2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

maço

Başkan son konuşmasında eksik bölgeleri söyledi. Herkesin hem fikir olduğu bölgeler . Gerçekten güzel çalışıyorlar belli ki.

İki sol bek(Ramazan gitti diye) , bir stoper , bir ortasaha (Ferhat'ı kesecek) , iki kanat ve iki forvet(Bahattin gitti diye).
Toplamda 8 futbolcu .
İnşallah hepsi tutar. Tutmazsa da devre arası yine takviye yapılacağını söyledi.

Alınacak oyuncuların ligte 25-30 maç bandında oynayacağını düşünürsek  rotasyondaki Burak Çalık ve Guido Koçer gibi isimler gayet yeterli olacaktır.

Bekliyoruz.

maço

Ali Eren İyican ile anlaştığımız söyleniyor.
Sol bek pozisyonunda rotasyon için iyi bir isim olduğunu düşünüyorum. Osmanlı'nın gençlerini çok beğeniyorum.
Erdem Çetinkaya, Doğukan Efe

Kısa sürede isimlerini duyabiliriz piyasada.

eprianu

Ali Eren için Osmanlıspor'un 1 Milyon Euro bonservis istediğini okudum. Eğer doğruysa kafayı yemişler.

55_OrHaN_55

1 Milyon euro istedilerse bu transfer yatar. Bu paranın yarısını bile vermemek lazım.

Lusage

Adam sol bek.
Yaşıda genç.
Ülkede yabancı sınırı var ve arkadaş yerli statüde.

Az bile istemişler.

55_OrHaN_55

8 milyondan fazla ediyor. Adam bir şampiyonlar ligi oyuncusu falan değil 2. lige düşen bir takımın oyuncusu. Çok fazla bence.

Lusage

Transferde maliyet öyle hesaplanmaz ama.

Şuan ki yaşı 21.

En az 8 sene bu formaya hizmet etse yıllığı maaş hariç 1 milyona gelir.

Bence gayet ucuz.

Shane_Falco

Bizimkiler 1m euro bonservis verecek olsalar avrupadan taş gibi yabancı arkadaşlardan getirirler.

Osmanlı paşa paşa o arkadaşı 250 bin Euro civarına bırakacak yoksa o rakamı kimse veremez...

_SoN_

8 Milyon para verip bizimkiler oyuncu vs almazlar .

maço

İstenilen bonservis ücreti yabancı kısıtlaması varken gayet normal.
Ülkede sol bek sıkıntısı var .

Sol Açık

Yabancı kısıtlaması bir yere kadar önemli. Bugün için geçerli olan tek şey; ilerideki yıllarda kısıtlama olacağına dair bir karar. Ama yarın ne olacağı belli bile değil, bu memlekette alınan kararların uygulandığına ben pek şahit olmadım...

Dolayısıyla, gerçek fiyatının ötesinde kimseye bonservis vermemek gerek. Oyuncuyu hiç izlemedim ve açıkçası ne düzeydedir bilemiyorum.

Ama basit bir ölçek koyabiliriz: Hemen bu sezon, ilk 11 oynatılmak üzere Süper Lig'e transfer olabilecek düzeyde değilse, 1 milyon euro etmez!
Eğer bu oyuncu bu kadar üst düzeydeyse de, biz almayalım bi zahmet, henüz oralara çıkmadık...

KocumVolkan

Yabancı kuralı kararları 1 yıl ertelenmiş. 5+1  ve 4 kadro dışı yabancı hakkımız var artık. Düşmesi beklenen kulüpler düşmedi. Manisa gibi bir rakip gelemedi. 40 maçlık bir sezon geliyor. Bizim transfer politikaları özellikle yurtiçinde olanlar ne olacak çok merak ediyorum. Başkan inşallah kısa zamanda açıklama yapar.

adige73

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 29 Temmuz 2020, 21:30:28Yabancı kuralı kararları 1 yıl ertelenmiş. 5+1  ve 4 kadro dışı yabancı hakkımız var artık. Düşmesi beklenen kulüpler düşmedi. Manisa gibi bir rakip gelemedi. 40 maçlık bir sezon geliyor. Bizim transfer politikaları özellikle yurtiçinde olanlar ne olacak çok merak ediyorum. Başkan inşallah kısa zamanda açıklama yapar.
nasıl 40 maç 34 maç değil mi bizim 1.lige 3 takım yükseldi ,3 takım da düşmedi, 3 takım da bir üst lige çıktı sonuçta 18 takım var

jean

Bizim lig 21 mi 18 mi bende karistirdim

s_uzunkaya