TFF 1.LİG 2020-2021 14. HAFTA | Bursaspor 3-0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 09 Aralık 2020, 13:00:07

« önceki - sonraki »

5trawberry

binikalamadım

Sadece Samsunspor

binikalamadım

GurbetciFanatik

🤣🤣🤣🤣
Sinirden gülüyomm

Bu ara helal olsun Bursasporr
Alkışlar gencecik çocuklari

Sadece Samsunspor

s_uzunkaya

Nuri Asan

Biz düşeriz. Düşmez isek bizden de malları varmış derim.

Birileri Yüksek dayımı iyi sikeltmiş. Yazık dayımın paralarına.

5trawberry

Şu lanet sezonda bizi ne düşünsünler ne çıkarsınlar. Her hafta kahrolmayalim. Lanet olsun lanet

yk55

Hepsi it sürüsü başka bi şey değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugurozkan

gerizekalılar hala uzaktan şut çekmeye çalışıyorlar. yirmi yaşındaki çocuklardan öğrenin. haram zıkkım olsun aldığınız paralar.

ercan0655

Bu takım bir boka yaramaz insanı sinir eder. Ertuğrul hoca ne olduğunun farkında bike olmadan bu malları transfer etmiş. Dediğim gibi genç ve koşan takimlar bizi her seferinde rezil ve deli ediyor.14 korner at bi tehlike yok sizin çalışacağınız teknik taktiğin taş...

GurbetciFanatik

Yalcinla gol pozisyonlarina giriyoruz
🤣🤣🤣🤣🤣

Normal takimda forvet orta saha yokki

kaan

Trt spikerleri bizim göremediğimiz neyi görüyor acaba? Erhan günün etkili ismi, gyasi sağ kanatta çok çalıştı, Samsunspor şampiyonluğun en önemli favorilerinden biri???

Ertuğrul hocayla da bu oyuncu grubuyla da olmaz. Kaybettiğimiz için değil, kazanırken de olmayacağı bariz görünüyor artık. Umarım ben yanılırım.

Bursaspor'u ve gençlerini tebrik ederim.

elexir

Şu yeteneksizler yerine gençleri oynatsaydık en az bu kadar yine olurduk ve gençleri kazanmış olurduk bizim gençlerin nadirden Gökhan'dan vukandan buğradan vs.. daha kötü olacaklarına inanmıyorum, bzimkiler maçı alacaklarına o kadar inanmış ki maçın başında bom boş pozisyonda ciddiyesizce harcıyorlar adam böyle deli ederler gencecik çocuklar topa çevirdi bizimkileri helal olsun