Genel Menajer - Mustafa Aztopal

Başlatan cembaba, 26 Aralık 2018, 18:22:31

« önceki - sonraki »

cembaba

26 Aralık 2018, 18:22:31 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2019, 10:15:58 brigand

Sağlık sebeplerinin yanı sıra Reşat Çağan'dan başkanın pek memnun olduğunu düşünmüyordum. Mustafa Aztopal ismine en az İsmail Uyanık ismi kadar sevindiğimi belirtmek istiyorum.
CV'si gayet iyi. Kulübümüzün vizyonunu en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Eminim ki  şampiyonluklarımızda büyük emeği olacak. Hayırlı uğurlu olsun. Başkan, bu sezon Aztopal'ın genelde yurt dışında oyuncu tarayacağını belirtti.
Aztopal bir daha ki senin alt yapısını muhakkak ki kuracaktır.

AlıntıYılport Samsunspor'da Genel Menajerlik görevine Mustafa Aztopal getirildi. Aztopal için Nuri Asan Tesisleri'nde Başkan İsmail Uyanık ve Basın Sözcüsü Suat Çakır'ın da katıldığı bir tören düzenlendi. Çok mutlu olduğunu ifade eden Mustafa Aztopal, "Benim için gerçekten tarihi bir an. Ben Samsunluyum, Samsunsporluyum. Çocukluğumuz, gençliğimiz kulübüne, ömrümün kulübüne imza atıyorum. Benim için onur verici, mutluluk dolu bir an. Başkanımızla uzun yıllardır bu projeyi görüşüyorduk. Futbol sektörüne profesyonel yönetici olarak girdiğim günden itibaren hayalim Samsunspor'a gelip çalışmakta. Bunu şu anda gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Başkanımız İsmail Uyanık'a, Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'a, Yıldırım Holding İdari İşler Başkanı Mustafa Erkanat'a teşekkürlerimi iletiyorum. Beni Samsunsporlu yapan rahmetli dayım Hüseyin Kocaoğlu ve rahmetli eniştem Halil Tanrıverdi'nin de bugünü görmelerini çok isterdim" diye konuştu.

KARİYERİ PARLAK
Kendisi hakkında bilgiler veren Aztopal, "1978 Almanya doğumluyum. Finans kökenliyim. Finans sektöründe çalıştım. Son 8 yıldır futbolda profesyonel yönetici olarak çalışıyorum. Liverpool Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptım. Kasımpaşa'da İcra Kurulu üyeliği ve genel müdürlük, iki yıl Azerbaycan'ın Gabala takımında pazarlama direktörü olarak çalıştım. Son 1,5 yıldır da Hollanda'da Sittard'da görev yapıyorum. Gittiğimizde kulüp 2. Lig'deydi ve Süper Lig'e yükseldi. Bu yılda orada güzel işler yaptık ve iyi bir yerde bırakıp, vatanımıza geldik. Çok mutluyum. Hedeflerimiz çok büyük. Başkanımız bu hedefleri hep söylüyor. Bu hedefleri hep birlikte başaracağıma inandığım için buradayım. Çok uzun yıllardır bu anı hayal ediyordum. Şu anda dünyada hangi kulübe imza atarsam atayım, bu kadar heyecanlanmazdım. Kariyerimde UEFA Avrupa Ligi ve şampiyonluklar gördüm. Burada bunların da üzerine çıkmak istiyorum. Taraftarımıza başarı ve yürekten çalışacağımızın sözünü veriyorum. Bana inansınlar" dedi.

ata55

Reşat Çağan geyik muhabbetinde iyiydi. Yanlış bir tercihti.
Mustafa Aztopal'ın Samsunlu ve Samsunsporlu bir isim olması da ayrıca güzel.

eprianu

Samsunluymuş kendisi, dün basın toplantısında söyledi.
Türkiyede hangi takıma imza atsaydım, bugünkü kadar heyecanlı olmazdım dedi.
Allah utandırmasın, İnşallah güzel hizmetlerde bulunur.

cembaba

13 Ocak 2019, 12:03:14 #3 Son düzenlenme: 15 Ocak 2019, 11:14:08 cembaba
Transfer dönemi için kendisine teşekkür etmek gerekiyor. Bu sezon Allah nasip ederse bir üst lige çıktığımızda bizi çok daha fazla heyecanlandıracak transferleri bekliyorum. Scout ekibinin en tepesindeki isim. Basından gördüğüm kadarıyla çok da mütevazi bir insan. Özellikle transferlerde önünü ilikleyerek teşekkür etmesi muazzam. Hitabeti de  çok yüksek. Kendisini çok iyi eğitmiş gerçek bir profesyonel. İyi ki bizimle.

