19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

Theofanis Gekas

germencisse

Zamanla ilk 11'e montelenecektir zaten,fizigi Gs maçı için Musadan daha diri duruyor..

Nuri Asan

oyuna girer  girmez az daha golu atiyordu ceza sahasi disindan harika vurdu kaleci son anda cikardi. 90. dakikada da gole yanasti golu kacirinca hadi ya hay a.q murat diye bagirdim sanki golu kaciran Samsunspor du sonra kendi kendime ben ne yapiyorum dedim

Sioux

Formayı kapar ve bir daha da bırakmaz. ;)

King1965

Timsah'ın yıldızı Trabzon'a göz dikti!
Lig tarihi boyunca Trabzon'da galibiyet sevinci yaşayamayan Bursaspor'un yıldız ismi Murat Yıldırım, TRTSpor'a konuştu: "Bu kez şanssızlığımızı kıracağız."

Bursaspor'un yeni transferlerinden Murat Yıldırım gözünü Trabzonspor'a dikti. Yeşil-Beyazlılar'ın ligin 9. haftasında konuk olacağı Trabzonspor'a karşı deplasmanda hiç galibiyeti bulunmazken, yıldız oyuncu bu kez şanssızlıklarını kıracaklarını söyledi. 1-1 Fenerbahçe maçında galibiyeti kaçıran taraf olduklarını ifade eden 24 yaşındaki futbolcu, "Sahada daha iyi oynayan, daha çok pozisyona giren takımdık. Hakkımız üç puandı ama beraberlikle sahadan ayrıldı. Fenerbahçe karşısında oynadığımız futbolu sürdürürsek, bugüne kadar kazanamadığımız Trabzon deplasmanında ilk galibiyetimizi alırız. Bunu başaracak gücümüz de, kalitemiz de var" açıklamalarında bulundu. Bu arada Bursaspor, Süper Lig tarihi boyunca 36 kez çıktığı Trabzon deplasmanında galibiyet sevinci yaşayamazken, 24 mağlubiyet aldı, 12 de beraberlik elde etti.
http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=36119

ismail

FaTiH_HaN

Oha bu nası bi istatistik ya tarihi boyunca galibiyeti olmaması ne demek  ???

emre

AhmetDenizci

samsun 55

emre

Gorkem

seyf55

binikalamadım

teksas3455

İnönü'de attığın o füzenin aynısı.
Aklıma geldikçe tuhaf oluyorum.
Herkes çocuk gibi ağlıyordu ey gidi günler  :hnk:  :hnk:  :hnk: