel birsey olurdu, ilk Samsun'umuzun adiyla cikmis olsaydi..

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Kasım 2009, 20:12:13
:) Ben yine bir şerh düşeyim hemen...

Samsunbook olunca Samsunspor'u tutmayan Samsunlular da orada oalcaktır haliyle... Buna tahammül edebilir miyiz dersiniz? Şahsen ben edemem.

Samsunsporbook olsun diyeceğim ama zaten samsunspor.biz'de bir bakıma o işi görmüyor muyuz? Kendimizi tekrarlamış olmaz mıyız sizce de?

Sen hele bir feysbuka gelsene birader  :-*

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 15 Kasım 2009, 21:38:36
Sen hele bir feysbuka gelsene birader  :-*

şeytan dürtüyor yavaştan yavaştan...  ;D

( nasıl üye olunacağını bilmiyorum, msnden tarif eder misin?  ;D )

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Kasım 2009, 21:55:49
şeytan dürtüyor yavaştan yavaştan...  ;D

( nasıl üye olunacağını bilmiyorum, msnden tarif eder misin?  ;D )

Eeeee geldim neredesin ?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 15 Kasım 2009, 21:57:12
Eeeee geldim neredesin ?

geliyorum da bu facebook faydalı birşey mi? herkes beni görebilecek mi? istemediğim otlar burnumun dibinde bitecek mi? zeki müren de şarkı söyleyecek mi? ...

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Kasım 2009, 21:58:35
geliyorum da bu facebook faydalı birşey mi? herkes beni görebilecek mi? istemediğim otlar burnumun dibinde bitecek mi? zeki müren de şarkı söyleyecek mi? ...

Otları ayıklayabiliyorsun.İstersen karışık salata bile yapabilirsin.

Zeki Müren'e gelince Süleyman sana bol bol dinletir  :D

**KaR6**

samsunbook yerine samsunsporsözluk tarzı birşey daha faydalı olur bence ;) hem onda ilk olabiliriz, hem de futbolcularımız bölümünde görülen tarza olan ilgi yayılabilir..

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Kasım 2009, 22:57:24
samsunbook yerine samsunsporsözluk tarzı birşey daha faydalı olur bence ;) hem onda ilk olabiliriz, hem de futbolcularımız bölümünde görülen tarza olan ilgi yayılabilir..