Stoper

Mehmet Bank, Recep Hun gibi marabacılardan sonra böylesi bir adamın gelmesi muazzam oldu.

mehmet yılmaz

Samsunspor'un onun için, onun da Samsunspor için bir şans olduğunu düşünüyorum. Profesyonel bir kadroya Samsunlu ve Samsunsporlu birinin, üstelik nitelikli birinin gelmesi ise hepimiz için güzel oldu.

emre

Tam bir İsmail Uyanık hareketi bu iş. İsmail başkan kendi başına bütün kararları almak isteyen, işi en iyi ben bilirim tarzında bir insan degil. İleride ulaşmak istediği başarılar için kulübün her alanına yetkin insanlar getiriyor. Bunlardan en iyilerinden biri Mustafa Aztopal gibi duruyor. Allah utandırmasın.

55.hakan

Para var güç var buna rağmen transferlerin çoğu fiyasko. Başka takımların elinde böyle bir güç olsa ne transferler yapılırdı. Tutu'yı beğenmezdik ama maddi zorluğa rağmen iyi transferler yapıldı o dönemde. Bu saçma yenilgilerin sorumlusu olarak başı çekiyorsun. Youtube'dan video izleyerek mi transfere onay veriyorsun harola?

_SoN_

Hocanın üzerindeki yükü daha fazla paylaşması gerekiyor,hacanın çoğu alanda yanlız ve tek kişi olması maalesef onu olumsuz etkiliyor.

isyan

Ilk gitmesi gereken kisi. Türkiye deki Kasar topcu sayisinin yarisi bizde. Yabanci transferleri konusmuyorum bile.

55.hakan

Bu senenin sorumlusu sensin getirdiğin adamlara bak. Sen gitmezsen seneye aynı durumu yaşarız.

tyyaman

Adam gözlemci ekibinin izlediği, teknik direktörün de alınsın dediği adamların maaş ve bonservis pazarlığını yapıp takıma getirmekle görevli sadece. Neden futbolcuları kendisi seçiyormuş gibi yükleniliyor anlamıyorum.

celebi

Alıntı yapılan: tyyaman - 23 Mayıs 2021, 00:30:57Adam gözlemci ekibinin izlediği, teknik direktörün de alınsın dediği adamların maaş ve bonservis pazarlığını yapıp takıma getirmekle görevli sadece. Neden futbolcuları kendisi seçiyormuş gibi yükleniliyor anlamıyorum.

hiç bizdeki de iş olsun işte

Ayberk

Alıntı yapılan: tyyaman - 23 Mayıs 2021, 00:30:57Adam gözlemci ekibinin izlediği, teknik direktörün de alınsın dediği adamların maaş ve bonservis pazarlığını yapıp takıma getirmekle görevli sadece. Neden futbolcuları kendisi seçiyormuş gibi yükleniliyor anlamıyorum.
O zaman yer işgal etmesine gerek yok. Sebze meyve halinden komisyoncu getirelim direkt. Pazarlık konusunda çok iyi esnaflar var.

Kaya

25 Mayıs 2021, 00:56:12 #14 Son düzenlenme: 29 Mayıs 2021, 00:13:59 Kaya
Getirilen yabancılarda dahli yok derseniz, o zaman bu adama genel menajer değil , iyi derece yabancı dile sahip ''Satın alma müdürü'' demek zorundasınız.

Adama sorarlar ; Hadi oyuncuları sen izlemedin , şu şu alınsın da demedin diyelim. Pekiii hiç mi piyasada bir ağırlığın yok, alınan oyuncularla ilgili ön bilgi alabileceğin ,seni bu rezalete karşı uyarabilecek hiç mi bir çevreye sahip değilsin ?

Hadi kardeşim hadi güle güle deyip , bu işlerin kompedanı birine o koltuğu teslim etmeli, gerçek bir beyaz sayfa çekmeyeliz.