Erald Çinari

Başlatan _SoN_, 03 Haziran 2021, 16:00:09

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz, Arnavutluk Süper Ligi'nde FK Partizani forması giyen 24 yaşındaki Erald Çinari ile 3+1 yıllık prensip anlaşmasına varmıştır.

Camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

defansif orta saha

Belki iyi belki kötü. Klasik olacak ama tam bir "kapalı kutu". İsterse geleceğin dünya yıldızı olsun fark etmez, taraftara kabullendiremezsiniz. Geçen sene Plumain, Gyasi, Mathias, Yamaego falan derken taraftarın canı çok yandı. Geçen sene transferleri yapanlar bu sene de aynı kişiler ise "bile bile lades" demenin ne manası var? Hâlâ niye böyle riskler alınıyor anlamak zor. Misal, Celil Yüksel adı geçmişti. Bakın, herkes nasıl da destek verdi? Çünkü çocuğun kalitesi belliydi. (Celil transferi olmadı o ayrı mesele.) Ama bu haber nedir yahu? "İstanbulspor'un Arnavutları süper" denilebilir. Evet, gerçekten de kaliteli topçular buldular. Sene başında İstanbulsporlu Arnavut futbolcuları kaçımız tanıyorduk ve onlardan kaçımız umutluyduk? O zaman da soru şu: Samsunspor'un ligdeki konumu ve hedefi İstanbulspor ile aynı mıdır? İstanbulspor'u küçümsemiyorum, hedef belirlemek ve buna göre takım oluşturmaktan bahsediyorum.

Umarım şüphelerim tamamen kuruntudan ibarettir ve bu arkadaş zımba gibi bir oyuncudur. O vakit önünde ceketimi iliklerim.

Stoper

Güncel içerik.
Bilgilendirici video olmuş.

55.hakan

Yine piyango transferler yapmaya devam bunlar uslanmayacak.

isyan

Ilk yurt disi deneyimi olacak, hirsli olup kendini ispatlamak isteyecektir.
Balkanlardan gelen oyuncular genelde uyum sorunu yasamiyor, ligdeki diger Arnavut oyuncularda ortalama üstü.
Heyecanlandim diyemem ama diger yabanci oyuncular daki gibi gibi karamsar degilim.

ugurozkan

Peki uzun sözleşmelerden dilimiz yanmadı mı da 3+1 yıllık sözleşme imzaladık? Balkan liglerindeki performansın kıstas olmadığını gyasi'de ve mathias'ta gördük. Ne diyelim umarım faydalı olur.

Ekrem

Umarım yararlı olur. Ne iyi ne kötü diyemiyoruz malesef. Hayırlısı

Kaya

Yetenekli ve futbol bilgisi yüksek bir oyuncu ancak bu ligin sertliğine karşılık verememe gibi bir durumu var. Bakalım ilerleyen süreçte, fiziki açıdan da bir şeyler yapmalıyım diyerek kendini geliştirebilecek mi.

_Jack Daniels_

Fizik kalite yetersizliği çok göze çarpıyor ilk etapta. Yetenek olarak eksiği yok.

KocumVolkan

Sakat da değil.. unutuldu gitti resmen!

5trawberry

Bu adamın beyni ayaklara hükmedemiyor.
Çok estetik şeyler düşünüyor ama uygulama noktasına gelene kadar uçuyor.
Malesef burası alt Lig, hedefe koşan takımın parçası değil lideri olmak zorundasın.

55.hakan

Seni kim izledi ne gördü de aldılar acaba. Gerçekten bu raporu kim verdi çok merak ediyorum.

_SoN_

Bu adamın yerine Fofana girse çok farklı olurdu, kesinlikle bende bir artısını görmüyorum .

emre

Yerine girdiği Melih iyi değildi ama Çınari topçu bile değil. Bu aksam ki performansı ile Polat Yaldır'a gerçekten haksızlık edildi 

celebi

gyasinin beyaz olanı