10- Göksu TÜRKDOĞAN

Başlatan sadece55, 16 Ocak 2017, 09:12:42

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

Senin ayağına ben.o kadar uygun pozisyonda vuramiyorsan defol git

Karabudun

26 Şubat 2017, 13:59:11 #31 Son düzenlenme: 26 Şubat 2017, 23:52:02 Karabudun
Oyuncunun hiçbir suçu yok. Hata kendisini yanlış mevkide oynatanlarda. Ulan elimizde Göksu gibi bir stoper varken Ndiaye gibi bir faciaya tahammül ediyoruz. Eğer Bolu defansı bu maçta Göksu'yu izleyip hasetinden çatlamadıysa bir şey bilmiyorum.

yirmiuc

55.hakan

Göksu 2 hafta hava değişimi yazalım sana ...

GurbetciFanatik

Hayal kirikligi bile degil.
Hayal kirikliginda Hayal kelimesi geciyor ona bile layik degilsin.
Senin oynadigin topun surda kalsin.

cakir55

Göksu beklentilerin çok altında kalıyor. Dış sahada iyice kayboluyor ama iç sahada bir şekilde pozisyonlara giriyor. Mesela kilidi açan golde o topa sinsi şekilde dokundu gol geldi. Hoca da tecrübeli diye tutuyor galiba.

Kaya

2 tane çok net ıska ile zaten bitmek üzere olan özgüvenini sıfırladı. Artık saha içi psikolojisini toplaması çok zor görünüyor. Gol atamadıkça tribün homurdanması da giderek artacak gibi. Dinlendirilmeli.

emre

sadece55

Yedekten gelerek daha etkili olabilir. Hoca deplasmanda dinlendirmeli.

ngonge

Göksu'nun yerine Kone, ortasahada Kenan ve Hasan'ın önüne de Kevin kondu mu bu takım tamamlanır. Göksu da 60'da, 70'de Kevin'in yerine girebilir.

özkan

Kesİnlikle skor alındıktan sonra kevinin yeine girmesi gereken,son dakikalarda konenin yerine girmesi gereken bir yeteneği var.

GurbetciFanatik

Seni bu Takima alaninda.
Sana bu formayi vereninde.
Senin vurcagin topunda.
Senin oynicagin futbolunda.
Bu kadari kafi anlayan ankamistir.

cakir55

Hamle oyuncusu olarak kullansak daha faydalı olur gibi, çok koşuyor mücadele ediyor ama fizik olarak bitik durumda bundan dolayı girdiği pozisyonları gol yapamıyor.

Musti

2. Mehmet Çakır vakası  :(

GurbetciFanatik

Anlamiyorum bu adam 60dk cikarken tribün niye isliklamiyor bu adami hocaya güzel bir meaj olur.
Adam vazgcmiyor iste bari siz birseyler yapin.
Zarar baska birsey degil ne buluyor bu mal da hoca.