5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Çoğunluğun tel tel döküldüğü A.Gücü maçının Atilla ile berabeer en iyi ismiydi. Bir de o pozisyonda kafayı düzgün vurabilseydi.

Desiqner

Takım oynar Turgay oynamaz,Turgay oynar takım oynamaz  :rulet:

binikalamadım

kaptan şanslı olsaydı 2/3 tane kafa golü atacaktı

orhan

dün takımda en istekli oyunculardandı. Stoperde lokman oynamalı turgay  kesinlikle defanssın önünde oynamalı iyi mücadele ediyor ve oyun bozuyor takımı motive ediyor abilik yapıyor.şuanda ona ihtiyacımız var diye düşünüyorum.

kalptenþimþek

turgay mı takım seviyesinin üzerine çıktı yoksa takım mı turgayın seviyesinin altına düştü düşünmek lazım yumurta misali..

emre

genelde standart bir oyunu var. Takımın kötü olması onu öne cıkarıyor. Takım iyi oynayınca ilk göze batan isimlerden oluyor

havzalı55

Bugünkü maçta futbolla bi alakan yada maçla bi alakan varmıydı ?

buonanotte

Çıktığımız seneki kadro cidden çok iyimiş demekki.Turgay gözüme hiç batmıyodu.

binikalamadım

kaptan bugün yıprattın bizi

isa55

Sağ bekte Ozanın yerinde daha faydalı olur.

orhan

sağ bekte turgay musa aydının yerindede canberk oynamalı

binikalamadım

kaptan defansın önü ile orta sahanın arkasındaki bölgede serbest oynamalı çok faydalı olur

özkan

ahmetsefa55

sana diyecek laf kalmadı.
sen ki Samsunsporda büyük kaptan oluyosan vay bizim halimize.

Burak

yapmayın arkadaşlar tamam kapasitesi belli bir oyuncu ama şu takımda inisiyatif alabilecek cesareti olan tek kişi belki de sonuçta bu ligde de karşısında Fernandes , Selçuk İnan gibi isimler oynamıyor onu beğenme bunu beğenme kimi oynatacağız bu adamlar oynayacak ama öyle ama böyle o yüzden elimizdekinden maksimum faydayı sağlamalıyız