Ahmethan Köse

Başlatan _SoN_, 18 Temmuz 2019, 20:49:56

« önceki - sonraki »

ata55

Bugünkü Ankaraspor maçında da istikrarını korudu ve süre aldığı 25 dakika boyunca yine rezil oynadı. Golü geçtim, bir tane olumlu hareketin olsun la...

emrealtinsk

Bu bizde kiralıkken belliydi 3. Lig topçusu neden alındı ki

mehmet yılmaz

Ahmethan Köse, temel kriterim. Onun kaldığı hiç bir varyasyon beni doğru transferler yaptık fikrine ikna edemez.

Ayrıca Adanaspor maçında uzatmada gelen gölde becerisini değil, beceriksizliğini konuşturdu. Topu kontrol edemeyisi, rakipten sekip Guido'ya gelmesini sağladı. Böylece istemeden de olsa faydalı oldu.

eprianu

Sezon başındaki hazırlık maçlarında çok istekli ve etkiliydi. Sene başında "Bu sene katkı sağlar" izlenimi vermişti ancak süreç içerisinde fikrimin değişmesine neden oldu. Şampiyonluğa oynayan bir Samsunspor'da Ahmethan Köse'nin yer almaması gerektiğini düşünüyorum.

ata55

Oyuna girdiği zaman, rakip takım üçüncü stoperini oyuna almış gibi hissettiğimiz futbolcumsu.

SSKLA

Limon sat onurlu yaşa, çünkü ben seni halısahaya bile çağırmam gelsen sporcu bu yeğenim de dendiği için gönlü olsun koşsun diye defansa koyarım, öyle bi şeysin yani.

Ayberk

Işıklı tabelada 19 numara yanınca içim daralıyor, saçlarımın beyazları artıyor..

cembaba

İşin kötüsü gelişim gösteremiyor. Ceyhun daha çok ışık veriyor Ahmethan'dan.

Sadece Samsunspor

Adanaspor a kiralanmis. Hayirli olsun. Sezon sonuda begenirlerse oraya satilabilir bence

_SoN_

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 26 Ocak 2021, 21:23:24Adanaspor a kiralanmis. Hayirli olsun. Sezon sonuda begenirlerse oraya satilabilir bence

Sezon sonunda beğenirlersemi?

ata55

Çok şükür, ayrılan futbolcularda gördük adını, dönüşü olmasın.

jean

Stoper

Sezon öncesi umutlarımın ve beklentimin fazla olduğu oyunculardan biriydi.

Eğer Adanaspor formasıyla isminden söz ettirebilirse, en azından 5-6 golle ligi bitirebilirse,  1. lig futbolcu havuzunda kendine yer bulur. Yoksa alt liglere doğru iniş başlar. Kırıkkale, Gümüşhane, Bodrum gezer durur.

Bazı meziyetleri var ama birşeyler eksik, maç temposu; oyun bilgisi gibi.

SSKLA

isa55

Inşallah iyi oynar da orada kalir