19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Necip defansis anlamda Murattan iyi olabilir ama , Murta oyunu hem ofansif hemde defansif şeklinde oynayabiliyor.Bence bu Murat için artı puan katacatır.Ama dediğim gibi Uğur gibi sıradan bi oyuncu ilkonbirde maça çıkıyorsa Muratta oynar abi.sonuçta Mustafa Denizli , haftada bir ilk 18 i değiştiriyor. ;)

kuzey55

gidenin yolu açık olsun...

LisandroLopez

Murat bir açıklamasında Beşiktaş'tan teklif almak gurur verici ama , Kulübüm kal derse kalırım git derse giderim sözleşmem devam ediyor ve kalmak istiyorum demiş.
Bu takımın formasının en çok yakıştığı simalardansın , Süper Lige çıkmadan gitme :)

babasamsunlu

@ yaşardoğu

Biz son 4 senedir topçu namına bir şey görmediğimziden Murat bize üst düzey geliyor..Ayrıca Necip de sağlam şut çekiyor sülocum..Murat iyi oyuncu ama şuanki bjk kadro yapısında oynaması mümkün olan bir futbolcu değil..Başka bir takım olabilir..

YaşarDoğu

Neyse abi,

Murat gidince seney onun mevkisinde Sefa mı oynacayacak , yandık ki ne yandık...

babasamsunlu

Elbette bende gitmesini istemiyorum ama gitmezse eğer bu senede biz çıkamzsak bedavaya gidecektir..eninde sonunda gidecek Murat.Çünkü iddaalı bir takımda olmak istiyor..Güçlü bir takım kuramazsak Murat ı tutmak çok zor gibi...

Mesele Murat,Turgut veya herhangi bir isim değil.Mesele adam gibi bir duruşu olan futbolu bilen yönetmeyi bilen birazda parası olan adam gibi bir yönetim yeğen  ;D ;D ;D ;D

Sonrasında ne Turgutlar ne Muratlar çıkıveririr biz bile şaşırırız...

kolbasti.55

HARİKA BİR OYUNCU TAM BİR DİNAMO HERYERE KOŞUP BASIYOR AJAXTAN GELMİŞ BİR FUTBOLCU KESİNLİKLE KALMALI

Turuncu

Performansı çok düştü eski murat'ı istiyoruz

germencisse

Alıntı yapılan: Turuncu - 02 Mayıs 2010, 02:52:47
Performansı çok düştü eski murat'ı istiyoruz

Performansının düşmesi normal transfer dedikoduları haliyle kafasını karıştırıyor..genelde zaten bu haftaları bu tip topçuların böyle geçer..

punisher

Murat gibiydi
[ 04.05.2010 ]

Son haftalarda sergilediği performansla eskiyi aratan Murat Yıldırım, Kartal maçında kendisini buldu. Gurbetçi yıldız, zorlu deplasmanda ortaya koyduğu futbol ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile takımının en etkili futbolcularından oldu.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=67620

punisher

Herkes onları konuşuyor
[ 05.05.2010 ]

Samsunspor'un iki yıldızı Turgut Doğan Şahin ve Murat Yıldırım, bu sezon sergiledikleri performanslarla çok sayıda takımın transfer listesine girdiler.Kırmızı-Beyazlıların gurbetçi futbolcusu Murat Yıldırım ve golcü oyuncusu Turgut Doğan Şahin, bu sezon sergiledikleri performanslarla tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar. Özellikle attığı birbirinden güzel 14 golle yıldızını parlatan Turgut, Trabzonspor, Beşiktaş, Kayserispor, Gençlerbirliği ve Bursaspor gibi takımların gözdesi haline geldi. Beşiktaş Genel Koordinatörü ve Teknik Direktör Sorumlusu Ulvi Güveneroğlu, iki futbolcuyu da Kartal maçında mercek altına almıştı.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=67640

kaptan 55

geçen seneki performansını aratsada,vasatı bile çoğu futbolcumuzun çok önünde.

sersa

Samsunspor'un bu sezon en çok forma giyen futbolcusu Murat Yıldırım, "Kulübümle bir yılda daha sözleşmem var. Ancak, ben hiç bitmeyecekmiş gibi çalışıyorum. Çok iyi bir ortamımız var. İnşallah yeni sezonda Süper Lig hedefini tutturacağız" dedi
KAFAM RAHAT
Samsunspor'un yıldız futbolcusu Murat Yıldırım'a teklif yağıyor. Kırmızı-Beyazlı ekiple bir yıllık daha sözleşmesi bulunan başarılı futbolcu, transfer konusunda son kararı kulübünün vereceğini söyledi. Samsunspor ve Samsun'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu her platformda dile getirdiğini söyleyen Murat Yıldırım, "Yine söylüyorum burada çok huzurlu ve mutluyum. Bir çok kulüpten teklif alıyorum. Ancak takımımla olan sözleşmem devam ediyor. Kulübüm eğer gitmemi uygun görürse bende teklifleri değerlendiririm" dedi.
HEP ZİRVEDE YER ALDI
Bu sezon Samsunspor forması altında en çok forma giyen oyuncu sıralamasında zirvede yer alan Kırmızı-Beyazlı oyuncu, yeni sezonda da bu performansını devam ettirmek istediği dile getirdi. Samsunspor'un bu yıl play-off hedefini kılpayı kaçırdığını vurgulayan Samsunspor'un yıldızı Murat Yıldırım, "Adanaspor maçını kazanmış veya puan almış olsaydık bugün play-off oynayan takımdık. İnşallah seneye çok daha güzel işlere imza atacağız. Takım olarak bunu başaracak güçteyiz. Bunu biliyor ve benimsiyoruz" diye konuştu.

Denge

domin55

ben 1sene daha kalmasını istiyom

Gorkem

Bncede onun yerine aynı kalitede adam almadan satmak yanlış olur