Samsunspor 0-1 Ç.Rizespor

Başlatan kral55, 13 Şubat 2005, 01:35:22

« önceki - sonraki »

Serkan

işallah bu maçta tribünler dolar ben yine her zamanki gibi tribündeki yerimi alacağım rizeyide yeneceğiz o kadar erdpğan arıca bekle geliyoruzz bafra senide unutmicaz

sejoe

ne yazık ki maçı 1-0 kaybettik. Bugün oynadığımız futbolu sanırım tek bir cümleyle özetleyebiliriz. İlk ve tek gol pozisyonumuz 75. dakikada serkanın ceza sahası çizgisinden attığı şuttu (O da zaten kaleyi tutmadı).Takım eksik olabilir ama sahadaki futbol bu kadar kötü olmamalıydı.

curva55

Çok yazıl oldu takımın nasıl oynadığını bilmiyorum maça gidemediğim için ama kendi sahamızdada rizeye yenilmek kötü oldu.Bu arada tribün fotosu falan varsa koyarsanız sevinirm...

cico

bu maçta rizeye karşı bir cümle küfür olmadı ama bu takımı bu hallere getiren ertugrul bide maçtan sonra UYUM SORUNU demiş kardeşim ne uyumu ya ikinci yarı kimi aldıkta uyum sorunu olsun yine saklandı birşeylerin arasına sende gitr kardeşim gittttttttttttttttttt süleyman hurmada gitsin zaten bunlar bu takım küme düşünce gidecekler bu takım küme düşdeydi bugun ki gibi üzülmezdim sen ertugrul bu ergin ile caner ve musaya nasıl 45 dakka sabrettin bir marathon kadar olamadın

timofte

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Çok yazık oldu takımın nasıl oynadığını bilmiyorum maça gidemediğim için.. ama kendi sahamızdada rizeye yenilmek kötü oldu.Bu arada tribün fotosu falan varsa koyarsanız sevinirm...

ÇarŞamBaLı

Alıntı yapılan: "cico"bu maçta rizeye karşı bir cümle küfür olmadı ama bu takımı bu hallere getiren ertugrul bide maçtan sonra UYUM SORUNU demiş kardeşim ne uyumu ya ikinci yarı kimi aldıkta uyum sorunu olsun yine saklandı birşeylerin arasına sende gitr kardeşim git!! süleyman hurmada gitsin zaten bunlar bu takım küme düşünce gidecekler bu takım küme düşdeydi bugun ki gibi üzülmezdim sen ertugrul bu ergin ile caner ve musaya nasıl 45 dakka sabrettin bir marathon kadar olamadın

cico arkadasıma aynen katılıyorum ertuğrul sağlama yol görünmesi lazım ya biz lider fenerbahceyle 1-1 berabere kalıyoruz,sonra gıdıyoruz konyadan 3 tane yıyoruz olmaz boyle sey bu haftada rizeden darbe yedık ne olacak bu durum ates cemberıne yaklasıyoruz artık samsunspor hakettıği yerlere gelmesi lazım boyle devam ederse halımız kotu şimdi galatasaray geliyo bu macı almalıyız baska yolu yok BU ARADA NICKIM YÜCEL55 Dİ KORSAN55 OLDU KARISTIRMAYALIM

Sioux

Yazıklar olsun bizi bu duruma düşürenlere.. utanmadan hala taraftara sataşanlara!!

HoliganSamSunLu

yaf kim gidecekse gitsin yeterki samsunspor için en güzeli olsun samsunspor taraftarının bu durumu birilerinin hoşuna mı gidiyor

cico

Alıntı yapılan: "Kirita"Yazıklar olsun bizi bu duruma düşürenlere.. utanmadan hala taraftara sataşanlara!!

yazıklar olsun bu ne hedefsizlik bu ne ciddiyesizlik bu ne ..........agzımı bozmak istemiyom

Var mı Senden Öte

Alıntı yapılan: "cico"
Alıntı yapılan: "Kirita"Yazıklar olsun bizi bu duruma düşürenlere.. utanmadan hala taraftara sataşanlara!!

yazıklar olsun bu ne hedefsizlik bu ne ciddiyesizlik bu ne ..........agzımı bozmak istemiyom

+1965

curva55

foto için saol timofte abi.

kral55

Çok üzülüyorum.Yine yenildik yine yenildik.Yine boynumuz bükük.

cico

bide şu SATICI ya iyi bi tepki verseydi iyi olurdu ama bizim SERSERİ ERGİN den fırsat kalmadıki